מחפש מידע על conrad johnson motif ms 1100

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
אהלן,
מחפש מידע על הפאוור מהכותרת. אני יודע שהוא משנת ייצור של 1991 במחיר ריטייל של 3250 דולר. אני אמור להאזין לו ביום שישי הקרוב ולבחון את ההתאמה שלו לשאר המערכת שלי, שהיא כדלקמן:

רמקולים - Rogers ls3\5a
פרה - רוטל מיצ'י, הגירסא האקטיבית
דאק - Valab NOS
כבלי רמקולים - Cable Talk
אינטרקטונקטים - כרגע, זוג monster interlink 250. אחד מהם ככה"נ יוחלף השבוע ב-audioquest Diamondback.
בהמשך גם השני.

כרגע הפאוור שלי הוא רוטל 875 שעושה עבודה, מה אני אגיד - לא רעה בכלל. שולט ברמקולים יפה מאוד סה"כ. אבל אני מחפש יותר טוב (lol)

כמובן שהשיקול היחיד יהיה ההאזנה, בסופו של דבר, אבל כל מידע שייתקבל יהיה נהדר.
תודה לעוזרים!

נערך לאחרונה ב:

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
התוצאה אמורה להיות שונה מאוד מהרוטל שלך שהוא מגבר ,"טרנזיסטורי" באופיו - לטוב ולרע.

ה - 1100 הוא מגבר מוספט עם צליל גדול מאוד, SMOOTH, ולא כ"כ EXTENDED בגבוהים. יש לו צליל נעים ותחושת כח, אבל זה לא אומר שבהכרח תאהב אותו - שמע בלי דעות קדומות.

ran_carney

אוהב את התחום
מעורבות
118
נקודות
43
רק כדי לוודא שאני מבין, כשאתה אומר EXTENDED בגבוהים, האם הכוונה היא להדגשה שלהם?
ולמה אתה אומר שהתוצאה אמורה להיות שונה? הכוונה היא שהוא ייקח את גוון הצליל למקום אחר ולא "ישלים אותו" כביכול?
מה מאפיין צליל טרנזיסטורי? יכול להגיד לך שמהרגע שהוספתי את המיצ'י לסטאפ, הרגשתי שהצליל קיבל חימום ועיגול ומאוד אהבתי את התוצאה.

כמובן, בשישי הקרוב אני לוקח את הסטאפ שלי לסשן האזנה, וזו גם תהיה ההכרעה הסופית והיחידה.

נ.ב
תודה רבה!

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור