רמקולים מה העלות הממוצעת של הרמקולים כאן?

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
כמה אני צריך להוציא בשביל להתקבל למועדון?

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אתה צריך לא להיות אדיוט. נתחיל מזה.
לאחר מכן, לגבש את הדעות שלך על פי חוויות האזנה ולא על פי קריאה ברשת. ואז לשתף אותנו בחוויות האלה כשאתה משתתף בדיונים. מבטיח לך שאף אחד לא יסתכל לחשבון הבנק שלך.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
עד שלא תבין,שכאן אנשים משתפים בחוויות האזנה ולא במדידות וגרפים, אין סיכוי שתתקבל בזרועות פתוחות למועדון בלי שום קשר לעלויות של המערכת. ;)

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113

מתנצל בפני החברים על התעבורה המיותרת אבל זה בשבילכם, לא בשבילו :
שאלה שמעידה על ההבנה שלו בתחום...
מבחינתי גם הדיוט וגם אידיוט.
התשובה בשבילו נמצאת ״בפורום הכי טוב בעולם״.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
האמת שדי שרפתי אתמול את כל הנושאים ששרון100/כתב אתר משועמם יכול להעלות.
אז "הביא אותה ביציאה". אכן פתחת תיבת פנדורה כאן וזה די חוג סגור שבכדי "להיחשב" כאן ,צריך כיסים עמוקים.
הכיס שלי לא כזה עמוק אז פניתי לכיוון DIY על מנת למקסם את התוצאה אצלי בעלות שלא נחשבת זניחה.
מתנוש ,מה ההימור שלך הפעם בעמודים פר הפוסט הזה?

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
יצא המרצעון מהשקית. מה שמעצבן אותך, וגם אותי בזה אנחנו חברים, זה התמחור ההזוי של הענף. אבל ידעת שאם היית מתחיל בזה לא היית משיג את המטרה שלך שהיא הקינטור של אלו שמבזבזים סכומים הזויים על משהו ששווה רבע מכך גם בחומרים וגם בתמורה. יש עוד הרבה תחומים כאלה, תנסה בפורום קוסמטיקה למשל.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113

מועדון התו הירוק.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מה משנה, ה-PRICE LIST של הציוד, כאשר הבסיס של הבסיס, במחלוקת קשה עד מזעזעת.

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
יצא המרצעון מהשקית. מה שמעצבן אותך, וגם אותי בזה אנחנו חברים, זה התמחור ההזוי של הענף. אבל ידעת שאם היית מתחיל בזה לא היית משיג את המטרה שלך שהיא הקינטור של אלו שמבזבזים סכומים הזויים על משהו ששווה רבע מכך גם בחומרים וגם בתמורה. יש עוד הרבה תחומים כאלה, תנסה בפורום קוסמטיקה למשל.
כל מה שכתבת זה נטו פרשנות שלך ולא קשור אליי בכלל.

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
מה משנה, ה-PRICE LIST של הציוד, כאשר הבסיס של הבסיס, במחלוקת קשה עד מזעזעת.
השאלה אם יש למחיר יש קורלציה למחיר
זאת אומרת אם אני קונה רמקולים ב12,000 אם אני בכלל בקטגוריה כאן או נחשב בדיחה יחסית למה שהולך כאן

sharon100

מושעה
מעורבות
41
נקודות
28
האמת שדי שרפתי אתמול את כל הנושאים ששרון100/כתב אתר משועמם יכול להעלות.
אז "הביא אותה ביציאה". אכן פתחת תיבת פנדורה כאן וזה די חוג סגור שבכדי "להיחשב" כאן ,צריך כיסים עמוקים.
הכיס שלי לא כזה עמוק אז פניתי לכיוון DIY על מנת למקסם את התוצאה אצלי בעלות שלא נחשבת זניחה.
מתנוש ,מה ההימור שלך הפעם בעמודים פר הפוסט הזה?
יש לי 2 ידיים שמאליות אז זה לא אופציה מבחינתי

RoyZx6r

חבר משקיען
מעורבות
411
נקודות
63
זאת אומרת אם אני קונה רמקולים ב12,000 אם אני בכלל בקטגוריה כאן או נחשב בדיחה יחסית למה שהולך כאן
המחיר לא רלוונטי. תקנה לפי מדידה.

אכלת לנו את הראש.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113

שרון זה משנה כ"כ?
את מי זה מעניין.

אגב לא רשמת מטבע ;)

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מי שבאמת רוצה ללמוד ולעבור תהליך, והחדר שלו לא גדול, יכול לבנות מערכת בסכומים נמוכים ממש, ממוצרי יד שנייה.
אבל בשביל זה צריך לאהוב מוזיקה, לרצות להתנסות, לעבור תהליך של הרבה האזנות, השוואות, התלבטויות וגיבוש טעם. כלומר, לאהוב את התחום ולרצות ללמוד אותו מלמטה, בשטח, לא בתאוריה. פותח השרשור עדיין לא שם.

shokroun

חבר משקיען
מעורבות
653
נקודות
113
אתה חוזר,לוורסייה של שאלת המדידות.... ולמה אתה צריך להתקבל למועדון? יש'ך משהו מעניין תפרסם. אתה צריך איזה חותמת של מישהו?
כל חובב אודיו רציני יוכל לנקוב ברמקול ממזר שתג המחיר שלו נסבל ושהצליח " להפיל" אותו רגשית או אחרת. האם לקבל חווית היי אנד אמיתית זה עסק זול? לא. וכן . תלוי למה משווים. האם ניתן במערכת מתואמת ואינטיליגנטית לקבל תחושת היי אנד? כן ניתן.
וניתן גם ביד2 לקבל רמקול ב12 שעלה 30 לא מזמן. וקצב ההתחדשות המוזיקלי לא הדביק עדיין את קצב עליית/ ירידת הערך.
ואגב, הרמקול לא עומד לבד. מאחוריו יש חלקים לא פחות חשובים.

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
למה אתם נופלים למלכודת שלו??????

זה מתחיל כשאלת תם, כמה צריך להוציא ואחר כך הוא יביא לכם ציתותים מהגורו כמה אתם פראיירים שיכולתם ב 200 דולר לקבל את הרמקול הכי מדוייק והכי טוב בעולם

ספוילר להמשך:
כמה צריך להוציא על פרה
ועל פאוור
ועל דאק
.....

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
פעם ניכנסתי לוויכוח עם בחור דתי לגבי אלוהים וכו' לקח לי זמן להבין את הטכניקה שלו: דיבר בצורה מונוטונית ושקטה וכל השאלות היו וורסיות על אותו דבר...אז איך אתה מסביר את...ואז נפל לי האסימון שהוא לא רוצה לשכנע אותי בקיומו של האל כי ידע שזה לא יקרה, מה שהוא רצה זה להטריף אותי מעצבים, סוג של נקמה בחילוני הדפוק.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
הבן אדם הוכיח בכמה שרשורים ארוכים שאין בסיס משותף לשיחה איתו.
כאשר יתעלמו ממנו הוא יחזור ל"פורום הכי טוב בעולם"....

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
אני אף פעם לא קורה למישהו אידיוט או בשם גנאי אחר בפורום,אבל וואלה מבין חברים,שירדו איתך לפסים אישיים,כי בעשר שנותיי בפורום עוד לא נתקלתי בבן אדם עם חוסר אינטליגנציה רגשית ,טיפת הבנה בתחום והכי חשוב שום רצון ללמוד מבעליי ניסיון . אם אתה רוצה להתקדם, תוציא מהמשווה עלויות ותתחיל לשמוע מערכות ורק אחרי זה תבין,שבניית מערכת טובה,זאת עבודה סזיפית,שלוקחת שנים רבות ולא בום-זבנג וגמרנו,כמו שאתה חושב.;)

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
התשובה פשוטה מאוד והשאלה בשרשור טפשית ולא צריכה להישאל,
האויב של הטוב זה היותר טוב,
לפי התקציב והאפשרויות הכספיות אפשר למצוא רמקולים טובים שיעשו את העבודה היטב ולשאוף תמיד ליותר טוב...
יש לי רמקולים ישנים (מעולים של מורל) ויש לי שאיפה לקניית רמקולים טובים יותר, ותמיד יש טובים יותר, אבל יש לי סדר העדפות כספיות אחרות, בינתיים נהנה מאוד ממה שיש!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור