LCD או פלזמה מחפש המלצה לטלויזיה לסלון LCD / פלזמה

Kitt0s

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
ערב טוב,

אז ככה אני מחפש LCD / פלזמה לסלון, ואני צריך כמה המלצות.. אז הנה כמה פרטים:

גודל: 37'-42' - משמע 40'..
תקציב: 4-4.5K (אם זה משהו טוב נחרוג גם ל-5.. אבל אשמח לקבל מגוון של הצעות..)
מרחק צפייה: 2.5-3M
שימוש: בעיקר HOT, בעתיד HOT HD, וסרטים כרגע דרך לפטופ עם HDMI, בעתיד STREAMER.
עם עדיפות ל-FULL HD, אני לא יודע אם זה נכנס בתקציב.. אבל אני ממש מעדיף
עם עדיפות ל-LG, Samsung, Panasonic - אבל אני פתוח לדברים חדשים ומעניינים..

תודה מראש לכל העוזרים.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא מבין - יותר חשוב לך FULL HD מאיכות התמונה?
כי זה מה שרשמת?

חושב לזכור שלא תמיד מסך FULL HD יספק תמונה טובה יותר מ HD READY וכמו כן מסכי HD READY מסוגלים לנגן את כל התכנים שיש ובמרחק צפיה שלך ההבדל הוא יהיה גדול בין שני הטכנולוגיות.

אני לא פוסל FULL HD, כלל לא, אבל לדעתי חשובה יותר איכות התמונה מהטכלוגיה כזו או אחרת.

Kitt0s

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אוקיי אז כפי שאמרתי אני לא נעול על FULL HD, העיקר שיראו טוב גם בSD (ערוץ 2,10 וכו') וגם בHD (כפי שאמרתי תכני MKV, בעתיד STREAMER)

ובמחשבה שניה גם אני לא כל כך נעול על החברות שציינתי למעלה.. כאילו אולי אני קצת ראש בקיר בקטע הזה נעול על החברות שאני מכיר.. אז אני פתוח להצעות חדשות :]

amirsd18

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0

jjwz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אני לא מבין - יותר חשוב לך FULL HD מאיכות התמונה?
כי זה מה שרשמת?

חושב לזכור שלא תמיד מסך FULL HD יספק תמונה טובה יותר מ HD READY וכמו כן מסכי HD READY מסוגלים לנגן את כל התכנים שיש ובמרחק צפיה שלך ההבדל הוא יהיה גדול בין שני הטכנולוגיות.

אני לא פוסל FULL HD, כלל לא, אבל לדעתי חשובה יותר איכות התמונה מהטכלוגיה כזו או אחרת.
כרמי
לא כל כך ברור לי מתשובתך ,האם יהיה הבדל לטוב או לרע בטיב התמונה בין שתי הטכנולוגיות
(FULL HD ו-HD READY ) מהמרחק שבו הוא אמור לצפות 2.5-3 מטר?

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
חשוב להבין ההבדל בין FULL ל READY זה הרזולוציה ובמרחק צפייה שלך יהיה קשה להבדיל בין FULL HD ו HD REDY עבור מסך בגודל של 42'' - אבל כמובן שאין ממש אפשרות לעשות השווה אמתית היות וכל דגם מסך שונה מאחר :)

עובר תוכן SD מסך FULL HD צריך לעבוד קשה יותר להגדיל את התמונה (לרזולוציה גדולה יותר) - מסכים טובים יעשו זאת בצורה טובה, אך מסך זול לא בטוח שיעשה זאת טוב.

לדעתי עם אתה לא מתכוון לחבר מחשב למסך (לראות סרטים דרך מחשב זה לא נקרה לחבר מחשב) ואתה לא ממש פריק של חדות תמונה לא מומלץ להשקיע על מסך FULL HD איכותי ויקר יחסית כעת.

לדעתי (שוב לדעתי) אם אין לך בעיות השתקפות ואתה לא תתחבר למחשב אז פלזמה HD READY תיתן את התמורה הטובה לכסף

Kitt0s

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אוקיי אז ככה..
אני לא יודע למה, אבל אני מפחד מפלסמות.. בעיקר כי אני לא בקיא בתחום (אין לי אפילו לא שמץ של מושג.. בLCD אני עוד בסדר..)

אבל בכל מקרה, ויתרתי על עניין ה-FULL HD, כי אני מבין שזה לא ריאלי במחיר הזה ובעיקר לא כזה קריטי בגודל ובמרחק הצפייה (תקנו אותי אם אני טועה..)

אז מדובר על HD Ready, בשידורי SD עם ממיר רגיל (אני מניח שחיבור Component או SCART.. מה עדיף!?) ובשידורי סרטים ממחשב / סטרימר..
והשאלה העיקרית שלי היא LCD או פלסמה? מה עדיף?

שאלה נוספת, חיבור USB - אני הבנתי שזה סתם חרטה.. כאילו הדבר היחיד שאפשר לנגן זה XViD בתאכלס.. אז אני מניח שאפשר לוותר אם יש / אין.. נכון?

בחנות סטריאו סטאר (מותר לדבר על דברים כאלה נכון?) הציעו לי את הפלסמה הזו:
http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=760512
דעתכם המקצועית? הצעות נוספות???

בחוו"ד בזאפ: "החסרון היחידי במסך הוא השתקפויות (לא כולם שמים לזה לב), כדי להנות מסרטים צריך להחשיך היטב את החדר."
אני לא מתרגש מחוו"דים בד"כ, אבל כשיש רק אחד זה קצת מלחיץ אותי.. וכשחיפשתי ביקורת בגוגל, תוצאה - שתיים לכל היותר.. אז משהו אומר לי להתרחק מהדגם הזה...

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
סטריאו סטאר מקום מוצלח והם מבינים בנושא
כמו כן פנסוניק חברה טובה ואמינה תבדוק שאתה מקבל אחריות של יורוקום שידועים בשרות טוב.

Kitt0s

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אוקיי תודה, מה בדבר שאר השאלות? והמצלות למסכים אחרים?

Kitt0s

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מישהו? בבקשה ?:/

Kitt0s

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אף אחד לא יכול לזרוק עצם?!?

Kitt0s

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
מעניין לדעת כמה פעמים אני יגיב לנושא הזה כדי שמישהו יעזור לי :מבולבל:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור