מחפש כיוון והמלצות או הסבר

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
שלום לכולם! אשמח מאוד אם תוכלו לייעץ לי לגבי מסך או שמא לגבי צפייה בסרטים - רק בגדול.

אני לא מבין כמעט כלום בתחום.
לאחרונה רכשתי רסיבר סטריאו ורמקולים שהיעוד העיקרי שלהם הוא לצפייה בסרטים. ואז חשבתי לעצמי,אולי הגיע הזמן לנצל את הציוד הזה קצת מעבר לשמיעת מוזיקה. אממה, שאני בכיוון של צפייה בסרטים נטו. כלומר לא מעוניין להכניס עוד אפשרויות (לא אכפת לי לשלב wifi או כאלה רק מעוניין לא להכניס את כל העולם לביתי,אני דתי. הרעיון הוא צפייה בסרטי קולנוע אנימציה,כן זה ילדותי אבל אין המון אפשרויות)

בהתחלה חשבתי לקנות מסך ולשלב את הרסיבר שלי והרמקולים . ובשיטוט קל קלטתי שיש מסכים עם אין ספור אופציות . מה שנקרא מסכים חכמים . השאלה האם בנקודה שלי שווה להשקיע בכלל במשהו חכם? כשאני כאמור רוצה ליעד את המסך רק לצפייה בסרטים ספציפים נטו?

שאלה נוספת היא-מאיפה להתחיל? מה אני אמור לרכוש ביחס לדרישות שלי? אני מניח שאם אני לא בכיוון של מסך חכם אז זה אומר שהצטרך לרכוש נגן dvd וכאלה. בעיקרון המסך מיועד להיות בחדר שלי מול המיטה, רוצה שיהיה גדול מימדים שיתן חוויה. מקווה שהבנתם ולא עשיתי סלט,תודה לעוזרים.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
שלום לכולם! אשמח מאוד אם תוכלו לייעץ לי לגבי מסך או שמא לגבי צפייה בסרטים - רק בגדול.

אני לא מבין כמעט כלום בתחום.
לאחרונה רכשתי רסיבר סטריאו ורמקולים שהיעוד העיקרי שלהם הוא לצפייה בסרטים. ואז חשבתי לעצמי,אולי הגיע הזמן לנצל את הציוד הזה קצת מעבר לשמיעת מוזיקה. אממה, שאני בכיוון של צפייה בסרטים נטו. כלומר לא מעוניין להכניס עוד אפשרויות (לא אכפת לי לשלב wifi או כאלה רק מעוניין לא להכניס את כל העולם לביתי,אני דתי. הרעיון הוא צפייה בסרטי קולנוע אנימציה,כן זה ילדותי אבל אין המון אפשרויות)

בהתחלה חשבתי לקנות מסך ולשלב את הרסיבר שלי והרמקולים . ובשיטוט קל קלטתי שיש מסכים עם אין ספור אופציות . מה שנקרא מסכים חכמים . השאלה האם בנקודה שלי שווה להשקיע בכלל במשהו חכם? כשאני כאמור רוצה ליעד את המסך רק לצפייה בסרטים ספציפים נטו?

שאלה נוספת היא-מאיפה להתחיל? מה אני אמור לרכוש ביחס לדרישות שלי? אני מניח שאם אני לא בכיוון של מסך חכם אז זה אומר שהצטרך לרכוש נגן dvd וכאלה. בעיקרון המסך מיועד להיות בחדר שלי מול המיטה, רוצה שיהיה גדול מימדים שיתן חוויה. מקווה שהבנתם ולא עשיתי סלט,תודה לעוזרים.

http://www.dtown.co.il/articles/4399.html

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18

תודה לך. קראתי קצת והצלחתי להבין דבר או שניים.
אבל האמת שהבעיה שלי היא בעיקרה בהבנה של איך החיבורים הולכים ולאן ופחות בקטע של איזה מסך לקנות (בינתיים) . ברסיבר שרכשתי אין יציאת hdmi והבנתי שזה קריטי . או שזה לא קריטי (?)

ובכלל,יש לי בלאגן אחד ענקי בכל הקטע של החיבורים. למעשה השימוש היחידי שלי ברסיבר הוא לשימוש סטריאו (הדבר היחיד שקלטתי עד עכשיו) והבנתי שיש יציאות כניסות, הכל יכול להתחבר להכל וזה באמת בלאגן אחד שלם. יש ברשותי רסיבר onkyo tx 8250
https://dwn.alza.cz/files/infolist/5151762/ONKYO_TX-8250_datasheet_EN.pdf

השאלה בגדול: יש מצב שאתה עושה לי סדר קצת? אם מחר אני קונה מסך גדול לחדר שינה שלי . האם זה חיסרון פתיר הקטע שאין לי יציאת hdmi ברסיבר? או שזה בכלל לא צריך לעניין אותי? ומה באמת אני אמור לרכוש איזה מיכשור ? כל רצוני הוא להנות מהרמקולים שלי בשילוב מסך גדול ואיכות צפייה של hdmi (מקווה שלא עושה לעצמי פאדיחות)

סליחה על החפירה ואשמח אם תוכל לעזור לי למתחיל כמוני

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
תודה לך. קראתי קצת והצלחתי להבין דבר או שניים.
אבל האמת שהבעיה שלי היא בעיקרה בהבנה של איך החיבורים הולכים ולאן ופחות בקטע של איזה מסך לקנות (בינתיים) . ברסיבר שרכשתי אין יציאת hdmi והבנתי שזה קריטי . או שזה לא קריטי (?)

ובכלל,יש לי בלאגן אחד ענקי בכל הקטע של החיבורים. למעשה השימוש היחידי שלי ברסיבר הוא לשימוש סטריאו (הדבר היחיד שקלטתי עד עכשיו) והבנתי שיש יציאות כניסות, הכל יכול להתחבר להכל וזה באמת בלאגן אחד שלם. יש ברשותי רסיבר onkyo tx 8250
https://dwn.alza.cz/files/infolist/5151762/ONKYO_TX-8250_datasheet_EN.pdf

השאלה בגדול: יש מצב שאתה עושה לי סדר קצת? אם מחר אני קונה מסך גדול לחדר שינה שלי . האם זה חיסרון פתיר הקטע שאין לי יציאת hdmi ברסיבר? או שזה בכלל לא צריך לעניין אותי? ומה באמת אני אמור לרכוש איזה מיכשור ? כל רצוני הוא להנות מהרמקולים שלי בשילוב מסך גדול ואיכות צפייה של hdmi (מקווה שלא עושה לעצמי פאדיחות)

סליחה על החפירה ואשמח אם תוכל לעזור לי למתחיל כמוני

לא מכיר רסיבר בעשור האחרון שאינו כולל מחברי HDMI.
לגבי מחברי HDMI במסכים, ניתן לחבר ישירות את המקורות יס הוט נגן סטרימר. כמובן שעדיף שכל המקורות יעברו דרך הרסיבר כמרכזיה.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
איציק לא שם לב שיש לך רסיבר סטריאו ואין לך HDMI
בכל מקרה אין בעיה
את המודם מחברים למסך חכם ע"י כבל רשת. ואז ניתן לגלוש. האם ניתן למצוא כך את הסרטים שלך? אני לא בטוח
יתכן שמסך אנדרואיד יהיה ידידותי יותר
בכל מקרה תמיד ניתן לחבר מחשב (או סטרימר חיצוני) בין המודם למסך ולגלוש בקלות.
ניתן גם להקרין את הפלאפון למסך
באיזו דרך צפית בסרטים האלו עד היום?
לא נראה לי ששוה לחפש מסך לא חכם (אם בכלל יש כזה) לא שווה את החיסכון

מהמסך למגבר תשתמש בכבל אופטי כדי להעביר את הסאונד

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
איציק לא שם לב שיש לך רסיבר סטריאו ואין לך HDMI
בכל מקרה אין בעיה
את המודם מחברים למסך חכם ע"י כבל רשת. ואז ניתן לגלוש. האם ניתן למצוא כך את הסרטים שלך? אני לא בטוח
יתכן שמסך אנדרואיד יהיה ידידותי יותר
בכל מקרה תמיד ניתן לחבר מחשב (או סטרימר חיצוני) בין המודם למסך ולגלוש בקלות.
ניתן גם להקרין את הפלאפון למסך
באיזו דרך צפית בסרטים האלו עד היום?
לא נראה לי ששוה לחפש מסך לא חכם (אם בכלל יש כזה) לא שווה את החיסכון

מהמסך למגבר תשתמש בכבל אופטי כדי להעביר את הסאונד

תודה רבה על התשובה
עד היום צפיתי ועדין דרך המחשב עם מסך די קטן וזה מבאס..
אז מסך חכם בעצם יתן לי את האפשרות לא לקנות DVD ושאר מרעין בישין (בצחוק)
ואז דרך האינטרנט אני צופה דרכו בסרטים למשל שהורדתי מהטלגרם וכאלה? און ליין וגם מה שיש לי על המחשב?

כשאתה אומר שאפשר לגלוש דרך המסך, איך זה מתבצע? כלומר צריך להקליק וכאלה?
ואו תשמע אני ממש בור בכל הנושא הזה וזה מבאס..אז סליחה אם זה נשמע מוזר.
לגבי הפלאפון למסך, אני מניח שזה אופציה פחות איכותית? או שלא..

לגבי הסאונד אה אוקי הבנתי, זה נשמע די קל ופשוט.

dor_s

אוהב את התחום
מעורבות
145
נקודות
43
להקליד או להזיז סמן ו enter

למחשב בטוח יש hdmi. חבר אותו למסך
ואת הסאונד ממסך למערכת הבנת כבר
ככה הכי נוח ומוכר לך

שלום לכולם

אוהב את התחום
מעורבות
2
נקודות
18
להקליד או להזיז סמן ו enter

למחשב בטוח יש hdmi. חבר אותו למסך
ואת הסאונד ממסך למערכת הבנת כבר
ככה הכי נוח ומוכר לך

אז זהו שנראה לי שאין בו יציאה של HDMI , זה מחשב שהרכיבו לי לפני עשור..
איך זה אמור להראות מאחור?

בגדול פחות מעניין אותי הקטע של הגלישה,
יותר מעניין אותי איך בפועל אני מריץ את הסרטים שיושבים כבר בזיכרון של המחשב אל המסך.
האם כל מסך חכם שאקנה + כבלים מתאימים, יאפשרו לי את זה?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור