מחפש 2 , 3 , 4 שותפים לרכישה משותפת מאתר דיסקים בחול

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
היי,
יש אתר בחו"ל עם מחיר טוב של דיסקים, בעיקר סטיפלצ'ייס (!) ומחיר משלוח קבוע. אני רוצה 4 דיסקים , מי שמעוניין שישלח לי בפרטי ונחלק את המשלוח לפי מספר המשתתפים.
ערן

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
היי,
יש אתר בחו"ל עם מחיר טוב של דיסקים, בעיקר סטיפלצ'ייס (!) ומחיר משלוח קבוע. אני רוצה 4 דיסקים , מי שמעוניין שישלח לי בפרטי ונחלק את המשלוח לפי מספר המשתתפים.
ערן
רק שכדאי לקחת בחשבון שאם סה"כ העלויות של הדיסקים עולה על $75, משלמים מע"מ 17%.

לפעמים גם קצת מעל זה עובר חלק, אבל אם המשלוח מבוצע ע"י חברת Courier כמו FedEx, EMS ודומיהן, ברגע שעוברים את ה-$75 אפילו בסנט אחד, הן לוקחות בנוסף למע"מ גם עמלות בסדר גודל של $45.

אם המטבע אינו USD, והסכום בעת הקניה קרוב ל-$75, יתכן שבזמן חישוב המכס הוא יעבור את ה-$75 ויחויב במס (ובעמלות אם זה Courier). כבר קרה לי.

לאחרונה היה לי משלוח מ-AliExpress בשווי +$200, שמשום מה לא חויב במע"מ, אלא רק בעמלת שחרור מהמכס של איזה 38 ש"ח. יצאתי בזול.

לכן, לדעתי כדאי לשתף רק אם 4 הדיסקים שלך עולים יותר מ-$75, או אם 4 הדיסקים שלך + השותפים עולים פחות מ-$75

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
לפני שנקנה נשאל איך שולחים האם בקבוצה אחת או בקבוצות בודדות.. מעמ כל אחד ישלם לפי חלקו או שנחלק זה שווה. יש לי כרטיס ללא עלויות המרה.. ובגלל כל זה ביקשתי בפרטי...

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לפני שנקנה נשאל איך שולחים האם בקבוצה אחת או בקבוצות בודדות.. מעמ כל אחד ישלם לפי חלקו או שנחלק זה שווה. יש לי כרטיס ללא עלויות המרה.. ובגלל כל זה ביקשתי בפרטי...
נראה לי שהחלוקה של ההוצאות הנילוות צריכה להיות לפי יחס עלויות הדיסקים של כל משתתף לבין סה"כ עלויות הדיסקים. לא מובן מאליו?

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
נראה לי שהחלוקה של ההוצאות הנילוות צריכה להיות לפי יחס עלויות הדיסקים של כל משתתף לבין סה"כ עלויות הדיסקים. לא מובן מאליו?
זה לא מעניין כלל הפורום. ב פ ר ט י. מי שירצה שישלח.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
זה לא מעניין כלל הפורום. ב פ ר ט י. מי שירצה שישלח.
מה שכן יכול לעניין עוד אנשים זה באיזה אתר מדובר. האם תוכל בבקשה לשתף את כתובתו? תודה!

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
מה שכן יכול לעניין עוד אנשים זה באיזה אתר מדובר. האם תוכל בבקשה לשתף את כתובתו? תודה!
אתר חנות בלגיים דפדפו ובעיקר בסטיפלצייס, 10 יורו פחות מעמ- כלומר 8.4 יורו בקופה , לדיסקים שעפ"ר עולים בין 16 ל 20 יורו. משלוח 35 יורו לארץ לא משנה כמה דיסקים. לטעמי שווה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור