LCD או פלזמה מחפש lcd\פלזמה לפינת טלויזיה-עזרה

avihu

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תקציב: 2500 ש"ח מקסימום.
מרחק הצפייה הוא משהו כמו 2 מטרים אולי 2 וחצי מטרים כאשר החלל הוא לא מאוד מואר (החלל הוא מקום מרכזי בבית ומגיע אליו אור מהחדרים מסביב)- מצורפת תמונה כדי שתוכלו לראות בדיוק מהו מרחק הצפייה.
השימושים העיקריים הם צפייה רגילה בטלויזיה (YES), סרטים שיש ב- YES ואולי סרטים של full hd שאוריד וארצה לראות בה.
לא משהו הרבה יותר מזה... חשוב שתהיה full hd וכמה שיותר איכותית במסגרת התקציב-איכות זה הדבר הכי חשוב מבחינתי, חריץ USB כדי לראות סרטים יהיה מעולה.
אני חושב שמבחינת גדלים יתאים כאן 32 או 37 אינץ' אבל כמובן אתם הם אלה שתגידו :)
מחכה לתשובות,
תודה רבה ושבוע מצויין.

תמונות מצורפות

• 029.jpg
    029.jpg
    KB 154.3 · צפיות: 438

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
שלום ו .
אני רוצה להגיד לך מ\שהוא..
המרחק צפייה די גדול לעומת הגדול שאת רותה ארוצה לקנות..
עם הצפייה היא ברובה HD אז עדיף כבר גודל 40-42 כובן שגכם המחיר יעלה עוד משהוא.
מבחנית תקציב התקציב לא מאפשר 40 -42 אכותית לכן תצתרך לעלות תתקציב לפחות ל3000-4000 אלף שקל עלמנת לקבל מסך טוב חיחסית מבחנית עלות תעולת. אני היתי ממליץ שעם תרוצה מסך טוב תנסה לראות את D5000 גודלל 40 באלמ אולי נשארו כמה חתיכות שמה. יש לו מנגנון 100 הרץ תמיכה בעבית ופס רול שגאד בכנסית USB HD האיכות תמונה שלו ב2D
די טובה לעומת המחיר שהוא לא הכי בשמים 3 אלף שקל אבל הוא נוטעה לפי מה שראתי לצבעים לא מדיוקים כחלחללים סגלגלים Tאבל לא יותר מדי מוגזמים. מבחנית עומק שחורים ונקדיות על תצפה מסך בתקציב הזה לתת לך שחורים יותר מאפרפרים כחלחים והמצב רק מחיר בצפייה בליליה. הוא לא מגיע לשחור עעמוק מספיק וזה משםפיע על הפירוט בחלקים הכים בתמונה מבחנית פירוט בחלקם הבהרים הוא די בסד אבל בחלקים השחורים נעלמי פרטים. תראה תמסך ותחליט.
יש ך גם את D550 גודל 40 עולה 2600-2700 שקל עומק שחורים שלו יותר טוב לפי מה שראתי ומבקרות מD5000
אב הוא לא LED הוא עבה ושמן ואין ל מנגנון 100 הרץ אבל יש כנסית USB HD כולל כתביות ופס קול שDTS
עם תמעלה תתקציב ל4 אלף יש לך את פפליפיס 6606 מסך מציון לטעמי מבית פפיס כולל מנגנון 400 הרץ עומק שחורים יחסית טב כובן מבחנית המחיר ונקדיות טובה אני לא י ראיתי ביצועים שלו במקום שאפשר לבדוק כמו תנאים בתים אבל ממה שראיתי וקראתי הוא טוב.. אין לו דפםדפן איטרנט חופשי או כנסית USB HD תומך פס קול DTS או או תומך בעתביות אבל זה לא חדוב בשביל זה יש סטרימיר או או מחשב נייח/ נייד/ כנסית USB HD ממש לא פתרון לצפייה מושלמת בסרטים הן בתמיכה בכתביות ואין בהרצת הסרט עצמו שאני הבחנתי בתקעיות בהצלחה עם תצריך יעעוד עזרה תיכול לןפנות עלי לסקיפ הזה MATAN6589884

avihu

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
חברים יש מצב לקבל כאן קצת עזרה נוספת?

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
התשבות שלי לא סיפקו אותך?
עם יש לך עוד שאלות תמוזמן לשאול ואני יענה על מה שאני יודע..
הפרום לאחרונה קצת יבש ורק אני ועוד אחד שני משתמשים עונים פה לעומת פרום אודיו שתמיד שוקק חיים..
בקשר ל6606 בדקתי ואני חושב שיש לו דפדפן חופשי אבל לא בטוח לכן כדי לא להטעות אותך אני מציע לבדוק את זה..

נערך לאחרונה ב:

avihu

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה על התגובה גבר...
אבל בשביל להיות יותר ממוקד, התגובה שלך קצת בלבלה אותי..בוא תנסה לתת לי דגם שיענה על הצרכים שלי ותשתדל להיות קצת פשוט יותר..
אשמח מאוד אם תגיב, אביהו.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור