מחפש רסיבר (יד ראשונה או שניה)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
את כל הוידאו כמובן לחבר בHDMI לטלויזיה, עכשיו לגבי סאונד, אם אני מחבר את הממיר בחיבור קואקסיאלי\אופטי לרסיבר, מאיפה ייצא הסאונד? הרי הסאונד מועבר גם לטלויזיה וגם לרסיבר (הרי HDMI מעביר גם סאונד), עכשיו מהמחשב הנייד אין לי יציאות דיגטליות למיטב ידיעתי אז חשבתי לחבר אותו לטלויזיה ומשם לרסיבר באמצעות RCA (בסוף מסתבר שהחיבור האופטי זה בכלל לכניסה :X), האם החיבורים האלו נשמעים הגיוניים?

בעקרון אני רוצה שבמצב רגיל נגיד הטלויזיה תעבוד סולו בלי הרסיבר וכשאני ארצה אז אני אוכל להשתמש ברסיבר, אני מקווה שהשאלה ברורה :]

ענית לעצמך...
חיבור HDMI של הממיר לטלויזיה ייתן לך אפשרות לשמוע את הטלויזיה ללא תלות ברסיבר.
חיבור אופטי של הממיר לרסיבר נותן לך את האפשרות לשמוע דרך המערכת (ואז אתה משתיק את הסאונד בטלויזיה).

לגבי המחשב - איזה יציאות יש לו? אם אין לו יציאה דיגיטלית (אופטי או קואקס) או 5 יציאות אנלוגיות (RCA ), לא תוכל להנות מסראונד ובמצב כזה, לדעתי, אין טעם לחבר אותו לרסיבר אלא חבר ישירות למסך.

כמובן שאם אין לך צורך בחיבורי HDMI ברסיבר או בפורמטי הסאונד של בלו ריי, עדיף לך לרכוש רסיבר מיד 2 של חברה טובה.

ארז

bard1988

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
ענית לעצמך...
חיבור HDMI של הממיר לטלויזיה ייתן לך אפשרות לשמוע את הטלויזיה ללא תלות ברסיבר.
חיבור אופטי של הממיר לרסיבר נותן לך את האפשרות לשמוע דרך המערכת (ואז אתה משתיק את הסאונד בטלויזיה).

לגבי המחשב - איזה יציאות יש לו? אם אין לו יציאה דיגיטלית (אופטי או קואקס) או 5 יציאות אנלוגיות (RCA ), לא תוכל להנות מסראונד ובמצב כזה, לדעתי, אין טעם לחבר אותו לרסיבר אלא חבר ישירות למסך.

כמובן שאם אין לך צורך בחיבורי HDMI ברסיבר או בפורמטי הסאונד של בלו ריי, עדיף לך לרכוש רסיבר מיד 2 של חברה טובה.

ארז
מהלפטופ אין לי חיבורים כאלו אך יש לי חיבור HDMI, חשבתי לחבר את הHDMI לטלויזיה ומשם לרסיבר, האם אני עדיין אוכל לשמוע סראונד?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
מהלפטופ אין לי חיבורים כאלו אך יש לי חיבור HDMI, חשבתי לחבר את הHDMI לטלויזיה ומשם לרסיבר, האם אני עדיין אוכל לשמוע סראונד?

האם הלפטופ שלך מוציא גם שמע מיציאת HDMI שלו? – עליך לבדוק את זה במפרט שלו.

כמו כן, אם הטלוויזיה תוציא שמע היקפי עליך לבדוק במפרט של הטלוויזיה.

bard1988

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
האם הלפטופ שלך מוציא גם שמע מיציאת HDMI שלו? – עליך לבדוק את זה במפרט שלו.

כמו כן, אם הטלוויזיה תוציא שמע היקפי עליך לבדוק במפרט של הטלוויזיה.

Connector Type 1 x Composite video/audio input ( RCA phono x 3 ) - Side, 1 x HDMI ( 19 pin HDMI Type A ) - Side, 1 x Component video input ( RCA phono x 3 ) - Rear, 1 x HD component input ( RCA phono x 3 ) - Rear, 2 x Audio line-in ( RCA phono x 2 ) - Rear, 1 x Digital audio output (optical) ( TOSLINK ) - Rear, 2 x HDMI input ( 19 pin HDMI Type A ) - Rear, 1 x VGA input ( 15 pin HD D-Sub (HD-15) ) - Rear, 1 x Audio line-in ( Mini-phone stereo 3.5 mm ) - Rear, 1 x Serial - Rear, 1 x USB - Rear
PC Interface USB, VGA (HD-15)​

עכשיו יש לי לפטופ שיש בו יציאת HDMI
HP pavilion DV7 1110eg
5-in-1 integrated Digital Media Reader for Secure Digital cards, MultiMedia cards, Memory Stick, Memory Stick Pro, or xD Picture cards4 USB 2.01 VGA port1 HDMI connector1 eSata connector1 RJ11 modem connector1 RJ45 ethernet connector2 headphones-out1 mic-in1 IEEE 1394remote control infrared portcable docking connector​

bard1988

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
6
תיקון טעות, הדגם של הטלויזיה הוא 47LH30RC

אלו החיבורים שיש מאחורה
ZV2P7548NN2S2V9FG4C8F2O14FAHJ1S6.jpg

עכשיו בלפטופ אין לי יציאה דיגטלית אך יש לי יציאת HDMI, רציתי לשאול, אם אני אחבר את הHDMI מהלפטופ לטלויזיה ולאחר מכן את יציאת ה Audio Out(stereo) לרסיבר שיודע להוציא 5.1, האם אני עדיין אקבל 5.1? או שיהיה אפשר להוציא רק סטריאו?

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
1. העובדה שללפטופ יש יציאת HDMI אינה מבטיחה שהוא מוציא קול דרך יציאה זאת. שאל את
התמיכה הטכנית של היצרן.

2. בטלוויזיה שלך אין יציאה אופטית כלל, יש רק יציאה לשני רמקולים.

TVsTAR

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
קודם כל שתדע, הרסיברים הזולים שיש להם HDMI לא מעבירים קול בחיבור זה אלא תמונה בלבד. נועד למי שאין לו מספיק כניסות HDMI במסך.
חיבור HDMI קואקסלי ואופטי הם דיגיטלים כלומר אין שוני באיכות אלא בסוג החיבור.
לגבי חיבור רסיבר לטלוויזיה - למה? אם הכוונה היא לשמוע טלויזיה דרך המערכת תחבר את הממיר לרסיבר. אם אין לך ממיר תחבר אופטי מהמסך לרסיבר.
וחוץ מזה מה עם רמקולים? אין לך מה לחבר עד שתרכוש גם רמקולים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור