מדוע מוצרי HIGH END AUDIO נמדדים מאד גרוע?

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
הבעיה שלחסום אותך אצלי לא מפריע לך בדרכך הערמומית להסיט כל דיון מעניין למחוזות אנטי אודיופילים, תאמין לי שניסיתי!
"דרכי הערמומית" ....איזה קונספירטור דגול הנני .....

trhv

חבר אתר
מעורבות
7
נקודות
8
I just replaced the main capacitors with three Jantzen Silver Z-Cap capacitors 2% 800v 22uf.

I used three 22uf to replace each 68uf Mundorf cap.

WOW, WOW, WOW.
All I can say is it took the speakers to a “much much” higher level, I mean beyond amazing.

I can’t stress enough how much better they sound now.
זה מתוך תגובה לרמקולים של PureAudioProject.בחור שהחליף את הקבל לקבל יותר טוב(אין לחברה קבל מאותה סידרה (סידרה לאודיו) באותו הערך,אז הוא שם 3 פעמים 22.אני מניח ששני הסוגים נותנים בערך את אותה מדידה אבל נשמעים אחרת

תמונות מצורפות

• WOW.jpg
    WOW.jpg
    KB 60.3 · צפיות: 79

ariekarp

אוהב את התחום
מעורבות
119
נקודות
43
I just replaced the main capacitors with three Jantzen Silver Z-Cap capacitors 2% 800v 22uf.

I used three 22uf to replace each 68uf Mundorf cap.

WOW, WOW, WOW.
All I can say is it took the speakers to a “much much” higher level, I mean beyond amazing.

I can’t stress enough how much better they sound now.

ומכאן למדים ש JANTZEN פי 3 יותר טובים מ MUNDORF
(WOW, WOW, WOW)

carmi

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,629
נקודות
113
האתר מציע לך מבחר אפשרויות התעלמות.....נצל אותם.

כאן אתה טועה, כאשר משנים את הכיוון הדיון או שלא ניתן לדבר על דברים מסוימים בגלל רעש רקע - זה מפריע

roberts

מושעה
מעורבות
647
נקודות
113
כאן אתה טועה, כאשר משנים את הכיוון הדיון או שלא ניתן לדבר על דברים מסוימים בגלל רעש רקע - זה מפריע
אתה צודק בהחלט, ואני ממש לא מתכוון להיכנס לעניינים לא לי.......ראית אותי נכנס לשרשור של gds על המאמ"תים?......לא עסק שלי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור