מלכודת בס אקטיבית

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113

DavidGil

חבר משקיען
מעורבות
1,870
נקודות
113
לא מכיר אבל ראיתי את הוידאו וזה נשמע מעניין מאוד.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
בשלושת הסרטונים המופיעים בלינק ....
הוא רק מסביר.
אין הדגמה בפועל.

alont

אוהב את התחום
מעורבות
15
נקודות
18
לפי המדידות בstereophile נראה שמדובר בפתרון יעיל מאוד אבל המחיר בהתאם.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לי המוצר הזה נראה קצת מפחיד בגלל ההתנהגות האקטיבית שלו ,ויתכן שבלתי צפויה , איך אז יתקן ה RC את הבעיות כשייש לו מתחרה בפינות החדר ? יתכן שהמוצר טוב במקרים קטסטרופלים .

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
לי המוצר הזה נראה קצת מפחיד בגלל ההתנהגות האקטיבית שלו ,ויתכן שבלתי צפויה , איך אז יתקן ה RC את הבעיות כשייש לו מתחרה בפינות החדר ? יתכן שהמוצר טוב במקרים קטסטרופלים .

לא חושב שיש מה לדאוג מהתנהגות "בלתי צםויה" (לא שיש לי איזשהו מידע. סתם הנחה מושכלת). אני סבור שמוצר כזה חייב להיות בעל חזרות-REPEATABILITY טובה אם לא מצויינת ולא משהו בלתי צפוי. הוא אמור "לספוג" באופן מוגדר כפי שעושה מלכודת פסיבית של ספוגים וסמרטוטים רגילה. אם הוא לא מתנהג ככה, זה מוצר דראק שלא ישלמו עליו 2000 דולר היחידה. (הRC ישלים את מה שזה לא עושה כמו עם מלכודת בס פסיבית)

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
בעלות הכוללת של המוצר המדובר ובהתחשב שתצטרך לפחות 2 כאלה אולי שווה ללכת בכיוון של RC מלא שמביא עמו פתרון מקיף יותר.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא חושב שיש מה לדאוג מהתנהגות "בלתי צםויה" (לא שיש לי איזשהו מידע. סתם הנחה מושכלת). אני סבור שמוצר כזה חייב להיות בעל חזרות-REPEATABILITY טובה אם לא מצויינת ולא משהו בלתי צפוי. הוא אמור "לספוג" באופן מוגדר כפי שעושה מלכודת פסיבית של ספוגים וסמרטוטים רגילה. אם הוא לא מתנהג ככה, זה מוצר דראק שלא ישלמו עליו 2000 דולר היחידה. (הRC ישלים את מה שזה לא עושה כמו עם מלכודת בס פסיבית)
אתה לא חושב , אבל אני מדבר עם המהנדסים של לינגדורף , מה אתה מבין שכותב חוות דעת מלומדת ?

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
ובלי rc?

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
אתה לא חושב , אבל אני מדבר עם המהנדסים של לינגדורף , מה אתה מבין שכותב חוות דעת מלומדת ?

אם לינגדורף אמרו לך אחרת בטח שאני לא סמכות בנושא, מה גם שזו הפעם הראשונה שאני שומע על מוצר כזה... גם כתבתי : "לא שיש לי איזשהו מידע. סתם הנחה מושכלת"
אז נא לשכוח ולא להתיחס למה שכתבתי בפוסט #7

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
השימוש במכשיר כמעט זהה להנחת סאב וופר בפאסה הפוכה לרמקול ,יוצר אס גל הורס שמבטל הבס של הרמקול ,ככה לא בונים חומה , רק אם אין ברירה והמצב חרבנה,ְלא ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יש לך הדהודים ? שמעתי גם על ה״בלק קיוב ״ של סינרגיסטיק שעובדים , לא מכיר כאלו מכשירים שבולעים בסים , אבל מוכרח לומר שהרבה אודיופילים כולל אותי אוהבים בטן בחלק התחתון ביותר של הבס ,אפילו שיש שם הגבר ניכר ולא מבטלים הבטן הזו עם רומקוקשיין בכדי שיהיה בס שיעטוף הגבוהים בווליום רגיל ,אפילו זה נראה חרה במדידה , בקשר ו״מודס״ של הבס , יש למקם הרמקול ומיקום הישיבה שלא יבוא לך המוד על הראש (ורד)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מסתובבים כאן המון אודיופילים עם הגבר באזור ה30. 40 הרץ של מעל 15 dB , בטוחים שיש להם באס חבלז , אבל עקרונית זה הגבר של החדר ,טיפה זה נחמד , בקיצור לכשאתפנה שומעים רמקול עם וופר 7 אינץ שמרעיד החדר , זה החדר לא בסדר .

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
יש לך הדהודים ?
אני מתעניין מכיוון שאני בשלבי תכנון של חדר האזנה חדש ושוקל כל מני אופציות.
חוץ מזה המווצר מסקרן אותי ברמת העיקרון.

ח_ג_י

חבר משקיען
מעורבות
477
נקודות
83
אני מתעניין מכיוון שאני בשלבי תכנון של חדר האזנה חדש
נייס.
בהצלחה דוד.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לא הייתי מתעסק עם מוצר כזה אלא אם יש בעייה מאוד רצינית שצריך לפתור ואין אלטרנטיבה עדיפה.

אם מדובר בחדר חדש, לא הייתי מניח מראש שייש בעיה כזו.
או, כפי שאמרו חכמים ממני: !!If it ain't broken, don't fix it

בהצלחה עם החדר החדש! (ורד):בעד:
בתוספת איחולים שלא יהיו בעיות שדורשות פתרונות כאלה! :)

Sync

עוסק בתחום
מעורבות
5
נקודות
8
ה AVAA20 של PSI לא משגרת גלים הפוכים בפאזה לחדר... זה נוגד כל עקרון פיזיקלי בסיס בגלל הפרש הזמן בין יציאת הגל המקורי ובין שיגור גל הפוך לאחר פרוסס.... מלכודת הבס האקטיבית מגיבה לגל שמגיע אליה וללחץ הקול על פני הממברנה האקטיבית. התוצאה מאד עדינה ואני מאמין שבעלי אוזניים רגישות כמו אלו שכאן יחושו בה מיידית, ולטובה. קיצור זמן הדהוד בחדר בתחום שבין 150-15 הרץ בלבד היא מבורכת ומשפרת במה ועומק.
יש אצלי שתי יחידות שיכולות לטייל לכל שוקל פוטנציאלי. נשמח להעמיד את הזוג לנסיון למי שצריך. צרו קשר בהודעה פרטית או בטלפון או במייל

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
ה AVAA20 של PSI לא משגרת גלים הפוכים בפאזה לחדר... זה נוגד כל עקרון פיזיקלי בסיס בגלל הפרש הזמן בין יציאת הגל המקורי ובין שיגור גל הפוך לאחר פרוסס.... מלכודת הבס האקטיבית מגיבה לגל שמגיע אליה וללחץ הקול על פני הממברנה האקטיבית. התוצאה מאד עדינה ואני מאמין שבעלי אוזניים רגישות כמו אלו שכאן יחושו בה מיידית, ולטובה. קיצור זמן הדהוד בחדר בתחום שבין 150-15 הרץ בלבד היא מבורכת ומשפרת במה ועומק.
יש אצלי שתי יחידות שיכולות לטייל לכל שוקל פוטנציאלי. נשמח להעמיד את הזוג לנסיון למי שצריך. צרו קשר בהודעה פרטית או בטלפון או במייל
מעניין , אם אתה אומר , טוב נתאם באם יש אפשרות

Sync

עוסק בתחום
מעורבות
5
נקודות
8
טוב נתאם באם יש אפשרות

אין בעיה, שלח הודעה פרטית או תתקשר הטלפון נשאר כשהיה... ובכיף נבלה כמה שעות יחד.
תחשוב מלכודת בס הכי נקיה ושקופה שאינה נוגעת בתדרי אמצע או גבוהים ולמעשה רק מנקה את תחום התדר הנמוך מה שמיצר במה נכונה ושקופה. AVAA אינה מתערבת כלל במה שיוצא מהרמקול עצמו אלא רק מתנועת האויר החוזר בחדר (רום מודס) בין 15-150 הרץ ואינה משגרת לחלל דבר היא "חור שחור" שבולע אויר ובדרך מאד חכמה מנטרל לחץ אויר שהוא אחד ממרכיבי הסאונד

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור