מכונה לניקוי תקלטים המלצות....

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
אני בדילמה קשה יש מכונה של VPI 16.5, ויש את המכונה NITTY GRITTY ה- VPI עולה
2500 ₪ , NITTY GRITTY מתחילה ב-1690 ₪ , מה כדאי יותר ולמה?

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
ה-VPI שווה כל שקל, יש לי כזאת כבר 14 שנים ואני בטוח שהיא תשאר בסביבה לפחות עוד 14...

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא שמעתי על בעיות במכונה של ניטי גריטי אי לכך היא ההמלצה שלי מכמה סיבות.
1- היא זולה יותר.
2- היא קטנה יותר {פרקטי}.
3- לא שמעתי על מישהו שיש לו בעיות איתה {אני מכיר כמה אנשים שמחזיקים אותה}.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
שמעתי כבר על כמה כאלו שלא עמדו בעומס ושפכו מנוע

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
מצתרף להמלצה של נמר

קטנה יותר קומפקטית יותר...ותופסת מקום זניח בחדר האזנה...לעומת הvpi שמצאתי אותה מסורבלת יותר יקרה יותר ומרעישה כמו "קונצרט טרקטורים"
אהבתי יותר את הניטי גריטי

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
קטנה יותר קומפקטית יותר...ותופסת מקום זניח בחדר האזנה...לעומת הvpi שמצאתי אותה מסורבלת יותר יקרה יותר ומרעישה כמו "קונצרט טרקטורים"
אהבתי יותר את הניטי גריטי

מה שתגיד.

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
VPI 16.5 -מכוערת, רועשת, תופסת מקום אבל יעילה מאוד, אמינה מאוד, ולמעשה הקנייה הטובה ביותר בעסק. הייתה לי ניטי גריטי, יש לי VPI.
ואידך זיל גמור

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
מצטרף להמלצות על Nitty Gritty, הדגם 1.5 הוא האופטימלי מבחינתי. היתרון הנוסף של המכונה (בהשוואה ל-VPI) הוא שצד התקליט שנוקה מרחף באוויר – ב-VPI הוא מונח על הצלחת עליה לפני רגע היה הצד שעדיין לא נוקה...

שמעתי כבר על כמה כאלו שלא עמדו בעומס ושפכו מנוע
יאיר, לאנשים ששרפו מנוע צריך לצעוק– RTFM (lol) ! כתוב בתדריך שאחרי ניקוי של 10 תקליטים צריך לעשות הפסקה של 15 דקות – או לחלופין, לדאוג לקירור חיצוני של המכונה. אולי ה- Nitty Gritty פחות מתאימה למי שפותח מפעל לניקוי תקליטים ופס הייצור שלו אינו יכול לעצור אפילו לרגע אחד ;)– למשתמש הביתי הצורך בקירור של רבע שעה אחרי כל 10 תקליטים ממש לא מפריע (מישהו בכלל מנקה יותר מ-10 תקליטים בנגלה אחת?).

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
ויטלי.

לגבי החלק השני אתה צודק בהחלט.

ronenmmm

מושעה
מעורבות
0
נקודות
16
מצטרף להמלצות על Nitty Gritty, הדגם 1.5 הוא האופטימלי מבחינתי. היתרון הנוסף של המכונה (בהשוואה ל-VPI) הוא שצד התקליט שנוקה מרחף באוויר – ב-VPI הוא מונח על הצלחת עליה לפני רגע היה הצד שעדיין לא נוקה...

יאיר, לאנשים ששרפו מנוע צריך לצעוק– RTFM (lol) ! כתוב בתדריך שאחרי ניקוי של 10 תקליטים צריך לעשות הפסקה של 15 דקות – או לחלופין, לדאוג לקירור חיצוני של המכונה. אולי ה- Nitty Gritty פחות מתאימה למי שפותח מפעל לניקוי תקליטים ופס הייצור שלו אינו יכול לעצור אפילו לרגע אחד ;)– למשתמש הביתי הצורך בקירור של רבע שעה אחרי כל 10 תקליטים ממש לא מפריע (מישהו בכלל מנקה יותר מ-10 תקליטים בנגלה אחת?).

אני מסכים איתך .....השאלה האמיתית שלי ,פחות מעניין אותי עניין המסיביות אני בטוח שאייל לא היה מחזיק מכונה שתתקלקל כל כך מהר ....השאלה שלי היא אם שניהם שוות באיכות הניקוי האם שניהם מנקות אותו הדבר ,או שמי מהם מנקה טוב יותר,כי הרי זה מה שמעניין אותי אני מנקה מקסימום 3 תקליטים בערב!

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
היי רונן

תקשיב שיטת הניקוי של כל המכונות האלו היא מאוד דומה...זה לא תורה מסיני
מדובר כולה במנגנון משאבה שכל התפקיד שלו הוא לשאוב את הנוזלים...מהבחינה הזו אני לא רואה שום יתרון של הוי פי איי על הניטי גריטי, סליחה ועם כל הכבוד
את הקטע הפלצני פרסטיג'אי וכל השאר אני משאיר לאנשים אחרים שיתעסקו בזה

אני כן מאמין באיכות התמיסה של החומר איתו אתה מנקה ואת האופן בו אתה מבריש את התקליט
אני מכיר אגב מישהו שיש לו את הוי פי איי המדוברת והוא מת להפטר ממנה...הרעש שהיא עושה הוא בלתי נסבל ומתקליטים שנוקו אצלו שאני מכיר היטב לא שמתי לב לשום הבדל סוני בין המכונה שלי למכונה שלו מבחינת רצפת רעש וניקיון, שוב סליחה
אייל

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
לגבי המכונה עצמה, לעצמת השאיבה יש משמעות

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
לגבי המכונה עצמה, לעצמת השאיבה יש משמעות
ראיתי בעבודה את VPI ואת Nitty Gritty 1.5 (שיש לי אותה). שתיהן מייבשות תקליט בערך תוך שלושה סיבובים, וזה מעיד על אותה עוצמת השאיבה של המכונות.

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
(Y) בדיוק ויטאלי
על זה אני מדבר...
איכות השאיבה בשתיהם היא פחות או יותר זהה...
מצאתי את הניטי נוחה בהרבה ותופסת מקום זניח בחדר האזנה שלי שגם ככה הוא קטן נורא

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
מה שאתה רואה לא רלוונטי; מה שרלוונטי אתה לא רואה.
מה שחשוב זה יכולת "שליפת" הלכלוך המומס מהחריצים, ונקיון בעל ערך לא מושג בשלושה סיבובים. מכיוון שהיה לי גם וגם ההבדל מבחינתי ברור.

vitalyi

חבר משקיען
מעורבות
140
נקודות
43
מה שאתה רואה לא רלוונטי; מה שרלוונטי אתה לא רואה.
מה שחשוב זה יכולת "שליפת" הלכלוך המומס מהחריצים, ונקיון בעל ערך לא מושג בשלושה סיבובים. מכיוון שהיה לי גם וגם ההבדל מבחינתי ברור.
במקרה הנידון דווקא רלוונטי מאד מה אני רואה. אנחנו לא מדברים כאן על ניקוי יבש כאשר אין לראות מה נשאר בחריצים (ונשאר שם כמעט הכל, כמובן :p). במקרה של ניקוי במכונה, אתה מוציא מהחריצים אמולסיה - לחלוח שהומס בנוזל הניקוי. אם אמולסיה נשארת בחריצים – לא תוכל לפספס את זה כי גוון התקליט יהיה שונה מגוון של תקליט יבש לחלוטין (תנאי החזרת אור שונים).

לכן אני מסכים מאד עם אייל שמה שקובע כאן – זה נוזל הניקוי. אם הנוזל הצליח להמיס בוץ , Nitty Gritty תוציא אותו לא פחות טוב מ-VPI. מי שלא מאמין – שינסה להפריד תקליט מהשפתיים של המכונה מייד אחרי כיבוי המפוח ;)...

eyal_joshua

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
את הניטי גריטי יש לי כבר שנה ואני נהנה מאוד מהתקליטים שאותם אני מנקה איתה
השיפור השמיע הוא אדיר...הבלאי שלה הוא אפסי וכן המקום שהיא תופסת בחדר האזנה
השוואות נעשו כבר דווקא בינה לבין הוי פי איי והמסקנות שלי דיי ברורות

מי שעושה לו את זה להחזיק מכונה מסורבלת כ"כ שמרעישה כמו מוסך לטרקטורים, יקרה יותר והכל סתם בשביל לאמר שהוא מחזיק את "המכונה של וי פי איי" שיבושם לו
אני ממזמן לא נופל לכל המניפולציות האלו וכל הפוזה שיש מאחורי מוצרים מסויימים של חברות מסויימות שבשורה התחתונה לא עושות שום דבר טוב יותר מלא מעט מתחרים שלהם - זה שהם מוכתרות כמצורים הטובים ביותר לכסף בעיתונות ומשמשים כפרנס לכתבי עת/אודיופילים "מכובדים" ושאר ירקות ממש לא מדבר אליי

איש איש באודיופיליותו יחייה, סוף
אייל

יואלפלרמן

חבר משקיען
מעורבות
106
נקודות
63
"מי שעושה לו את זה להחזיק מכונה מסורבלת כ"כ שמרעישה כמו מוסך לטרקטורים, יקרה יותר והכל סתם בשביל לאמר שהוא מחזיק את "המכונה של וי פי איי" שיבושם לו
אני ממזמן לא נופל לכל המניפולציות האלו וכל הפוזה שיש מאחורי מוצרים מסויימים של חברות מסויימות שבשורה התחתונה לא עושות שום דבר טוב יותר מלא מעט מתחרים שלהם - זה שהם מוכתרות כמצורים הטובים ביותר לכסף בעיתונות ומשמשים כפרנס לכתבי עת/אודיופילים "מכובדים" ושאר ירקות ממש לא מדבר אליי"

- פסיכולגיה בגרוש, סוציולוגיה בדרכמה, טיעונים חסרי ערך, ואלו לרוב באים מאנשים שאינם יודעים בזה או בזה. המכונה של VPI מכוערת, רועשת תופסת מקום ובוודאי ופחות אלגנטית מהשנייה; להכניס לדבר השחור והמכוער הזה ענייני פלצנות זה מגוחך, זה מגוחך במיוחד כאשר הכותב בעצמו מציין כי היא רועשת כמו טרקטור. ואני יודע: הייתה לי ניטי (שהתקלקלה לאחר חיים חסרי אמינות) ויש לי אחרת (VPI); שתיהן נקנו כיד שנייה.

מה שהופך את העסק לדפוק במיוחד זה כאשר עולה טענה עניינית (וזה לא חשוב אם היא נכונה או לא) התגובה עליה באה ממחוזות הדיסוננס הקוגנטיבי, היכרות עם נפש האדם, תפיסת האני, יחסי אוביקט/סוביקט, עולם האידאות מול מטריאליזם ועל הדרך סיפור על "האני שמעבר לדברי הבל כאלו".

"אני מעבר לפלצנות", מכריז אחד שקנה מכשיר קטן בצבע חום ולא מכשיר גדול בצבע שחור. וואו. פירמה X היא פלצנות, פירמה Y היא הדבר הטהור.

עלתה שאלה על מכשיר; מה שמתבקש הוא שיתוף הפורום בניסיון מעשי - אומר שנית: מעשי - על המכשיר, וממש אפשר לוותר על הגיגים חלולים על נפש האדם.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור