LCD מה ההבדל בין led סמסונג d6400 ל d8000?

qashoa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כותרת

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
דפדפן אינטרנט, אפליקציות, מנגנון LED דינמי, עיצוב.

qashoa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
יש הבדל באיכות התמונה?בעיקר ב HD

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אמור להיות הבדל מבחינת שחור וניגודיות. אבל יש גם הפרש נכבד במחיר...

qashoa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איך הd6400 לעומת ה vt20 בשידורי hd?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בשניהם יראו חד, ברור וצבעוני... אם תתחיל לבחון פרמטרים ספציפיים בתמונה (כמו פרטים בחלקים הכהים) אז תראה הבדלים, אבל באופן כללי, אני מניח כי שתי התמונות במסכים ירשימו אותך.

qashoa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני מניח שב3d וsd המצב שונה
והvt 20 תהיה עדיפה
אני צודק?
ולגבי הפרטים הכהים שהזכרת למי תהיה העדיפות?

נערך לאחרונה ב:

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
זה אולי יעזור לך בהחלטה...

לאור אתה בחנתה את מסך D7000 אין לך איזו תשובה יותר מעמיקה?
מה עם SD?
HD?
בלורי?
תלת מימיד?
נוחות המשקפים?
מנגנון 200 הרץ?
אני מוכן לענות לו לפי מה שראיתי וכבר עניתי על זה כמה פעמים...

D8000=SD:
התמונה בSD מציוניות בD8000 איכות תמונה בהירה חדה שחורים עמוקים וחדים אפשר לראות כול פרט בתמונה
אני העדפתי את איכות הSD שלו גם על V20 שלפי טעמי נתן לו פייט רציני אבל בענין החדות והבירות ועומק השחורים D8000
ניצח

SD D6400:איכות תמונה אכותית שחור מציון בהירות טובה אבל אין פירוט כמו בD8000 שחור פחות איכותי ועמוק צבעים יותר פלסטקים ולא טבעים לעומת D8000 שחאחר כוויול הצי צבעים כול כך טבעים ובהירים וחדים שחשבתי שאני מסתכל במסך פלזמה אכותי ולא בLED עם מגבלות בררות כמו זליגות אור עענות זווית צפייה צרה איכות SD נחותה ועוד לעומת D6400
שהבליתה זליגות אור בתמונה ככה של חולצה והשחור הפך לגלגל כחלחל ולא לתשחור עמוק מספיק כמובן שכוויול נכון מאפשר תוצאה אכותית יותר

HD D8000: איכות תמונה מהפנטת אין זכר לגרעניות מוגזמת כמו שלאור ציין בD7000 התמונה כול כך יפ]ה שחשהתי שאני חולם לא היה בעיה של תזוזה מהירה ולא טבעית ומנגנון 200 הרץת פעל היטיב והחליק בעיות של תזוזה מהירה וכולי
הצבעים היו סיגסגונים בהירים וחדים השחור היה פמצאונלי בלי זכר לזליגות אור ועננות לאחר כוויול נכון של בעל הטלוזסיה לא יודע על איזה ערכים הוא שם אותה אבל זה היה פנססטי היה עומק בתמונה הרגשתי שאני בסרט

HD D6400: האיכות בHD היתה מקסימה צבעים נכונים אבל שוב בעיות כמו תמונה לא טבעית ופלסטקית כוויול נכון והורדת מצב הדינמי שיחפרו תמצב אבל לא בצורה רואי לצפייה של אדופיל רציני בעל עין חדה שרוצה שלמות במסך יש לציין שגם D8000 לא מסך משלום ויש לו בעיות שאני אישית היתי מכניס תדגם שנה הבא לבית ולא אותה אני לא מוכן לסבול אפעלו זכר קטן של עעננות וזליגות אור ולשלם 20 אלך מביביוא מקביל עיף כבר את טושיבה Z1 בעוד קצת כסף ולהנות מהטלוזיה הטובה בעולם עכשיו נחזור לענין האיכות היתה טובה חדות בהירות עומק תלת מימדי אבל היו בעיות של עענוץ וזליגות אור בחלקים כהים חוסר שחור מושלם שהפך לסגלגל עם זליגות אור חמרות שאחרי כוויול זה נעלם אבל לא לגמרי

איכות שחור D8000: השחור מושלם פשוט פמאונלי שוב זה לא שחור של VT3
0 וטושיבה Z1 אבל כמעת מגיע לרמה שךהם ויש לזכור שהטו פועל על תאורה LED רגיל ולא FULL LED עם עירובוב שתאורה LED רגילה עם מנגנון דינימי מציון שמביא שחור מציון ואכותי שלא מעלים גם חלקים בחלקים כהים
הנקדיות מציוניות לפי אתר היצרן מגיע ל25 מליון יחס הנקדיות הדינמי הגובה ביותר שיש כיום....

איכות שחור D6400:שחור אכותי אבל בכלל לא אבסלוטי השחור שךו ברמה של V20 שגם השחור שלו מציון אבל לא מגיע לרמה של D8000 טושיבה Z1 פנסוניק VT
.30 וסוני HX920 שבחן לאור יש עעננות יש זליגות אור יש יצא של אור מהמסזך והבוא לא נכבה לגמרי כנראה בגלל חוזר של מגנון דינמי שיטפל בשחור ויסגור את האור שהוא פוגש אוביקט שחור אבל השחור יספק אותך ותהיה מרוצה

משקפים: המשקפים שנהם מציוניות ונחות אני העדפתי את של D8000 את הדגם הבכיר אבל אני לא יכול לומר שיש הבדל ששווה להשקיע רק בגלל Zה עוד 10 אלף שקל

תלת מימיד: התלת מימיד בשני המסכים מאוד דומה בגלל המנגנון הדינמי השחור בD8000 יותקר אכותי ויש יותר עומק בתמונה
בבהירות שנהים מספקים בהירות מציוניות וחדות טובה עם יתרון לD8000

עעננות: לשני המסכים יש עעעננות לD6400 יש עענות לפי מה שראיתי יותר חריפה וגם זליגות א5ור חמרות אבל אפשר לטפל בזה אבל שוב זה קשור גם למיקקם שלך המסך אסיתי...
ארופאי
או אמרקאי כיום בארופאי ובמאריקאי יש הכי פחות בעיות של עעננות
אני ניתלתי בD8000 ללא עענות וזליגות בכלל ובD6400 עם עעננות חריפה וזליגות בלתי הגניות יכול להיות שנפלתי על דגם תקול או שניזוק לכן אני משאר תחלק הזה עצלך פתוח תראה ותחליט

בשבילי D8000 מקבל ציון 9
לעומת D6400 שמקבל 8
אני לא חושב שבשביל נקודה אחת שווה לך להשקיע עוד 10 אלף שקל תקנה כבר את D6400
ותהנה אתה לא אדופיל ולפי דעתי בקושי תבדיל בהבדלים

qashoa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אחרי בדיקות מעמיקות החלטתי ללכת לכיוון ה vt20
מה אתה אומר על ה vt20 מול ה d8000?
בכל הסקירות שקראתי העדיפו את הצפיה ב
Vt20 על פני הd8000 בעיקר בצפיה ב sd ו3d
מה אתה אומר לבי זה?

נערך לאחרונה ב:

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אני לא חושב שאפשר להשוות מסך דגל משנה שעברה למסך דגל מהשנה הנוכית אחרי שעברו הרבה שיוניום ושיפורים VT20
טלוזיה מעולה בעלת איכות טובה למדי אבל D8000 לטעמי עולה עליה בכול פרמטר ואפילו בSD העדפתי אותה על VT20
עם תמעונין במסך יותר טוב בSD תקנה את VT30 שטובה מD8000 בSD וגם בתלת מימיד

qashoa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אבל יש הפרש במחיר בין ה vt20 לvt30
17k לעומת 9k
וזה הבדל משמעותי מאוד
וגם שמעתי מהרבה אנשים וסוקרים שאמרו
שההבדל ביניהם הוא לא ארץ ושמים
ומי שיש לו את ה 20 הוא לא צריך לשדרג ל 30

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
מאיפה הקרצתה תמספר האסטרונומי הזה של 17 אלף גודל 50 ביביוא פרללי עולה 13 אלף ואפילו אפשר להשיג בפחות ושוב אני לא יחלט בשבילך עם הפרשים שווים עבורך לפי דעתי זה שווה יש שיפור בשחורים בעומק בתלת מימיד

qashoa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איפא יש בפחות מ 13k
אם יש מחיר כזה אני הולך על זה
אתה יכול לגיד לי איפא?

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
בגדול ההבדל בין סדרה 6 ל 8
לאדיופילים - יום ולילה
אלו שקוראים את הנתונים הטכנים - ענק
לאלו עוצרים פריימים כדי לחפש פגמים בתמונה - עולם ומלואו
לאלו שעושים חשבון של עלות מול תועלת ומבינים שלא שווה לשלם את ההפרש במחיר, אז ההבדל זניח.
מי מהם אתה?

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
יש בDVD סנטר גודל 50
הינה קח תאתרhttp://www.dvdcenter.co.il/pl_product~888~2~2.htm
עולה 13500 אלף שקל מסך מציון אמניות גבוה מסך דגל של פנסנויק נחשב למסך הטוב ביותר בעולם בפלזמות
עם תרוצה יותר זול ועוד אנטיש יש את D8000 גודל 51 בכ11 אלף שקל באותו אתר
אתר אמין מאוד
בקשר לזה שמעלי אני מסכים איתך הכול קשור לאם אתה באמת תבדיל בהבדלים אבל אדופלים ומבסני ענין ישר יראו שאין מה להשוות עם סדרה 6 לסדרה 8 ומי שקונה סדרה 8 כנראה שהוא יבדיל ועם לא חבל על הכסף שלו שיסתפק בD6400 שהיא מעולה בשם עצמה

נערך לאחרונה ב:

qashoa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני מעוניין לקנות מהיבואן הרשמי עם 5 שנות אחריות
ומכיוון שהvt20 במחיר מבצע כמחצית ממחיר של ה vt30 וה d8000 led
ומכיוון שהיא עולה באיכות מעל ה d8000 כך לפחות החליטו רוב המבקרים והסוקרים
וקרובה מאוד לאיכות של ה vt30 כך לפחות אומרים רוב הסוקרים והמבקרים
אז צריך לנצל את המבצע לשלם 9k על הvt 20
ולצפות באיכות של הd8000 ואפילו יותר
במינימום השקעה
לא לשכוח שהמסך הזה עלה לפני שנה בסביבות ה 20k

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אתה יכול בבקשה לתת לי קישור לאיפה אמרו שVT20 טובה יותר מD8000
כי זה ממש לא נכון הפלזמה D8000 הרבה יותר טובה וגם הLED D8000 יותר טוב בהרבה הVT20
כבר לא יכולה להתמומדד מול מסכי הדגל של החברות השנות אולי בצפייה בSD אבל בHD
תלת מימיד אפלקציות ודפדפן אנטירנט אין לה שום מקום לתץחרות אני ציפתי בשתי המסך וחד משמעית D8000 טובה יותר בכול מה שקשור לבהירות חדות ועמוק בתמונה בSD גם העדפתי את D8000 שהביא תמונה חיה ותסוסת לעות תמונה חווירת ורכה בVT20
בHD: הVT20 הביא תמונה מרשימה אבל רכה מידי ולא מספיק חדה ועמוקה לעומת D8000 הביא תמונה הכי חדה ובהירה שראיתי במסך LED חוץ מטושיבה Z1 שעובר אותו במעט מבחינית נקדיות הD8000 עבר את VT20 בזכות נקדיות עצומה של 25 מליון לעומת 5 מליון בלבד השחור היה יותר שחור ואכותי לעומת שחור טוב עצל VT20 אבל לא הצליח להגיע לשחור הפמאונלי של D8000
3D: הצפייה ב3D בD8000 היתה מעולה עומק אדיר צבעים חיים וסגנונים יש לו יכולת לעלות את רמת הביהרות לעומת זאות VT20 הציגה תמונה חשוכה וחיוורת ללא חדות מספיקה וצבעים טיפה מתים ולא חיים אני אישית לא מסוגל לצפות בתלת מימיד בפלזסמה החושך הזה משגע לי תעין
עיצוב: אין מה לדבר על העיצוב נכון? העיצוב מדהים פס מתכת דק מאוד 4 רגלים עיצוב דקיק לעומת עיצוב מגושם ומכעור של VT20
אנטרינט תכונות ואלקציות: אין מה לדבר זה מסך סופר חכם עם מגוון אפלצקציות עשיר דפדפן חופשי באיטרנט

עכשיו לגיליו נאות אני צפיתי בC8000 ליד VT20 לפני כ8 חודשים בארמגדון וראיתי בברור שVT20 לא הגיע לרמה של C8000
שD8000 עולה עליו בכול פרמטר והשתפר המון מדגם הזה משנה שעברה התמונה שלו היתה יותר בהירה וחדה ועמוקה צבעים מציוניות לעומת צבעים טיפה מתים ויותר מידי טבעים אין תחושה של WOW כמו במסכי LED מתקדמים קיוצר לא אהבתי תאיכות שלה אני לא חושב שצריך לתת יותר מדי תשומת לב לאתרי בקרות זה גם חשוב במהלך הקניה אבל בסוף הענים שלנו יחלטו מה עדיף בשבילנו ולא איזה מבקר אחד או שתים שיגד שטלוזיה Y טובה מטלוזיה X
הבנו?

qashoa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
זה שהעין שלך רואה את הd8000 יותר איכותית מה vt20
זה לא אומר שזאת האמת
יש הרבבה אנשים שרואים את ההיפך ממה שאתה מסביר
תחפש בגוגל סקירות וביקורות על vt20 נגד d8000led ותראה שהעדיפו את הצפיה בvt30 עלפני ה d8000
לפחות ב תכני sd ו 3d
בקשר לhd זה כבר העדפהאישית אבל עדין לאעולה על ה vt30 .בשבל להיות פיר אני יכול לגיד שבhd זה תיקו אבל עדין הd8000 סובל מצפיה בזוית
בקשר לאנטרנט אפלקציות ועיצוב אתה צודק
הd8000 לוקיח בגדול וזה לפי דעתי שמשכניע הרבה אנשים להתרשם מהמסך הזה ולקנות אותו
אבל אם מדברים על תמונה ניטו אז ה vt30 לפחות ב sd ו 3d הוא המנציח
בשבילי טלויזיה זה לצפיה ניטו ולא לכל מיני ג״ימיקים שאני צריך לשלם עליהם ביוקר
פשוט הדברים שמסביב הם לא מענינים אותי

זה שהd8000 עם תמונה יותר בהירה זה לא אומר שהוא יותר חד
אני למשל צפיתי ב מסך led ומאוד סבלתי מהבהירות המוגזימת שלו
אצלי בבית יש לי מסך ואני תמיד מנמיך את הבהירות שלו
זה מציק לעיניים בצפיה להרבה זמן .להתרשם ממבט ראשון עם בהירות גבוהה זה בסדר
אני אוהב לצפות רוב הזמן עם חדר אפלולי .ובקטע הזה נופל ה d8000
אז למה לשלםכל כך הרבה כסף על דברים מיותרים ועם הבדלים קטנים
שהם בכלל העדפות אישיות
שאחד לא סובל לצפות ב led ומעדיף פלאזמה והשני ההיפך
מי שמרשה לעצמו להשקיע במסך כל כך הרבה כסף הכוונה ל led8000 אין בעיה שיהנה מבחינתי זה אחלה מסך
אני רוצה להשקיע פחות ממחצית הכסף ולצפות לפחות באותו איכות אם לא יותר
ולא נשכח שהמסך הזה עד לפני כמה חודשים הוא עלה לא פחות מה d8000 עכשיו

matan148

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
36
אתה כמובן מתמחק מהשאלה שלי איפה ראיתה שVT20 טובה מD8000
אני חיפ]שתי השוואה כזאות בגוגל ואין זכר לזה......
אחד D8000 לא עולה כול כך הרבה כמו שתחושב הוא עולה 19 אלף שקל שזה מחיר מאוד סביר למסך מציון כמתו ביביוא רשימי הוא אמור לעלות 33 אלף שקל לגודל 55 ולגדול 46 מחיר של 22 אלף שקל שזה כבר יקר יש כיום את טושיבה Z1 שעולה כ35 אלף שקל ואת סוני HX920 שעולה 30 אלף זה מחירים יקרים לטלוזיות שלדעתי לא עולים בהרבה על D8000 ועם לא בכלל
אני מביא לך מה אני הרגשתי... מה אני אוהב אני מבין קצת בתחום הזה עם לא הרבה בתחום הזה ואין לו רואה אפשרות להשווה לVT20 לD8000 עם אתה מנסה לשכנע תעצמך שאפשר להשקיע חצי מהמחיר ולקבל אותו תמורה זה כבר ענין שלך ושל העדפות שלך אני מבין שאתה לא אדופיל ולכן גם VT20 תהיה טלוזיה מוצלחת עבורך שהיא בעצמה מעולה
זה ידוע שמסכי LED נותן אפקט של יותר חדות מפלזמות בגלל התמונה הרכה והנעימה לעין שלהם אני לא מבין למה אנחנו ממשכים תדיון אתה מדבר באוויר לא ראיתה לא את VT20 ולא את D8000 לך תראה את שנהם ותחליט מה עדיף בשבילך לפי דעתי ומה שעני ראו D8000 טובה בהרבה אני לא נותן חשיבות רבה לאתרי בקרות....

נערך לאחרונה ב:

qashoa

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אני קראתי בו בפורום שרשור שמישהוא שאל על הd8000 לעומת ה vt30
ולאור ענו לא חד משמעית שבכל הפרמטרים הvt 30 תהיה עדיפה על הd8000
רק במקרה שהחדר יהיה מאוד מואר אז התמונה של הled תהיה עדיפה
גם בפורום hometheater היתה סקירה על הc8000 מול הvt20 בזמנו
והvt20 לקחה ציון גבוה מה c8000 גם בhd , sd, 3d
והסוקר הוא אדופיל גדול
חרשתי הרבה וקראתי המון סקירות
עד עכשיו לא קראתי על סוקר שהעדיף את הd8000 על פני ה vt30 לפחות ב sd ו 3d
העיצוב של הd8000. וכל הפיצ׳רים מסביב מאוד מגניבות
מול מראה לא כל כך יפה של הvt20
זה מה שנותן עדיפות ל d8000
זה אותו דבר כמו במכוניות
אנשים מחליטים לקנות מכונית לפי איך שהאוטו נראה מבחוץ
ויש אנשים שמעדיפים ביצועים על פני מראה
ושניהם צודקים
במקרה שלנו ה vt30 או 20 זה ביצועים באיכות התמונה
ובd8000 זה העיצוב והצורה וכל מה שסביב
אם הצורה של שני המסכים היו הפוכים אז הרוב היה מעדיף את ה vt
מבחינתי שני המסכים הם מצוינים
אבל אם אני מחפש איכות תמונה נטו למה לשלם 19k במקום 9k?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור