מייזו MX5 במבחן – כמו אייפון עם אנדרואיד?

dtown

מנהל
צוות האתר
מעורבות
724
נקודות
113

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
סקירה יפה !
אכן, חבל שאין כרטיס הרחבת זכרון,
גם מסך הניווט היחיד אלול להוות בעיה במשחקים מסויימים מבוססי אנדרואיד כאשר מקשי הניווט משמשים לפונקציות שונות במשחק..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
תודה, יש לך אולי דוגמה למשחק כזה שאוכל לבדוק?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
כמעט בכל משחק , המקש השמאלי מפעיל תפריט , המקש הימני לאפשרויות נוספות
למשל Reversi Free , המקש השמאלי מפעיל את אפשרויות " NEW GAME" ,HINT וכו..המקש הימני מפעיל REseign Match , Draw Match וכו...
ב AngryBirds המקשים גם פותחים בצד שמאל אפשרויות לפונקציות מסוימות.
יש משחקים (מכוניות מרוץ למשל Asphalt) שאפשר להגדיר את מקשי הניווט לפונקציות מסוימות למשל העברת הילוך וכו...
אין לי את המשחק הזה ( Asphalt 8) ההורדה גדולה מידי (גם דרך WIFI ), היה לי בעבר Asphalt 6 ונדמה לי שזה היה המצב.
בעבר בכל חלון (לא רק במשחקים) המקש השמאלי היה פותח תפריט , בגלל חוסר במקשים במכשירים מסויימים הוסיפו קו מקווקו בצד ימין למעלה שמחליף את המקש ,
האופציה החדשה לא קימת בכל האפליקציות ובוודאי שלא בחלק גדול מהמשחקים.
במשחק, להתחיל לשחק עם כפתור הבית במכשיר הנ"ל לפי התאור שלך תגרום למשתמש הפשוט לעוף מהמשחק (או מהפליקציה שזה פחות נורא), אין אפשרות להגיע לתפריט האפליקציה ע"י מקש....

נערך לאחרונה ב:

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
הוא ממש לא עולה פי 2 מסין. בחנויות בסין המחיר שלו 340$ ותוסיף על זה 36% מס על טלפונים בישראל וקיבלת בדיוק אותו מחיר כמו בארץ .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
היי,

המחיר שוק שלו בסין עומד 280 דולר, בערך 1,000 ש"ח.

אם אתה רוצה לשלם מיסים, על טלפון סלולרי תשלם 35.7 אחוז, טאבלט תשלם רק 18 אחוז (שעור מיסים כללי: מס קניה ומע"מ).

באג השיקה את המכשיר Meizu m2 ב-750 ש"ח ובסין שם הוא עומד על כ-365 שקלים בלבד.

טבלה: http://62.219.95.10/misimmerukht/

תומר

נערך לאחרונה ב:

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
לפי מה קבעת מחיר שוק של 280? אני מסתכל וברוב החנויות המחיר נע סביב 315-340 דולר.
וגם אם זה היה 280 אז בתוספת מס זה יוצא 1500 שקל מול 1700 בישראל וזה בלי דמי משלוח .
הלוואי שכל היבואנים היו מתמחרים ככה .

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
נערך לאחרונה ב:

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
זה המקור שלך ? ידיעה באיזה אתר מלפני כמה חודשים עוד לפני ההשקה ? אתה מוזמן לבדוק בחנויות בסין היום , בשום מקום לא מוכרים אותו בכזה מחיר . תראה כמה הוא עולה באחת החנויות הכי מוכרות בסין: http://www.coolicool.com/meizu-mx5-...hd-amoled-screen-android-50-4g-lte-sm-g-40808
340$ אחרי מיסים זה יוצא 1800 שקל , 100 שקל יותר יקר מלקנות בישראל !
הלוואי שכל יבואן היה מתמחר ככה .
גם דגם M2 Note עולה בסין 180$ שזה יוצא כמו המחיר בישראל אחרי מס .
מי מתמחר ככה , HTC שאתה כל כך אוהב ?

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
למה אין תגובות/הערות על טיב המכשירים של מייזו.
אני קניתי לפני כ- 8 חודשים את ה- MX4 ומאז אני כל הזמן חווה בעיות במכשיר.
היה נתקע באמצע הגלישה , המקלדת היתה הפוכה , חייגן לא תקין , מתחמם , מאז ועד היום הייתי נאלץ לבצע עדכוני תוכנה , כחמש במספר והאחרונה היתה השבוע. העדכונים היו מתקנים באג אחד ויוצר באג אחר. לאחרונה המסך התחיל להחשיך באמצע פעולה. בקיצור , כל הזמן תקלות.
לפי אתר פרטי של משתמשי מייזו בפייסבוק אני נתקל שגם לאחרים יש בעיות עם המכשיר הנ"ל.
לפני כחודשיים שלושה רציתי לשדרג את המכשיר בחברת באג והוצע לי זיכוי על סך 650 ש"ח על ה mx4 . לפני כשבועיים שוב התעניינתי לגבי שדרוג והזיכוי צנח ל 250שח. זה רק מראה על ערך המכשיר בשוק.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
זה מראה על השרות של באג.
למה לא לפנות לשרות?

goe1951

חבר משקיען
מעורבות
142
נקודות
43
פניתי מספר פעמים וזה לא עזר.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
aviram 1,

הרעיון הוא להפוך את הפורום לסביבה נעימה לדיונים על סמארטפונים. הנה אתר אחר, הודעה מהיום:
http://www.gadgety.co.il/140015/באג-משיקה-את-מכשיר-השוק-הנמוך-meizu-m2-במחיר-749-ש/

כתוב שם: "ה-m2 אמנם נמכר במחיר זול למדי בעת שאנו מסתכלים על יתר המכשירים בשוק הסמארטפונים בישראל, אך מדובר במחיר היקר פי 2 ממחירו בסין, שם עומד על כ-365 שקלים בלבד".

לא רוצה לדון בזה יותר.

ד"א, יש לי טלפון חכם אחר מ-HTC :).

תומר

aviram_1

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
18
לא התכוונתי לריב , אבל דווקא באג הם בין היחידים שמתמחרים טוב יחסית (אולי חוץ מה m2 הפשוט). יש שני מכשירים שונים עם השם m2, אחד הוא ה- m2 note שנמכר בסין ב- 180$ ו- 1000 שקל בארץ והשני הוא הדגם הפשוט שדיברת עליו .
החלפת את HTC ? תתחדש .

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
לי יש הסטוריה לא טובה עם עדכוני תוכנה של HTC, אני לא מתקרב לחברה הזאת..

Sony להבדיל מפתיע אותי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור