מהיר ועצבני: הובס ושואו

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
נו, והעולם כמנהגו נוהג: כמיטב המסורת, הג'אנר המזרחי מתפקד כפלטפורמה שנועדה לאפשר לבריות להרבות ולשבח את טעמם ולהפליג בסופרלטיבים לאינטלקט שלהם ביחס לפלבאים. או שאני מזדקן או האנושות נעשתה צפוייה מדי.

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
ראשית, מעולם לא הוענקה לי הסמכות לפסוק מה מותר ומה אסור ובלאו הכי לא אבקש עול שכזה לעולם.
שנית, כפי הנראה בוחן המציאות שלי לא מכוייל לתדר חלק מהקהל הקדוש. זה או זה או שמישהו קצת מיתמם.
למשל, איני מבין מי בדיוק מחפש "נשמה אמיתית" בסרט אקשן בכיכוב 'הרוק',
וגם איני מבין מה בין דיון על זמר כלשהו וייחוס זריקת כסאות פלסטיק לקהל שלו.

אני כתבתי משהו על כיסאות ?

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אנטון סקירה מצוינת.
לא התחברתי לסרט .. אהבתי את מהיר ועצבני 2

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אמרתי שלא אפול במלכודת שלך כי איך שהוא תהפוך את זה לוויכוח עדתי.

אתה מניח לעצמך מלכודות ודוחף לתוכן את היד שלך ואחר כך כותב את זה? וואלה...
אני מציע לך, אבל באמת מציע לך שלא להניח מראש מלכודות מהסוג הזה מבלי שתהיה לך תגובה מוכנה מראש לתגובתי. ולמה? משום שברור שזה עדתי. הרי יותר כיסאות וסכנים עפים באוויר במוסיקת מטאל פנקיסטית בהופעה אחת מאשר ב-234543 הופעות של עומר אדם, חדד, גולן, פרץ ועפיה ביחד.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אתה מניח לעצמך מלכודות ודוחף לתוכן את היד שלך ואחר כך כותב את זה? וואלה...
אני מציע לך, אבל באמת מציע לך שלא להניח מראש מלכודות מהסוג הזה מבלי שתהיה לך תגובה מוכנה מראש לתגובתי. ולמה? משום שברור שזה עדתי. הרי יותר כיסאות וסכנים עפים באוויר במוסיקת מטאל פנקיסטית בהופעה אחת מאשר ב-234543 הופעות של עומר אדם, חדד, גולן, פרץ ועפיה ביחד.

ובמגרש כדורגל אנגלי יש יותר חוליגנים מבטדי, אותי מעניין מה קורה בארץ ואיך זה משפיע עלי. אתה רק תומך בדברי שיש קורלציה בין סוג מוזיקה לאלימות לא אמרתי כיסאות עפים בהופעה אלא בבריכה.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
אני כתבתי משהו על כיסאות ?
לא, אך אני מתייחס לדיון קולקטיבית :)

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
ובמגרש כדורגל אנגלי יש יותר חוליגנים מבטדי, אותי מעניין מה קורה בארץ ואיך זה משפיע עלי. אתה רק תומך בדברי שיש קורלציה בין סוג מוזיקה לאלימות לא אמרתי כיסאות עפים בהופעה אלא בבריכה.
ככל הידוע לי, מקרה הרצח היחיד בארץ שקשור במוסיקה אירע בתזמורת הסימפונית של ראשון לציון כשנגן הטרומבון נרצח ע"י חבר אחר בתזמורת כדי להשתלט על תפקיד הטרומבון הראשון.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
משום שברור שזה עדתי. הרי יותר כיסאות וסכנים עפים באוויר במוסיקת מטאל פנקיסטית בהופעה אחת מאשר ב-234543 הופעות של עומר אדם, חדד, גולן, פרץ ועפיה ביחד.

:בעד::בעד::בעד:

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
ככל הידוע לי, מקרה הרצח היחיד בארץ שקשור במוסיקה אירע בתזמורת הסימפונית של ראשון לציון כשנגן הטרומבון נרצח ע"י חבר אחר בתזמורת כדי להשתלט על תפקיד הטרומבון הראשון.

דמגוגיה.

וכמה מכות ודקירות יש במקום שמושמעים שם קונצרטים, שלמה ארצי או מתי כספי ?

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
אתה ממשיש להסתבך. כמי שהצהיר שהוא לא נכנס למלכודת נדמה שאתה דווקא נלהב לקפוץ ראש לבריכה של גועל נפש.
וכצפוי, תחת לבקר את עומר אדם, אתה מקטלג את הקהל שלו ומטיל בו רפש עליק מנומק.

למען האמת, התשת אותי, שא ברכה.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אתה ממשיש להסתבך. כמי שהצהיר שהוא לא נכנס למלכודת נדמה שאתה דווקא נלהב לקפוץ ראש לבריכה של גועל נפש.
וכצפוי, תחת לבקר את עומר אדם, אתה מקטלג את הקהל שלו ומטיל בו רפש עליק מנומק.

למען האמת, התשת אותי, שא ברכה.

מדינת גדולי המוזיקה הקלאסית חיסלה את רוב משפחתי אז אל תוציא אותי גזען, אני רק כותב על המציאות כפי שהיא נראית.
עוד מעט ט' באב נקווה שכולנו נתאפס עוד לפני הבחירות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עוד מעט ט' באב נקווה שכולנו נתאפס עוד לפני הבחירות.

זה לא קשור לבחירות ולא קשור להתאפסות.
אין לי ספק שאתה לא גזען אבל גם אין לי ספק שטאקט זה לא החלק החזק שלך.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
היי,

ראיתי את הסרט לפני כמעט שבוע, נכרת בו התנגשות האגואיים של שני הכוכבים השריריים של סדרת מהיר ועצבני - וין דיזל ודווין ג'ונסון. סרט אקשן יקר, מלוטש וחסר נשמה שבו הדמויות הן אוסף של מניירות. המניע לעלילה הוא דבר מה חסר חשיבות והאקשן חסר כל תחושה של סיכון אמיתי עבור הדמויות ולכן גם לא מעורר מתח. באורך של שעתיים ורבע, מה שהציג עצמו כבידור קליל הופך לחוויה מייגעת למדי. כמובן שכל זה לא יפריע לסרט להפוך להצלחה כלכלית שתחצה את גבול מיליארד הדולר - ויש להניח שלא מעט ממעריצי "מהיר ועצבני" יהיו מסופקים לחלוטין מ"הובס ושואו". מזדהה עם הציון שלך 7.5 נקודות - המון רעש על לא כלום, הכתבה טובה מאוד, הצילומים גם כן, תמשיך כך אנטון.
ממש יפה שאתה והכתב של YNET התרשמתם אותו הדבר מהסרט ואפילו הגדלתם והשתמשתם באותם המילים לתאר את התרשמותכם

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5561796,00.html

כל הכבוד

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
ממש יפה שאתה והכתב של YNET התרשמתם אותו הדבר מהסרט ואפילו הגדלתם והשתמשתם באותם המילים לתאר את התרשמותכם

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5561796,00.html

כל הכבוד

tomertsin הוא סינדיקט תיקשורתי ומפרסם טורים תחת שם עט ארז דבורה ואני מאמין לכל מילה ש tomertsin
כותב ויכתוב וגם לכל ביקורת על כל דבר שתתפרסם באתר זה.

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
tomertsin הוא סינדיקט תיקשורתי ומפרסם טורים תחת שם עט ארז דבורה ואני מאמין לכל מילה ש tomertsin
כותב ויכתוב וגם לכל ביקורת על כל דבר שתתפרסם באתר זה.
בהחלט, הדימיון לא משאיר מקום לספק
https://www.edb.co.il/name/n0014828/

מה עוד שהוא מוגדר כמומחה.
כל הכבוד לו ולאתר שיכול להתפאר בו.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
...

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תומר מעולם לא טען שהוא כתב את זה. אגב, הרבה פעמים הוא הביא ציטוטים כ״קונטרה״.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור