מחיצה כן או לא

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
חדר לשמיעת מוסיקה שבו אני מאזין
נמדד ב 8 מטר על 3.5 מטר,
אני יושב במרחק 4 מטר ,כלומר בחציו של החדר,(חציו השני של החדר שייך להנהלה,אין אפשרות להתרחק)
השאלה, האם לשים מחיצה מאחורי מושבי,או להשאיר פתוח לרווחה,
תודה

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אם להנהלה חשובה אסטטיקה,כדאי ללכת על פרגוד יפני,שאפשר בסיום האזנה לקפל חזרה.;)

Yoscheck

חבר אתר
מעורבות
13
נקודות
3
בהנחה שהבנתי נכון במצב הנתון ככל הנראה הגל ממשיך מעבר לנקודת האזנה ודועך מעצמו,להציב מחיצה מאחורי המושב לטעמי יכול לייצר יותר נזק מאשר תועלת,עדיף להמנע ככל הניתן מגלים עומדים על מנת לייצר איזון טונאלי.מצד שני אני לא מומחה...אתה יכול להביא מודד שיבצע מדידה בחלל שלך ויאפיין מה בדיוק כדאי להציב ואיפה על מנת למקסם את התוצאה.זה נראה לי הדבר הכי נכון לעשות.

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
אני רק רוצה לציין שעיריית ת"א לא מתירה האזנה עם מחיצה, בעיקר כשמדובה בהפרדה מגדרית בינך לבין ההנהלה.
תעשה עם זה מה שתבחר ;)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אף פעם לא טוב לשבת צמוד לקיר עם הראש, צריך לשמור לפחןת חצי מטר ״מהמחיצה״ , אלא אם כן היא חדירה לגלי קול אחרת תווצר לך בומיות בבס

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
תנסה לשים מחיצה עם טיפול אקוסטי אולי ציפוי סונקס (אין בעיה לשבת צמוד לקיר סונקס). השאלה מה זה יעשה לצליל עם הציוד שלך כי הוא "מותאם" לטעמך על חדר כמו שהוא עם האקוסטיקה הנוכחית, צריך לבדוק.
להקטין חדר ב 50 אחוז לא פשוט עם ציוד שהוא קיים על חדר כפול בגודל. בהצלחה.

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תנסה לשים מחיצה עם טיפול אקוסטי אולי ציפוי סונקס (אין בעיה לשבת צמוד לקיר סונקס). השאלה מה זה יעשה לצליל עם הציוד שלך כי הוא "מותאם" לטעמך על חדר כמו שהוא עם האקוסטיקה הנוכחית, צריך לבדוק.
להקטין חדר ב 50 אחוז לא פשוט עם ציוד שהוא קיים על חדר כפול בגודל. בהצלחה.
סונקס כמחיצה יבטל כל הגבוהים

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
יבטל החזרים ובניהם יאכל מהגבוהים וגם מהווליום הכללי.... צריך לנסות ו בהדרגה עד שמגיעים לתוצאה שרוצים, יש גם צד חיובי לעניין.

anatoli

אוהב את התחום
מעורבות
25
נקודות
28
השאלה היא המטרה של המחיצה? לבודד רעשים או פרטיות מסוימת שלא יפריע בעין? לכל אחד פתרונות אחרים והשלכות אחרות על הסאונד. משהו דק עם מסה מועטה יתן קצת פרטיות כך שלא יפריע בעין ולא ישפיע כמעט על הצליל. עדיין עדיף שלא יהיה צמוד לראש, גם משהו דק וקל יחסית יכול להשפיע בתדרים גבוהים ולגרום לתופעות לא נעימות להאזנה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור