מוזיקה? כאן בדו-ערוצי?

מצב
הנושא נעול.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא יודע מי ימות ומתי. זה גם לא ממש משנה. אני לא מתנהל בחיי היום יום שלי באופן פטאלי ואם הילד/ה שלי לא מתנהגים יפה, אני אחנך אותם בלי קשר לאם מי מאיתנו לא ישרוד את היום בגלל הסתברות סטטיסטית כזאת או אחרת ולכן לא אשקול כל משפט כאילו הוא האחרון.

לעומת זאת, אתה עדיין לא כיבדת את השאלה שעלתה פה לא אחת: ממתי סוחר מזדהה כחבר ומאיים בתביעות?

זה לא שלא כיבדתי, פשוט לא ראיתי. שנית, אני משתדל לתת גם לסוחרים פתחון פה באתר. אבל כנראה שצריך לבחון שוב את הנושא.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
אתה ביקשת סליחה מאחרים, גם אני ביקשתי מעמיר, אתה בזוי ושקרן מתנשא "אני מקבל מה שאתה אומר" נדמה לך שאתה נמצא במשפט פלילי,
אין לך שום זכות להרגיש עליונות עם תואר שלך,תראה
בגרות עם שינוי סגנון התנהלות שלך,
אמרתי לך אתה לא מכיר אותי אז אל תעשה לי
רצח אופי.
תגיד.
אתה מקלל כאן על ימין ועל שמאל ואז מתבכיין שעושים לך רצח אופי??

מישהו פנה אליך?
מישהו כתב לך?
מישהו התייחס אליך??

חבר שלך, "הסוחר המאיים", זה שגיבור על אנשים חולים, עם לחץ דם גבוה, החליט לקום בשבת בבוקר ולפתוח פוסט קנטרני, מתריס, שכל מטרתו זה ריב ומדון...

ואתה?
במקום לשתוק ולעמוד בצד , לסתום את הפה שלך, בחרת להתערב ולקלל ולהשמיץ..

אז אני לא מתרשם מהדמעות שלך עכשיו.

בחרת להתחיל?
עכשיו אני אבחר מתי לסיים.

רן

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
שוב, מחק את דברי ההשמצה שלך אלי מכאן ולאחור, בזדון או שלא,
במודע או שלא, או שתהיה חשוף לתביעה על הטרדה ולשון הרע.
כולל התנצלות והתחייבות שלא להמשיך בכך.
אז זהו, ככל שאני לא מעריך את האיום בתביעה כתחליף לתגובות ענייניות לנאמר, עמדתי בכל תנאיך, ומחקתי את כל ההודעות שלי שמצאתי שמתייחסות אליך. אם נשאר משהו, זה רק בגלל שפספסתי, ואתה מוזמן להפנות אותי, אם בהודעה פרטית ואם כאן, להודעות שנשארו, אם יש כאלה שמפריעות לך.

כמוכן נשארו ציטוטים של הודעות שלי או חלקיהן ע"י אחרים, ושאין לי אפשרות טכנית למחוק אותם, אבל אם הם מפריעים לך, אתה מוזמן לבקש מהמצטטים למחוק, ולי אין בעיה עם מחיקות כאלה.

אנא אשר שבזאת מסתיים העניין, כדי שלחץ הדם הבעייתי שלי יוכל לרדת.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
ואני בסך הכל שמח לדעת שהבוחן שומר אמונים לדיסק...

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
לא יודע מי ימות ומתי. זה גם לא ממש משנה. אני לא מתנהל בחיי היום יום שלי באופן פטאלי ואם הילד/ה שלי לא מתנהגים יפה, אני אחנך אותם בלי קשר לאם מי מאיתנו לא ישרוד את היום בגלל הסתברות סטטיסטית כזאת או אחרת ולכן לא אשקול כל משפט כאילו הוא האחרון.

לעומת זאת, אתה עדיין לא כיבדת את השאלה שעלתה פה לא אחת: ממתי סוחר מזדהה כחבר ומאיים בתביעות?

מרגע שמישהו עוסק כאן בהטרדה ולשון הרע?
אז זהו, ככל שאני לא מעריך את האיום בתביעה כתחליף לתגובות ענייניות לנאמר, עמדתי בכל תנאיך, ומחקתי את כל ההודעות שלי שמצאתי שמתייחסות אליך. אם נשאר משהו, זה רק בגלל שפספסתי, ואתה מוזמן להפנות אותי, אם בהודעה פרטית ואם כאן, להודעות שנשארו, אם יש כאלה שמפריעות לך.

כמוכן נשארו ציטוטים של הודעות שלי או חלקיהן ע"י אחרים, ושאין לי אפשרות טכנית למחוק אותם, אבל אם הם מפריעים לך, אתה מוזמן לבקש מהמצטטים למחוק, ולי אין בעיה עם מחיקות כאלה.

ראיתי שמחקת. תודה.
מאחל לך בריאות.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113

טעות קשה מאוד בעיני.

אתה הגבת בדיוק כמו ש-"מאסטרו" הגיב כלפיך ועוד לך הייתה הסבלנות לענות עניינית ותמיד לגבות את הדברים שלך בלינקים חד חד משמעיים.

הן לגבי תיאוריות של ברייק אין של 19 שנה, או ידע מוקדם, בעקבות ציד של אבותינו בג'ונגלים ויכולות האבחון בין דינוזאור לחתולה...

חבל שהוא הצליח באיומי הסרק שלו.

ואני משוכנע שהתתנהלות הזו גרמה לו נזק תדמיתי גדול מאוד.

מאחל לך בריאות עמיר וככל וחלילה וחס, תהיה איזו בעיה, אז יש כאן כתובת מאוד מאוד ספציפית, אפרופו תביעות.

כתובת שידעה שהיא מתנהלת מול מישהו חולה שסובל מלחץ דם גבוה ובכל זאת בחר ללחוץ ולא להרפות.

זו בושה לפורום הזה שגרמו לך למחוק את ההודעות שלך, תוך ניצול מצבך הרפואי הידוע.

פשוט בושה.

רן

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
אתה צריך לבקש סליחה ומחילה ממני על קראת לי, "כרציה מוצצת דם"
אם לא תבקש סליחה לא תראה אותי מעתה עד עולם.
אני לא חושב שזה נכון ,אשמח שתראה לי , אגב - בעברית כותבים "קרציה " ולא כרציה (עברית שפה קשה קשה ) , לגבי לא לראות אותך , מה לומר לך? אובדן כבד , בטח נתראה במינכן מתי שהוא כשאתה משתרך עם חבורתך המכובדת , אבל תמיד נוכל להתעלם זה נזה ,
שמע , הפעם ירדת לשפל לא מוכר ,
בקשר לעופר , זה אני שתמכתי בו , לא ביקשתי מעולם להוריד כוכבים מהשמים או משהו בחינם או מוזל בצורה חריגה , נכון , לא מסתדרים אבל הוא בחור טוב .

נערך לאחרונה ב:

Cloudy

חבר משקיען
מעורבות
305
נקודות
63
מרגע שמישהו עוסק כאן בהטרדה ולשון הרע?
אני רואה כאן עוסק שעדיין מופיע כחבר, שכותב שטויות ומטנף את הפה כשמעירים לו על כך ואז מגדיל לעשות ומאיים בתביעה.
אתה אדוני המאד לא נכבד הוא כתם על הפורום הזה, יותר גדול ויותר מסריח מהכתם על השמלה של מוניקה לוינסקי.

ככה ברור?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
תגיד.
אתה מקלל כאן על ימין ועל שמאל ואז מתבכיין שעושים לך רצח אופי??

מישהו פנה אליך?
מישהו כתב לך?
מישהו התייחס אליך??

חבר שלך, "הסוחר המאיים", זה שגיבור על אנשים חולים, עם לחץ דם גבוה, החליט לקום בשבת בבוקר ולפתוח פוסט קנטרני, מתריס, שכל מטרתו זה ריב ומדון...

ואתה?
במקום לשתוק ולעמוד בצד , לסתום את הפה שלך, בחרת להתערב ולקלל ולהשמיץ..

אז אני לא מתרשם מהדמעות שלך עכשיו.

בחרת להתחיל?
עכשיו אני אבחר מתי לסיים.

רן
אני לא אעמוד מהצד שאתם רודפים את החלש רק
עקב דעותיו, אתה רואה אני ועופר לא בקשר אבל אני מכיר אותו מעל ארבעים שנה וכל עולמו אודיו,
למה הרוע והרשע הזה אתם מנסים להקטין אותו
ולא ללמוד ממנו, זוהי יהירות ותטא להוביל את המסע
הזה נגדו, המסקנה אתם רוצים לנקות את הפורום
לכל מי שלא מתיישר עם אמונתכם, זה שקוף
מהפכה בולשביקית, כבר עשיתם פורום של
אליטות זה לא עובד? אנטרופיה מעורבת בכל דבר
אם לא משקעים אנרגיה לתקן את היחסים הפורום
יתפרק, מי שמצליח לא יודע להסביר איך הצליח,
מי שניחשל יודע להסביר בדיוק רב למה נחשל.

Balance

אוהב את התחום
מעורבות
75
נקודות
28
זה לא שלא כיבדתי, פשוט לא ראיתי. שנית, אני משתדל לתת גם לסוחרים פתחון פה באתר. אבל כנראה שצריך לבחון שוב את הנושא.

הגיע הזמן. אין לזה אח ורע בעולם.
עוסק בתחום לא מתערב לחובבים אלא במידע טכני או אינפורמציה.
ועוד לאיים בתביעות.
בושה וחרפה.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83

לא חושב שזה נכון ,אשמח שתראה לי , אגב - בעברית כותבים "קרציה "
נכון תיקנתי את עצמי ואז טעיתי.
אז זה העניין, הטעות נכון כתבת שאני קרציה מוצצת דם יש לך הרגל להגן על סוחרים ואתה לא בוחל לפגוע בחבריי הפורום, זוכר דני דקל האנטיפט.

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
אני לא אעמוד מהצד שאתם רודפים את החלש רק
עקב דעותיו, אתה רואה אני ועופר לא בקשר אבל אני מכיר אותו מעל ארבעים שנה וכל עולמו אודיו,
למה הרוע והרשע הזה אתם מנסים להקטין אותו
ולא ללמוד ממנו, זוהי יהירות ותטא להוביל את המסע
הזה נגדו, המסקנה אתם רוצים לנקות את הפורום
לכל מי שלא מתיישר עם אמונתכם, זה שקוף
מהפכה בולשביקית, כבר עשיתם פורום של
אליטות זה לא עובד? אנטרופיה מעורבת בכל דבר
אם לא משקעים אנרגיה לתקן את היחסים הפורום
יתפרק, מי שמצליח לא יודע להסביר איך הצליח,
לא ממש הבנתי את המיש מש הזה, אבל אני אבחר להגיד לך את הדברים הבאים:

מקללים אותי כאן 3 שנים אנשים שונים ומשונים, אתה בינהם, בראש הרשימה.

ועל שום מה מקללים אותי כאן שלוש שנים אתה יודע?

אני אסביר לך...

מקללים אותי כאן בגלל שאני מביע דיעה שונה. שונה מכל אלו שחושבים שהעיקר זה החשמל, או אפשר לפתור בעיות באמצעות החלפת חתיכת עץ, או חוט, או שקע, או בכלל להחליף בורג, או צריך ברייק אין של שנים, או שאפשר להתקרב למקור עם גרף תדרים שבור...

ההתנהלות שלי כאן תמיד מגובית בחומר תיאורטי ובפרקטיקה. בפועל. בתאכלס. בהזמנות חיות. בלייב. בלחיצה על פליי.

הדעות שלי כאן, שהן אגב, הדעה המקובלת, השלטת, המגובה והמקובלת ביותר בעולם האודיו (ואודיו זה סיינפלד. אקס בוקס. מאהלר, או סופרמן..כולם אודיו...)
גורסות שקודם כל החדר. קודם כל אקוסטיקה
זה הבסיס. זה הדרמה. זה צוואר הבקבוק...ואח"כ כל השאר...

הצד השני, לרוב (לא תמיד) חסר ידע.

פשוט ללא שום ידע בסיסי בתחום האודיו למרות שהוא חובב 100 שנה, או סוחר 200 שנה ולכן, לאחר דין ודברים קצר, כשנגמר לו הידע..
הוא עובר לאישי, להשמצות, להקנטות וגידופים, מרוב תסכול, קנאה, מרמור וייאוש..

אממה, יש כאן מישהו שלא מוכן להפנות את הלחי השנייה...
אולי זה לא חכם מדיי, אולי לא אלגנטי מדיי, אבל ככל ומישהו יבחר, מהשמיים הכחולים, לפנות אליי לאישי, כמו "מאסטרו", או כמוך, או אנשים שכבר סולקו מכאן...

הם ימצאו אחלה פרטנר...שלא ירפה מהם.

רן

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
הגיע הזמן. אין לזה אח ורע בעולם.
עוסק בתחום לא מתערב לחובבים אלא במידע טכני או אינפורמציה.
ועוד לאיים בתביעות.
בושה וחרפה.
אני לא מפחד להגיב כשמנהלים איתי חיסול חשבונות מכוער
ומניפולטיבי. תתמודד.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
כותבים "נכשל " ולא ניחשל , אפשר לחשל ברזל למשל , קצת בושה העברית שלך מעבר לתוכן הדברים הדוחה , רק בריאות ! (ורד)

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
נכון תיקנתי את עצמי ואז טעיתי.
אז זה העניין, הטעות נכון כתבת שאני קרציה מוצצת דם יש לך הרגל להגן על סוחרים ואתה לא בוחל לפגוע בחבריי הפורום, זוכר דני דקל האנטיפט.
אתה השתגעת , דני דקל חבר טוב שלי , מאיפה אתה מביא את זה , הוא הטכנאי שלי ,ויש ביננו הערכה הדדית ,אתה הוזה הזיות כנראה ?

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הרי לא דיברתי איתך מעבר לכמה שניות בחיי , והנה אתה שולח לי פה מעשים שעשיתי או אמרתי שלא קרו מעולם , אתה בסדר , מרגיש טוב , בריא?אני אבקש ממישהו למצוא את שכתבת .

מאסטרו אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
338
נקודות
83
פשוט ללא שום ידע בסיסי בתחום האודיו למרות שהוא חובב 100 שנה, או סוחר 200 שנה ולכן, לאחר דין ודברים קצר, כשנגמר לו הידע..
הוא עובר לאישי, להשמצות, להקנטות וגידופים, מרוב תסכול, קנאה, מרמור וייאוש..
לשון הרע רצופת שקרים. תצטרך להוכיח אמת דיברתי בבית משפט.
אממה, יש כאן מישהו שלא מוכן להפנות את הלחי השנייה...
אולי זה לא חכם מדיי, אולי לא אלגנטי מדיי, אבל ככל ומישהו יבחר, מהשמיים הכחולים, לפנות אליי לאישי, כמו "מאסטרו", או כמוך, או אנשים שכבר סולקו מכאן...

הם ימצאו אחלה פרטנר...שלא ירפה מהם.
וזה נקרא בלשון משפטית הטרדה.
אולי ככה תבין.

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
473
נקודות
83
הרי לא דיברתי איתך מעבר לכמה שניות בחיי , והנה אתה שולח לי פה מעשים שעשיתי או אמרתי שלא קרו מעולם , אתה בסדר , מרגיש טוב , בריא?
אולי אתה לא יודע המילים שאתה מוציא מהפה
אתה לא אדון להם יותר לא תוכל להחזיר אותם יותר, אבל ממך אני לא יכול לצפות ליותר,
אצלי אתה לא יכול להימלט נתתי לך הזדמנות
לא זיהית אותה חבל, יש פוסט שאתה משבח
את דני דקל ויגאל לסרי שעשו לך הזמנה חינם לסרי תיקון חינם דקל, אני הגבתי שכל אחד דקל
ביקש על תיקון 1200 ש"ח והמסירה ביקש שאני צריך להוסיף לו עוד 300 ש"ח זה נראה לך סביר,
הלכתי הוא מלמל שאני עוד אצתרך אותו,
לסרי לא שירת אותי למרות שהינו ביחסים טובים,
ואז אתה הגבת בטח אתה קרציה מוצצת דם,
למי אתה כותב את זה לבן ניצולי השואה.
אז הגבתי בירכתי אתך בחום הגבת "אהבתי"
הפוסט הזה קיים ואתה בטוח זוכר

נערך לאחרונה ב:

RanMoyal

חבר משקיען
מעורבות
1,099
נקודות
113
לשון הרע רצופת שקרים. תצטרך להוכיח אמת דיברתי בבית משפט.

וזה נקרא בלשון משפטית הטרדה.

אולי ככה תבין.
עשית מיש מש מהדברים שאמרתי ליוסי, הכל על מנת להתאים אותם לכתב תביעה? חחחח

תמשיך באיומים שלך "מאסטרו"
גרמת לעצמך כאן נזק תדמיתי אדיר. אדיר.

רק תמיד תזכור שלכל תביעה יש גם תביעה שכנגד והוצאות משפט כבדות למי שמפסיד...:)

הטלת כתם אדיר על הפורום הזה ואני משוכנע שימיך כאן ספורים והשרשור הזה יביא לחשיבה מחודשת מה מותר לסוחר לכתוב, אם בכלל...

רן

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא לכתוב אלי יותר ,לדעתי החלקת

מצב
הנושא נעול.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור