מה אתם אוהבים , מערכת משקל כבד או לחליפין מערכת זריזה ומפורטת

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
ממש לא !
אני רק אומר שזה תנאי סף - עבורי .
אחרי זה אתעסק באהבה .
לא מכיר דרך למדוד הכל או תחליף לאוזניים - אבל כן יש דרך לזהות רמקול טכנית טוב שיתן לי את רוב האינפורמציה על הרמקול - כזה שיאפשר לך הרבה מאוד גמישות ועיקביות - גם פאסיבית וגם אקטיבית וגם ללא שום טיפול .

כמו אותו לינטון שדיברו עליו - סתם דוגמא .
אז מתוך אילו שטכנית - טובים , מוכחים - אתחיל לשמוע .
היי דן,
יש לך יתרון ברור, אתה חולק רק מה שאתה יודע, הידע וניסיון היא החוכמה,
אחרי בחירת חדר לפני המעבר אליו אני מדבר אם איש שיודע אקוסטיקה,
הוא מזמין עבורי אביזרים אקוסטים לוקדי בס גדולים 15 ס"מ עובי פנלים יקרים ודפיוזרים, קיר אחורי עשוי מגבס עם צמר סלעים בתוכו.
ועוד ספוגים לתקרה, על קיר הקדמי וילון עשוי מקטעים כדי שאפשר יהיה לחשוף את קיר לא מטופל לדייק תוצאה רצויה, לאחר מיקום המערכת משקיע במיקום רמקולים בחדר 3.5x3, ואז נזכרתי לנוסחה של קארדס מפרמטר אחד נגזרות שאר המידות, המערכת נשמעת חלון גדול וצלול למוזיקה הבס נוכח אפשר לגעת בו, הפיכה משטרית לעומת מה ששמעתי בסלון לפני
שנתיים, ושוב לפני חצי שנה עלתה השאלה איך אני יודע שמצב המערכת פטור, כעבור זמן נפל לי האסימון, בשאלה למה יש הרבה חברים שלא שומעים הבדל בין כבלים יקרים ליקרים פחות, והתובנה באה אין להם חדר אקוסטי כדי לשמוע את תכלית האמת, היה לי ברור שאני משדרג כבילה שהיא נחשבת לגבוהה ובמיוחד על הממיר, כדי לא לעשות דרמה, ממקום עמוק עלתה תחושת התעלות לא מוכרת היתחיל עקצוץ בעיניים והדמעות זלגו חופשי.אני חולק את פוסט אולי יש מה ללמוד גם לזולת.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור