LCD מה ההבדל בין QNED91 לQNED90

gilor80

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
בוקר טוב, אני מתכנן לרכוש מסך חדש 65 אינץ' וראיתי שQNED90 קיבל ציון די מכובד בRTINGS, בארץ יש כרגע רק את הQNED91 יש הבדל בניהן?

תודה לעוזרים!♥

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
היי. בארץ אמנם יש פרסומים על qned91 אבל למעשה זה qned90 ואין הבדל ביניהם.
שים לב שמדובר במעבד דור 4. ח.י פרסמו כנראה בטעות שמשווק כבר דור 5 אבל זה עדיין לא הגיע לארץ, כך שאם זה קריטי תברר לפני רכישה מתי מגיע המסך עם מעבד דור 5.
אגב, רכשתי לפני כחודש את המסך הזה בגודל 75 ואני נהנה מכל רגע. מסך מעולה לטעמי.

gilor80

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
היי. בארץ אמנם יש פרסומים על qned91 אבל למעשה זה qned90 ואין הבדל ביניהם.
שים לב שמדובר במעבד דור 4. ח.י פרסמו כנראה בטעות שמשווק כבר דור 5 אבל זה עדיין לא הגיע לארץ, כך שאם זה קריטי תברר לפני רכישה מתי מגיע המסך עם מעבד דור 5.
אגב, רכשתי לפני כחודש את המסך הזה בגודל 75 ואני נהנה מכל רגע. מסך מעולה לטעמי.
תודה רבה לך!, אני שמח לשמוע שאתה נהנה ומבסוט ממנו, אני עדיין מתלבט שאני אקנה טלוויזיה אפרסם כאן, כרגע אני עם C1 מפלצת של טלוויזיה אבל בגודל 48(טעות חיי)

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
אז תפיק מזה לקח ותכוון כבר לגודל 75. אני צופה ממרחק 3 מטר ולפעמים אני מתחרט שלא לקחתי 86 :).
אגב, אם אתה כבר רגיל לאיכות תמונה של OLED, תשקול טוב את המעבר ללד, למרות ששוב, ה QNED90 מוציאה יופי של תמונה!!

gilor80

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
אז תפיק מזה לקח ותכוון כבר לגודל 75. אני צופה ממרחק 3 מטר ולפעמים אני מתחרט שלא לקחתי 86 :).
אגב, אם אתה כבר רגיל לאיכות תמונה של OLED, תשקול טוב את המעבר ללד, למרות ששוב, ה QNED90 מוציאה יופי של תמונה!!
חחח אל תבאס אותי, אני אגיד לך תאמת אחרי הרבה חקירות אני חושב שאלך על הQN90B מבחינת HDR היא קצת יותר טובה מOLED עם 2000NITS והשחור שלה קבל ציון מצוין בRTINGS לכן אני לא מאמין שאראה הבדל משמעותי מבחינת מחיר היא וQNED90/91 וTCL C835 עומדות על אותו המחיר

leirus

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
שים לב לתלונות על בעיה של מריחת השתקפות אור לרוחב המסך גם מאור לא ישיר! הכוונה לדגם הספציפי הזה. התעניינתי גם בדגם הזה ומשיטוט בפורומים שונים בארץ ובחו"ל נתקלתי בפוסטים כולל צילומים שאחרי שתראה כנראה תחשוב שנית

gilor80

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
שים לב לתלונות על בעיה של מריחת השתקפות אור לרוחב המסך גם מאור לא ישיר! הכוונה לדגם הספציפי הזה. התעניינתי גם בדגם הזה ומשיטוט בפורומים שונים בארץ ובחו"ל נתקלתי בפוסטים כולל צילומים שאחרי שתראה כנראה תחשוב שנית
בוקר טוב, אתה מדבר על QN90B?

leirus

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
3
בוודאי, הרי זה נושא הפוסט ה QN90B

gilor80

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
1
צהריים טובים, אני אגיד לך מה גם אני חקרתי עליו ובREDDIT אמרו לי על הבעיה שאמרת עם ההתשקפות, אבל בRTINGS אומרים שזה בדיוק כמו בOLED לכן אם אין מנורה ישירות עליו לא אמור להיות בעיה, לגבי מריחות לא שמעתי על זה, הוא כרגע אצלי עדיין לא פתחתי אותו מחכה לשבוע הבא אעדכן כאן, במידה ותהיי איתו בעיה אני אישית לא אקנה יותר סאמסונג יש לי את הQ70T שלהם שקניתי לפני שנה+ הוא על הפנים, לעומת זאת יש לי את הC1 של LG שקניתי בהשקה והיא עד היום מפציצה, אני מקווה שיהיה בסדר אני מצפה למסך טוב בכל זאת HDR 2000 זה די מכובד ולמרות שOLED קבלה ציון יותר טוב בHDR(בRTINGS) בגלל הבהירות לדעתי משתמש רגיל כמוני יהנה יותר מהQLED, אעדכן וסליחה על החפירה:)

niguy

אוהב את התחום
מעורבות
8
נקודות
8
נושא הפוסט הוא דווקא qned90 של LG ולא QN90B של סמסונג. במסך של LG אין את התופעה שתיארת.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור