מי מכיר את DYNAVOX

von100

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
:)DYNAVOX?
מי זאת החברה הזו?
תודה

נערך לאחרונה ב:

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
לא מכיר - אבל השם של החברה הזו נשמע לי כמו רכיבה על השם של Dynaco.

מאחר וזה ככל הנראה לא Dynaco, אז זה לא מחמיא לחברה הזו שכאילו מניחה מראש שאם לא יקראו לה בשם שמנסה להטעות, לא יקנו את מוצריה.

יכול להיות שהם מייצרים מוצרים מצויינים - אבל בתור מי שלא מכיר את החברה הזו, זו ההתרשמות שלי.

ramkol

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
זו חברה שהבסיס שלה בגרמניה. היו לה שני פנים לחברה. חלק שהיה מין יצרן בוטיק עם מגברי מנורות מיוחדים מאוד (קבלים נוס וכו) נגני דיסקים שמבוססים על הפלייסטיישן ועוד. ממש איכותי ויקר.
פן שני של החברה היה יצור בסין של מגברי מנורות זולים במיוחד. ממש זולים ובכלל לא רעים. התכניות של המגברים הן תכניות קלסיות כך שהרבה על מחקר הם לא השקיעו.
המגברים של החברה נבחנו במספר ירחונים גרמניים ובהצלחה רבה יחסית לעלות והם נחשבים כבסיס סביר למחירם לטיונינגים.

חברת הבוטיק התפרקה ושני הבעלים שלה פנו לדרכים נפרדות אבל עדיין בתחום הסטראו.

החלק עם היצור בסין עדיין מתפקד לדעתי ונדמה לי שאפילו מיובא לארץ.

את המגברים אני מכיר והם שווים את הכסף שדורשים עבורם בחו"ל. את הכבלים אני לא מכיר, אבל אפשר להניח שמדובר באותה רוח.

.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
והנה שוב יצאת חומוס :)

Av1

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
16
החברה מופצת בעולם בידי קונצרן סינטרון הגרמני {המפיצה של ווינסנט אודיו, T.A.C} ומיובאת בידי יורוטל-טק ומשווקת דרכם ודרך SOUNDHOLIC
כפי שכתב רמקול {ויפה על הידע} יש לה מגוון מוצרים ובראשם מגברי מנורות וגם כבלי אודיו והכל בערך מאוד גבוה

בעבר המותג היה מפורסם בזכות הרמקולים שלו שכיום אינם
אין אתר לחברה ומוצריה כמו שאר מוצרי סינטרון משווקים למפיצים האזוריים.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
והנה שוב יצאת חומוס :)

מה יצאתי חומוס...לא חיוותי דיעה על המוצר, אלא על הרכיבה על גב שם מוכר. למה הם קראו לעצמם בשם כזה שדומה ל Dynaco מעורבב עם Audiovox - אלוהים יודע.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור