מוצארט-קונצרטו ל-2 פסנתרים K365

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
שלום,
מחפש המלצה לביצוע טוב (וכך גם ההקלטה) ליצירה הזו.

מאזין ל- CD/SACD
וכן ל- TIDAL

תודה מראש לממליצים

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
ההמלצה ה"קלאסית" ליצירה הזו היא Perahia/Lupu, אבל אני אישית לא כל כך מתלהב ממנה.

אני מעדיף בהרבה ביצוע שמוקלט קצת פחות טוב, עם Brendel/Klien, אבל מנוגן עם הרבה יותר עדינות, קפיציות והומור. עוד לא נתקלתי בביצוע כל כך מוצלח בהקלטות עם סאונד טוב.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
תודה עמיר, אנסה להאזין להמלצתך.

האזנתי לביצוע של גיליס (עם גב' גיליס ?)- לא התעלפתי.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
לא גיליס, גיללס -- Gilels -- עם הבת שלו, Elena (הוגים יֶלֶנָה), בניצוח המרובע של Karl Böhm. כן, גם זו המלצה "קלאסית" שאני לא מתלהב ממנה בכלל. הומור בטח אין שם.

omi

חבר משקיען
מעורבות
409
נקודות
63
ההמלצה ה"קלאסית" ליצירה הזו היא Perahia/Lupu, אבל אני אישית לא כל כך מתלהב ממנה.

אני מעדיף בהרבה ביצוע שמוקלט קצת פחות טוב, עם Brendel/Klien, אבל מנוגן עם הרבה יותר עדינות, קפיציות והומור. עוד לא נתקלתי בביצוע כל כך מוצלח בהקלטות עם סאונד טוב.

תודה ביצוע ממש ממש מצוין.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63

יופי של ביצוע.
כשמבצעים יצירה של מוצארט הטמפו והניואנס (אולי זה מה שאתה מכנה "הומור") הם שהופכים את המלודיות למופת. בביצוע הזה יש בול פגיעה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
יופי של ביצוע.
כשמבצעים יצירה של מוצארט הטמפו והניואנס (אולי זה מה שאתה מכנה "הומור") הם שהופכים את המלודיות למופת. בביצוע הזה יש בול פגיעה.
ניואנסים יש מכל מיני סוגים, לאו דווקא כאלה שקשורים להומור, לפעמים להיפך.

בביצוע הזה יש המון מקומות שגורמים לי לחייך, כמה בפרק הראשון, ויותר בפרק האחרון. סוג של שובבות וקריצה.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83

תודה רבה עמיר
אכן המלצה טובה.

**חבל שאין הקלטות ברמה טובה ליצירה הזו **
מעניין, גם בתקליט אין??

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,748
נקודות
113
תודה רבה עמיר
אכן המלצה טובה.

**חבל שאין הקלטות ברמה טובה ליצירה הזו **
מעניין, גם בתקליט אין??
אני לא מכיר ביצוע שמתחרה בזה.

אותו ביצוע יצא כמובן בתקליט, כדאי לוודא שקונים הדפסה אנגלית
index.jpg

שים לב שכתוב בקטן Made in England, אבל אל תצפה לסאונד מצטיין

תמונות מצורפות

• index.jpg
    index.jpg
    KB 51.8 · צפיות: 131

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור