מחפשת המלצה לרכישת מצלמות עבור בי"ס עם ילדים עם פיגור קל

mymaya

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
שלום,
אני מלמדת צילום בבי"ס לחינוך מיוחד, מדובר בילדים עם פיגור קל. יש לנו הזדמות לבצע רכישה של מספר מצלמות. אני זקוקה להמלצה על מצלמות לא מקצועיות, פשוטות (לא קומפקטיות) אך יחד עם זאת שיהיה ניתן לעבוד איתן גם באופן ידני. שהתמונה על המסך תהיה ברורה (מסך גדול יחסית) ונוחות לשימוש.
אשמח להמלצות.
תודה

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
מה התקציב?

mymaya

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תקציב

מדובר בסכום של כמה אלפים בודדים, אני רוצה לרכוש כמה מצלמות. מה דעתך על דמוי SLR ראיתי את קנון SX40 שעל פניו נראית בתקציב ובדרישות. אני לא מכירה ולא יודעת איך היא מבחינת תפעול, איכות ונוחות. התקציב לא נועד רק למצלמות כך שאני מקווה שאוכל לרכוש שתי מצלמות בשלב זה.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
אני לא מבין איזה מצלמות יהיו נוחות לשימוש עבור הילדים האלו האם מצלמה גדולה יותר באמת תיהיה להם נוחה יותר - אם כן אז ה SX40 כמו גם האחיות שלה SX20, SX30 ו SX10 וכל אחת מהדגמים האלו יספקו את אותה חווית שימוש עם איכות תמונה לא רעה

מצד שני אם צלמה קצת יותר קטנה גם תתאים אז ה SX230 או המחליפה שלה ה SX260 יספקו איכות תמונה טובה עם יכולת שימוש מוצלחת ומחיר אטרקטבי יותר

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
את צריכה DSLR פשוטה וחזקה, המצלמות האלה שאתם מציינים לא מיועדות לתפעול בבית ספר.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
איתי - איזה דגם נראה לך?

mymaya

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תיקון ו/או הבהרה

ראיתי שכתבתי ילדים.. אמנם יש ילדים בבי"ס אבל החבר'ה שאני עובדת איתם הם בני 15 16 ומתפקדים.
כרגע יש לנו קנון 130sx שהיא טובה עבור הצרכים שלנו, אך בעייתית מבחינת הסוללות (2 AA ולא נטענות).
ואני מצטרפת לשאלה של כרמי - איזה דגם של DSLR?
וגם - תודה על ההיענות..

איתי_הגיתי

חבר משקיען
מעורבות
48
נקודות
48
אני הייתי קונה דגם יד שנייה כגון:
ניקון D40-70
קנון EOS20-40 או EOS400-500
במצב טוב, אפשר מחנות כגון יוגנד או פוטופילם, כדי לקבל אחריות, בכל זאת זה בית ספר לא אדם פרטי.
כל הצעצועים הקטנים הם גאדג'טים, לא מצלמות, בטח לא ללימוד צילום.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הייתי ממליץ לרכוש גם גריפ.
אגב ההצעה של איתי על משומשות היא אחלה.
הגריפ יעזור למי שמתקשה באחיזה וגם עם תוספת סוללות יעזור להחזיק אותה אחרי שימוש של הרבה אנשים בלי צורך להחלפת סוללות.

mymaya

חבר מתחיל
מעורבות
0
נקודות
0
תודה

תודה לכל המגיבים עזרתם לי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור