LCD מחפשת LCD לסלון וזקוקה לעזרתכם

lcd??

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ראיתי דגם טושיבה 40LV833 שהוצג בחנות כדגם חדש במבצע של 3300 שח
המרחק בסלון שלי הוא 4 מטר ואני חושבת שהמסך יהיה קטן מדי
גודל 46 של הדגם עולה פי 2!!! גודל 42 בתוספת של 1500 שח
המסך ישמש לעידן פלוס, סרטים מהמחשב ו-DVD
התקציב בסביבות 3500
אני אשמח לשמוע המלצות או הערות לגבי הדגם
תודה:)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ההבדלים בין 40 ל 46 , לעניות דעתי הם קטנים מאוד.
מ40 הקפיצה לדעתי היא ל 50 כבר.
בתקציב הזה אני ממליץ לך על פלזמה.

Liz

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש כאן אולי הפניה לשרשור שמסביר מה בדיוק עדיף, LCD, LED או פלזמה? ..

lcd??

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אורי תודה על התגובה העניינית אבל מה אם בכל זאת נחפש LCD לפי הפרמטרים שציינתי- מה עושים אז??

swisy2011

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אורי תודה על התגובה העניינית אבל מה אם בכל זאת נחפש LCD לפי הפרמטרים שציינתי- מה עושים אז??

למה את סגורה על LCD בלבד ? במחיר 3500 אתה יכולה לקנות את הפלזמה החדשה של סמסונג שהיא 43 אינץ' וגם תלת מימד ויש קולט שידורים דיגטלים וUSB קוראי סרטי HD

lcd??

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כנראה בגלל שכל חנות שנכנסתי אליה קודם כל המליצה על LCD. יש דגם מסוים של סמסונג שכדאי לבדוק? תודה...

swisy2011

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כנראה בגלל שכל חנות שנכנסתי אליה קודם כל המליצה על LCD. יש דגם מסוים של סמסונג שכדאי לבדוק? תודה...
אה בסדר אני מבין זה קורה ואלה שעובדים בחנויות רובם לא מבינים כלום אז סתם ממליצים....כן יש את ה D490 אבל את מכירה את ההבדלים בין פלזמה ל LCD קראת לפחות על זה בפורום או איפשהו..

lcd??

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
בוקר טוב, הדברים העיקריים ששמעתי לגבי הפלזמה הם בעיית ההשתקפויות ואכן יש לי סלון מאוד מאוד מואר, ובעיית צריבת התמונות על המסך, שבדגם הזה הבנתי שהצליחו לפתור. נקודה נוספת- צריכה חשמל ופליטת קרינה גבוהות יותר לעומת LCD. שכחתי משהו? יש הצעה נוספת??

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
פליטת קרינה ? וצריבות ? GIVE ME A BREAK . בעיית הצריבה כבר לא קיימת ברוב המוחלט של הטליוויזיות החדשות. קרינה ? איפה שמעת על זה ? . לפי השימושים שלך, רק פלזמה תעזור ! נכון לפלזמה יש עדין בעית השתקפויות אבל זה לא משהו שלא ניתן להתגבר עליו.

lcd??

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה על התגובה המשעשעת פאדי :) יש דגם שאתה מכיר מלבד ה- D490?

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
את האמת בגלל התקציב, כל פלזמה שתבחרי תתאים לשימוישם שלך. כי הדרישות שלך מאוד צנועות, אז כמעט כל פלזמה תתאים

lcd??

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
טוב לדעת. תודה רבה

swisy2011

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
טוב לדעת. תודה רבה

פאדי צודק ב 100% ועניין ההשתקפות זה זניח ואפשר להתגבר עליו בקלי קלות ואגב השתקפות לא רק בפלזמה אלא גם בLCD וב LED ואפילו בטלוויזיות ה CRT הישנות .. ואני אומר לך את זה מניסיון כי יש לי פלזמה של סמסונג ו LCD גם .
הפלזמה של סמסונג C450 פלזמה מצויינת ואיכות מעולה והיא נמצאת בסלון ויש תאורה וזה בכלל לא מפריע... אז לפי התקציב שלך כדאי ללכת על פלזמה של סמסונג D490 ולא יהיה לך צורך ב DVD או לחבר את המחשב כי יש לה חיבור USB שקורא הכל ואב היא עולה כ 3600 בטרקלין חשמל עם 3 שנים אחריות יבואן רשמי ובמחיר כזה לא תמצאי פלזמה עם תלת מימד גם וזוג משקפיים מתנה

lcd??

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לכולכם על העזרה והמידע. אוטוטו תהיה לי בסלון סמסונג D490 + משקפיים :)

פאדי

חבר משקיען
מעורבות
1
נקודות
16
מזל טוב תתחדשי, מקווה שתהני ממנה מאוד :)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
תתחדשי!

swisy2011

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה לכולכם על העזרה והמידע. אוטוטו תהיה לי בסלון סמסונג D490 + משקפיים :)

יופי תתחדשי מאמי אבל מאיפה את קונה מטרקלין חשמל ? מקווה שתרשמי חוות דעת אישיית עליה

lcd??

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה לכולכם. ברוררררר שאעדכן פה ברגע שהפלזמה תתחבר לחשמל :)

swisy2011

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
תודה רבה לכולכם. ברוררררר שאעדכן פה ברגע שהפלזמה תתחבר לחשמל :)

אז קנית אותה כבר?

CinemaPro

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
0
<נערך>

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור