מה חושב מנכ"ל / בעלים של חברת Cyrus האנגלית בנושא Made in England

falou

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
תשמע, אם יש מישהו שיודע להעריך הבדלים של סנט' פה, סנט' שם...

תראה, במה זה חשוב כשאתה יושב ומאזין מול הרמקולים. אז כשאתה מאזין כך, תשקיע קצת מאמץ פיסי, קדם את הרמקולים לעמדת האזנה, ותחזיר כשאתה מסיים. ההבדלים לא מינורים, בלשון המעטה (לא רק בבמה, גם באספקטים אחרים), ובגלל שרמקולים נשמעים הכי טוב היכן שהם הכי מפריעים בחדר, המאמץ כדאי.

אני לא רואה היכן אתה יושב, אבל אם זה צמוד לקיר, אפשר גם לגרור את הספה מטר קדימה.

מאמץ קטן, אבל שיפור ענק, ובחינם...

מיכאל לנג

מושעה
מעורבות
4
נקודות
18
צפה בקובץ המצורף 9006

זה נכתב ע"י אחד היצרנים האמרקאים (השם שמור במערכת), המסר ברור למרות הבעיתיות בכתוב.

תומר

שלום תומר.
מה שלומך ידידי?
הנושא של ייצור בסין נחלק...
למשל, כל האיפונים, איפדים וכו' מיוצרים בסין. אפל מכתיבה את אבטחת האיכות. התוצאות טבות.
כך גם בנושא תחומים אחרים.
ברם, יש חברות שלא יוציאו יצור. וגם שם נשמרת איכות. אם כי יש לכך מחיר.
כיום למרבה הצער, דווקא מה שמיוצר בארה"ב (בעיקר רכב) פחות איכותי. ואילו ברוב החנויות 90%+ מהתוצרת על המדפים
מגיע מסין. קניית מזון מסין זו סכנת נפשות. גם צעצועים (עופרת).
יש תעשויות שאי אפשר לשרוד בהם, אם לא ייצרו בסין! כמו קונפקציה, נעליים וכו'.
מי שמשך לכיוון האיכות וייצור מקומי היו האירופאים. כדוגמה, תעשיית רכב של הגרמנים.
ברם החלק הפחות נחמד, שסווצר של פומה שמיוצר בסין נמכר בגרמניה או הולנד ב-150 יורו (200$) ובארה"ב ב-30$!
המכונית הגרמנית אולי תעלה בשתי המדינות אותו הדבר.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
עלי גם להוסיף להודעה המקורית שלי , שגם הרמקולים שלי ( Focal ) אינם מיוצרים בסין אלא בצרפת ,

ואל תוכיחו אותי אחרת :גאה:

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
תשמע, אם יש מישהו שיודע להעריך הבדלים של סנט' פה, סנט' שם...

תראה, במה זה חשוב כשאתה יושב ומאזין מול הרמקולים. אז כשאתה מאזין כך, תשקיע קצת מאמץ פיסי, קדם את הרמקולים לעמדת האזנה, ותחזיר כשאתה מסיים. ההבדלים לא מינורים, בלשון המעטה (לא רק בבמה, גם באספקטים אחרים), ובגלל שרמקולים נשמעים הכי טוב היכן שהם הכי מפריעים בחדר, המאמץ כדאי.

אני לא רואה היכן אתה יושב, אבל אם זה צמוד לקיר, אפשר גם לגרור את הספה מטר קדימה.

מאמץ קטן, אבל שיפור ענק, ובחינם...

הקטע הוא ( ואני לא מתבייש ) שכ 3 שנים אני שומע את מה שאני לא שומע ...

רוצה לומר , הזזתי את המקולים קדימה , פתחתי אותם הצידה , וקיבלתי מערכת חדשה בחינם,

העניין הוא , לפי מה שאני רואה בתמונות החברים ,בד"כ , הסלון הישראלי די קטן והוא מכיל

מסך פלזמה ,לפניו מזנון, בצידי המזנון צמודים רמקולים , מקדימה שולחן אוכל סלוני ולפניהם ספת ישיבה,

כמו אצלי ...

אצלי הסלון גדול יותר ( בית של פולני ) ולכן אני יכול להרשות לעצמי ( עד שאשתי תחזור הבייתה ) לשחק עם המיקומים

שעד כה לא מאכזבים בלשון המעטה ...

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הקטע הוא ( ואני לא מתבייש ) שכ 3 שנים אני שומע את מה שאני לא שומע ...

רוצה לומר , הזזתי את המקולים קדימה , פתחתי אותם הצידה , וקיבלתי מערכת חדשה בחינם,

העניין הוא , לפי מה שאני רואה בתמונות החברים ,בד"כ , הסלון הישראלי די קטן והוא מכיל

מסך פלזמה ,לפניו מזנון, בצידי המזנון צמודים רמקולים , מקדימה שולחן אוכל סלוני ולפניהם ספת ישיבה,

כמו אצלי ...

אצלי הסלון גדול יותר ( בית של פולני ) ולכן אני יכול להרשות לעצמי ( עד שאשתי תחזור הבייתה ) לשחק עם המיקומים

שעד כה לא מאכזבים בלשון המעטה ...
מה שאתה לא רואה בהודעות של החברים זה איך נשמעת המערכת שעומדת כ"כ יפה בפינה.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
מה שאתה לא רואה בהודעות של החברים זה איך נשמעת המערכת שעומדת כ"כ יפה בפינה.

בסה"כ עשיתי השלכה על הארועים אצלי למול מקרים דומים אצל אחרים , לעניות דעתי כמובן...

dupo

חבר משקיען
מעורבות
24
נקודות
18
אוקיי, עם המוצרים החדשים אין לי ניסיון ששווה אמירה, דברי מתיחסים לדגם שציינתי.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
נשמע לי קצת כמו זעקה נואשת של אדם מיואש. יש מספיק מוצרים מצויינים שמיוצרים באנגליה וזה כבר הפסיק להיות מתכוון בטוח להצלחה מסחרית, כמו שהבחור למד על בשרו.

אני מסכים..
אם כי אנגליה של היום זה גם לא מה שהיה פעם..

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
אם מותר לי להיות גלוי לב בבקשה ,

אני מאד אוהב את הצליל של Cyrus , ולכן יש לי את כל הליין שלהם מהסידרה הגבוהה (X) ,
בין השורות אני מתרשם כי כאן לא אוהבים אותם , אינני יודע מדוע .

יתרה מזאת , אני חושב שכל אודיופיל וחובב מוסיקה ברמה זו או אחרת אמור להבין כי כל אחד וטעמו הוא .
לעניין מר יאיר פורמן , אני משוכנע שהוא מבין עניין ברמה הגבוהה ביותר , הצצתי באתר שלו ונראה לי שאכן זה כך !
הבנתי כי הוא מתקן גם סיירוסים , ואם כך , לדעתי ובהתבסס על הכתוב באתר ( חובב אודיו ) נראה לי שהוא אהב גם את סיירוס 1 ו - 2 ...

אני לא חושב שהמוצרים של סיירוס היום פחותים באיכותם מהעבר, זו דעתי ואני שמח שניתנת לי האפשרות להעלותה כאן ללא חשש ...

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אם מותר לי להיות גלוי לב בבקשה ,

אני מאד אוהב את הצליל של Cyrus , ולכן יש לי את כל הליין שלהם מהסידרה הגבוהה (X) ,
בין השורות אני מתרשם כי כאן לא אוהבים אותם , אינני יודע מדוע .

יתרה מזאת , אני חושב שכל אודיופיל וחובב מוסיקה ברמה זו או אחרת אמור להבין כי כל אחד וטעמו הוא .
לעניין מר יאיר פורמן , אני משוכנע שהוא מבין עניין ברמה הגבוהה ביותר , הצצתי באתר שלו ונראה לי שאכן זה כך !
הבנתי כי הוא מתקן גם סיירוסים , ואם כך , לדעתי ובהתבסס על הכתוב באתר ( חובב אודיו ) נראה לי שהוא אהב גם את סיירוס 1 ו - 2 ...

אני לא חושב שהמוצרים של סיירוס היום פחותים באיכותם מהעבר, זו דעתי ואני שמח שניתנת לי האפשרות להעלותה כאן ללא חשש ...
לצערי הם כן פחותים ביכולותם מול מוצרי העבר שלהם-אם תבדוק את הסט אפ שלך מול הסיירוס 2 אתה תראה ותבין שלא מדובר באותה רמה. מספיק להרים את הספק ששוקל יותר מצמד המונו X בכדי להבין שחוסכים כאן.
כאשר הייתי אצל אותו חבר היה לו גם את הDACXP שהיה חלש ביותר כאשר חובר ל CD8SE ולמונו איקסים.
הוא החליף לEAR 834P וקיבל שיפור עצום בצליל במקום ה DAC XP.רמקולים PROAC RESPONSE 3
כאשר החלפנו לסיירוס 2 כאמור הכל נהיה יותר טוב.

רונן

חבר משקיען
מעורבות
114
נקודות
43
לצערי הם כן פחותים ביכולותם מול מוצרי העבר שלהם-אם תבדוק את הסט אפ שלך מול הסיירוס 2 אתה תראה ותבין שלא מדובר באותה רמה. מספיק להרים את הספק ששוקל יותר מצמד המונו X בכדי להבין שחוסכים כאן.
כאשר הייתי אצל אותו חבר היה לו גם את הDACXP שהיה חלש ביותר כאשר חובר ל CD8SE ולמונו איקסים.
הוא החליף לEAR 834P וקיבל שיפור עצום בצליל במקום ה DAC XP.רמקולים PROAC RESPONSE 3
כאשר החלפנו לסיירוס 2 כאמור הכל נהיה יותר טוב.

אין לי מושג אם משקל הרכיבים משפיע על התוצאה הסופית ...

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
לא המשקל, האיכות.
בשנאים המשקל משמעותי ביותר מבחינת הזרם כלומר כאשר אתה מתכנן מגבר ל150W הוא צריך לעמוד בזה
מבחינת ספק הכח אחרת הכל קורס במיוחד ברמקולים קשים.
ספק הכח=שנאי+קבלים+מייצבים.אם השנאי קטן מדי , יכולתו לספק זרם תהיה מוגבלת.
אם הקבלים קטנים מדאי ,גם זה פוגע ברמת ההספק.-הופך את הצליל לרזה יותר ואומנם מהיר אבל על חשבון באס איכותי
ומיד באס בשרי.
רק לידיעתך סיירוס ייצרה לאורך השנים מגברי סטריאו רבים בשני גרסאות כגון 6 ו8 או 5 ו 7 ובכל המקרים ההבדלים הינם בגודל השנאי והקבלי הספק מוצא .

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
הבחור אוהב סיריוס ואתם מנהלים מולו מלחמת חורמה
שייהנה ולא משנה איך הצליל של היום לעומת פעם

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
הבחור אוהב סיריוס ואתם מנהלים מולו מלחמת חורמה
שייהנה ולא משנה איך הצליל של היום לעומת פעם

צודק.
יכול להיות שפעם היו טובים יותר. למה זה רלוונטי למה שהם מייצרים היום?

תיקון קטן - סיירוס ולא סיריוס, שהוא יבואן ישראלי...

ארז

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור