רמקולים מה הרמקולים הכי טובים ששמעתם בחייכם ?

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
אני אתחיל :
Focal Sopra 3
אין על בריליום;)

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
כמה מודלים של חברת Acapella. לי יש Acapella High Cecilia, אבל יש להם מודלים יקרים יותר וטובים אפילו יותר מזה.

יש להם טוויטרים יוניים (מהמילה ion, לא Doves ולא Greek), שעובדים ע"י איפנון זרם יונים, ללא ממברנה, כך שהם מהירים יותר מכל ממברנה פיזית, קלה ככל שתהייה, כולל בריליום :)

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
אוכל להגיד על סט שלם.
בדרך כלל בתערוכות קשה להוציא סאונד טוב. אבל דווקא בתערוכת מינכן האחרונה היה משהו יוצא דופן בכל קנה מידה.
חברה סינית שלא ידעתי על קיומה, בשם esd acoustics, הכל ייצור שלהם, מהכבלים עד הרמקולים דרך אלקטרוניקה מאוד מיוחדת.
עד כמה שאני זוכר, העלות של הסט כולו באיזור ה3 מיליון אירו.

תמונות מצורפות

• Screenshot_20240226_191442_Chrome.jpg
    Screenshot_20240226_191442_Chrome.jpg
    KB 111.2 · צפיות: 94

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
כמה מודלים של חברת Acapella. לי יש Acapella High Cecilia, אבל יש להם מודלים יקרים יותר וטובים אפילו יותר מזה.

יש להם טוויטרים יוניים (מהמילה ion, לא Doves ולא Greek), שעובדים ע"י איפנון זרם יונים, ללא ממברנה, כך שהם מהירים יותר מכל ממברנה פיזית, קלה ככל שתהייה, כולל בריליום :)
מזכיר את הטוויטר פלזמה הזה

נערך לאחרונה ב:

Audiofile

אוהב את התחום
מעורבות
22
נקודות
8
אוכל להגיד על סט שלם.
בדרך כלל בתעורוכות קשה להוציא סאונד טוב. אבל דווקא בתערוכת מינכן האחרונה היה משהו יוצא דופן בכל קנה מידה.
חברה סינית שלא ידעתי על קיומה, בשם esd acoustics, הכל ייצור שלהם, מהכבלים עד הרמקולים דרך אלקטרוניקה מאוד מיוחדת.
עד כמה שאני זוכר, העלות של הסט כולו באיזור ה3 מיליון אירו.
ראיתי וידאו עליהם ביוטיוב
לוקח חודשים לבנות את הרמקולים והכל בעבודת יד

אהרון66554

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
ראיתי וידאו עליהם ביוטיוב
לוקח חודשים לבנות את הרמקולים והכל בעבודת יד
כן נכון, שדיברתי קצת עם הסיני החביב שם שישב בצד, שטען שהבן שלו תכנן את כל הדבר הזה, הוא אמר לי שיש גרסא "זולה יותר" שהשופרות לא עשויים מקרבון והיא עולה רק מיליון וחצי אירו חח..
שמע, החדר של nagra הגיע לאיזור המיליון דולר אם אני זוכר נכון.
מבחינתי, בחוויה, חדר מול חדר בתקציב לאוליגרכים, החדר של נגרה נשמע כמו רדיו am לידם.

zapilak

אוהב את התחום
מעורבות
65
נקודות
28
לי יש כמה ,אף פעם לא שמעתי סט מלא שבאמת אהבתי , אבל ממה ששמעתי אז אחד מהדגמים של אסטלון , נראה לי דימונד או משהוא כזה , היה באחת התערוכות בכפר המכביה , קבס בלטיק שזה רמקול פאסיבי [ לקבס יש גם דגמים אקטיביים ] לדעתי יש היום דור 5 של הרמקול , אני שמעתי את אחד הדורות המוקדמים , הייתה לרמקול נטיה להשתלט על הצליל , אבל יכול להיות ששיפרו את זה בדורות האחרונים , היה לרמקול הזה קסם שקשה לי להסביר , הסאונד שלו היה מאוד בשרני ומהיר , שמעתי את הרמקול עם מגבר מנורות שלדעתי לא התאים לרמקול , הייתה לי פנטזיה לחבר אותו למגבר 100 וואט של תדי מהדורות האחרונים , גם במגבר של תדי היה קסם שאי אפשר להסביר , הוא לא נחשב למגבר יקר , אך מכול המגברים שאי פעם שמעתי זה המגבר שהכי התחברתי אליו . בתפיסת עולם שלי השילוב של קבס בלטיק ומגבר של תדי עשוי להות שילוב מושלם. לען הסר ספק למיטב הבנתי תדי כבר לא מייצר מגברים . עוד רמקול שאהבתי הוא מירה 2 של רוקפורט , הסאונד שלו מאוד נכון בעיניי . שאלתי את נמר לוי בזמנו אם לדעתו מרבר של תדי יתאים למירה 2 , נמר לוי אמר שלדעתו המגבר של תדי לא יחזיק מעמד..... כמו מרבים וטובים אהבתי רמקול של פרגדיים שהיה בסטריאו סטאר מחובר להגברה של ימהה , הגברת השמנה של מורל , ולאחרונה רמקול של וורפידייל 3 דרך שמחובר למגבר של ימאהה , זה היה בדיזינגוף סנטר . רשמתי יחסית הרבה רמקולים , כי לא שמעתי סאונד סופי שהתחברתי אליו ב 100 אחוז , אז היה לי קשה לבחור רמקול אחד , שמעתי המון רמקולים שהתימרו וממש לא התחברתי , אפילו התאכזבתי , לא יודע אם זה הרמקול , הציוד לפני הרמקול , או החלל . אם הייתי צריך לבחור רמקול אחד אני מניח שזה היה הקבס בלטיק אם יש אפשרות שלא משתלט על הצליל - לא שמעתי את דור 5 , והגברה של תדי שלמיטב הבנתי כבר לא מיוצרת , אם היה נשאר כסף הייתי בודק סאב תואם או שניים...

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
הרמקולים הכי טובים הם הרמקולים שהרגשת את ה "קליק" איתם regardless למחיר שלהם שכבר לא הרגיש עבורך issue
היית *חייב* אותם לעצמך...

בין אם הצלחת לתפוס אותם בחכה או לא זה כבר עניין אחר...

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
273
נקודות
63
TANNOY Monitor Red 12

לא כי הם הכי טובים אלה באותה נקודת זמן בלי שום ניסיון,
הם דבר הכי טוב ששמעתי.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
השאלה לא הגיונית, זה תלוי למה הם מחוברים איפה כמה ולמה\מי נוהג ברמקול.
לדוגמא גם רמקול של 1000 ש"ח יכול לעשות את זה : TDL RTL3\JAMO E670

נערך לאחרונה ב:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
@נמר אתה משלם לו? איפה אפשר להגיש מועמדות? אני גם רוצה!
מה התימחור? לפי פתיחת שרשור? לפי כמות תגובות?

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
אין דבר כזה "רמקולים הכי טובים"-צ"ל:
-הכי טובים באוזני המאזין
-הכי טובים בנתוני מדידה במעבדה
-הכי מתאימים לאלקטרוניקה X או Y
ולשאלתך-
הרמקולים שלי- NAIM OVATOR S600 עם האלקטרוניקה של NAIM
יום שקט,

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
אין דבר כזה "רמקולים הכי טובים"-צ"ל:
נראה לי די ברור שהכוונה היא "מה הרמקולים הכי טובים ששמעתם, לפי טעמכם האישי?"

אולי כדאי ש- @Audiofile יתקן את הניסוח, כדי שלא תהיה אי-הבנה בנדון.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
נראה לי די ברור שהכוונה היא "מה הרמקולים הכי טובים ששמעתם, לפי טעמכם האישי?"

אולי כדאי ש- @Audiofile יתקן את הניסוח, כדי שלא תהיה אי-הבנה בנדון.
עמירוש, יא משועמם. הטרול גורם לסיפטומים של הטרחנות לחזור?

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
עמירוש, יא משועמם. הטרול גורם לסיפטומים של הטרחנות לחזור?
מתנוש, נראה לי שאתה המשועממם כאן, ושאין לך משהו מעניין יותר לעשות מלטרוח לטרחן על טרחנות ועל סימפטומים... (פיהוק)

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנוש, נראה לי שאתה המשועממם כאן, ושאין לך משהו מעניין יותר לעשות מלטרוח לטרחן על טרחנות ועל סימפטומים... (פיהוק)
לא משועמם. משתעמם.
תגיד, בגילך לא הגיע הזמן ללמוד להגיב בצורה קצת יותר שנונה? להחזיר את הטיעון לטוען ולהוסיף "אתה" לפני זה, זה רמת וויכוח של כיתה ד'.
אבל עזוב, כפרה, הטרוניה שלי היא לא איתך. אותך אי אפשר לשנות, ואתה סה"כ חמוד. משועמם אבל חמוד.

הטרוניה שלי היא עם הדביל שמשחק לכולכם בחוטים שהיום קורא לעצמו audiofile ומחר הוא יהיה ליטרלי מישהו אחר.

כבר עדיף ללכת לקבוצות בפייסבוק ולראות פוסטים על רסיבר דנון שמישהו בטעות שבר לו את הבננה.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
לא משועמם. משתעמם.
תגיד, בגילך לא הגיע הזמן ללמוד להגיב בצורה קצת יותר שנונה? להחזיר את הטיעון לטוען ולהוסיף "אתה" לפני זה, זה רמת וויכוח של כיתה ד'.
בשני הפוסטים האחרונים שלך כאן היית פשוט משעמם, בסגנון של גנון. כיתה ד' זה כבר הרבה מעבר לרמה שלך כאן, וחששתי לעבור את גבולות ההבנה, אז עצרתי ברמה הזו.

אתה באמת מספיק משועמם/משתעמם/משעמם כדי להתנצח ברמה הזו על שטויות?

הטרוניה שלי היא עם הדביל שמשחק לכולכם בחוטים שהיום קורא לעצמו audiofile ומחר הוא יהיה ליטרלי מישהו אחר
רק עוד דבר אחד ברמת גנון: מחר הוא יהיה אודיו פילה -- Audio fillet. גיחי גיחי -- ככה צריך לכתוב?

בחייאת, מתנוש, לא מתאים לך, בגילך המתקדם...

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
רק עוד דבר אחד ברמת גנון: מחר הוא יהיה אודיו פילה -- Audio fillet. גיחי גיחי -- ככה צריך לכתוב?
כפרה, בוא נסכים שסטנד-אפ זה לא תחום שכדאי לך להיכנס אליו.

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
כפרה, בוא נסכים שסטנד-אפ זה לא תחום שכדאי לך להיכנס אליו.
הסכמנו ;)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור