מגבר מגבר שפופרות אנונימי

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לפני כשבועיים בשוק הפשפשים בחיפה, בין כל מוצרי האלקטרוניקה הבנויים פלסטיק, צד את עיני המגבר הזה. כשהתקרבתי ראיתי שמדובר במגבר שמבחינה מכנית בנוי היטב. חיפשתי ולא מצאתי רמז לשם היצרן. המוכר סיפר לי שמדובר במגבר שתכנן ובנה במו ידיו אדם שעוסק בתחום כתחביב.

אם יש בפורום עוד חברים שבונים בעצמם מוצרים שנראים יפה כמו המגבר הזה, יהיה נחמד לראות תמונות.

אריה

תמונות מצורפות

• מנורות ק 2.jpg
    מנורות ק 2.jpg
    KB 97.2 · צפיות: 726

mike1999

אוהב את התחום
מעורבות
21
נקודות
8
למה לא קנית? :eek: דרש מחיר מוגזם?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני למדתי מגברי שפופרות בשנת 1972 וכבר אז אלה נחשבו לגרוטאות. שאקנה מגבר שפופרות היום? למה אין לי מספיק תעסוקה?

אריה

mike1999

אוהב את התחום
מעורבות
21
נקודות
8
לפני כשבועיים בשוק הפשפשים בחיפה
אריה
למה אין לי מספיק תעסוקה?
אריה
:מאזין:

אם אתה מבין רק מלהסתכל על המגבר מבחינה חיצונית ולשער מה הוא שווה אז אין כאן וויכוח.
סתם מסקרנות, כמה הוא דרש?

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
לא שאלתי כי זה לא עניין אותי. אם אתה רוצה אעבור שם ואשאל. התרשמתי מהמבנה החיצוני של המגבר, אני לא יודע איך הוא בנוי מבחינה חשמלית.

אריה

mike1999

אוהב את התחום
מעורבות
21
נקודות
8
תודה אבל נסיעה לשם תהיה חצי ממה שאני אוכל לשלם על המגבר כרגע, לא ממש גר באיזור.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
אני אבדוק. אולי זה בכל זאת מעניין.
כמה עולה מגבר שפופרות זול מיצרן סביר?

אריה

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
חדש או משומש? בין 5000-10000 ש"ח למשהו סביר.

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
קל לזהות מגברי מנורות לא איכותיים, הסאונד מונוטוני, ללא נפח ועיוות גבוהה שמתחיל להופיע בווליום נמוך ומתחזק ככל שהעוצמה עולה. משהו סביר: הפרדה טובה בין הערוצים והכלים, סאונד חמים שמשתלב עם במה רחבה ומינימום עיוותים (במידת הסביר, בכל מגברי המנורות יש דיסטורשן גבוהה יחסית למגברים אחרים אבל זה גם הקסם שלהם).

נערך לאחרונה ב:

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
קל לזהות מגברי מנורות לא איכותיים, הסאונד מונוטוני, ללא נפח ועיוות גבוהה שמתחיל להופיע בווליום נמוך ומתחזק ככל שהעוצמה עולה. משהו סביר: הפרדה טובה בין הערוצים והכלים, סאונד חמים שמשתלב עם במה רחבה ומינימום עיוותים (במידת הסביר, בכל מגברי המנורות יש דיסטורשן גבוהה יחסית למגברים אחרים אבל זה גם הקסם שלהם).

שמעתי במערכת ביתית מגבר מנורות יקר מאוד וחלש מאוד... אני חושב 8 וואט לערוץ או משהו כזה. הצליל היה מדהים פשוט פנטסטי.

יש לי בעיה פסיכולוגית עם שפופרות. אני לא אוכל להחזיק מגבר כשאני יודע שכל הזמן משהו "מתכלה" בו.

אריה

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
שמעתי במערכת ביתית מגבר מנורות יקר מאוד וחלש מאוד... אני חושב 8 וואט לערוץ או משהו כזה. הצליל היה מדהים פשוט פנטסטי.

יש לי בעיה פסיכולוגית עם שפופרות. אני לא אוכל להחזיק מגבר כשאני יודע שכל הזמן משהו "מתכלה" בו.

אריה

מגברי מנורות מפיקים בשטח יותר ווליום ממה שרשום על הנייר ומדובר במגבר הנכון הסאונד מאוד מהנה ומעניין ממגבר רגיל. יש אנשים שדווקא נהנים מהמשחק עם המנורות ואפילו מחליפים מנורות לא רק מתי שצריך אלא בשביל לשדרג את איכות הסאונד, נשמע לא שפויי? ברוכים הבאים לעולם האודיופילים.

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
אריה,
כחסיד סוליד סטייט גם אני חייתי עם רתיעה ממנורות והידיעה שבכל דקה משהו במערכת מתכלה ומתקרב לסופו :בכי:, אבל אז שמתי לב שבקדמגבר שלי, שהוא היברידי (קרי סוליד סטייט עם מנורה ביציאה) לא הוחלפה המנורה מאז הקדמגבר יצא מהמפעל, מתישהו בתחילת שנות התשעים. והסאונד...דבש.
אז די נרגעתי מהרתיעה הזו, שאם נחשוב עליה, כנראה מפחידה אותנו קצת כי היא מזכירה שגם לנו יהיה סוף.
דווקא מעניין המגבר הזה שראית בשוק - בונה עצמאי שגם טורח להכניס uv meters כנראה השקיע מחשבה בעניין. מאוד מעניין מה מחירו ומה הסאונד שלו, מאוד.

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
מבטיח לבדוק. אעבור שם.

אריה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הינה עוד כמה תמונות.
מי שמעוניין יכול לשלוח לי הודעה בפרטי ואשלח לו את הטלפון של בונה המכשיר - אבל אפשר לדבר איתו בשפה הרוסית בלבד.

אריה

תמונות מצורפות

• amp1s.jpg
    amp1s.jpg
    KB 111.5 · צפיות: 443
  • amp2s.jpg
    amp2s.jpg
    KB 97.6 · צפיות: 541
  • amp3s.jpg
    amp3s.jpg
    KB 88.2 · צפיות: 572
  • amp4s.jpg
    amp4s.jpg
    KB 95.1 · צפיות: 543
  • amp5s.jpg
    amp5s.jpg
    KB 101.4 · צפיות: 549
  • amp6s.jpg
    amp6s.jpg
    KB 86 · צפיות: 397
  • amp7s.jpg
    amp7s.jpg
    KB 88.1 · צפיות: 542
  • amp8s.jpg
    amp8s.jpg
    KB 94.7 · צפיות: 553

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
משמע, זה לא מגבר שהתגלגל לשוק הפשפשים אלא מגבר שהבונה שלו פשוט משווק ככה?

YOSSI24

חבר משקיען
מעורבות
472
נקודות
83
לא מבין למה מתעסקים
עם המגבר הזה סתם מגבר
רוסי שהרוכל קנה ירושה

arye.gur

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
משמע, זה לא מגבר שהתגלגל לשוק הפשפשים אלא מגבר שהבונה שלו פשוט משווק ככה?
קשה לי להאמין שמישהו יבנה עוד מגבר כזה למכירה בשוק הפשפשים. חוץ ממני, אני בטוח שאף אחד לא מסתכל לכיוון.

אריה

חומוס

חבר משקיען
מעורבות
402
נקודות
83
לא מבין למה מתעסקים
עם המגבר הזה סתם מגבר
רוסי שהרוכל קנה ירושה
כבר שמעתי "סתם מגברים רוסיים" שנשמעו פגז עם מינימום וואטים.

ובכלל, חייבים להעריך את מי שבונה אודיו בעצמו (או בכלל כל דבר שמישהו בונה בעשר אצבעות). כולנו כאן יודעים ומבינים שזה ממש לא פשוט.

SONYES

חבר משקיען
מעורבות
744
נקודות
113
יש סיכוי שאת המגבר בנה
בחור רוסי מנצרת בשם סלבה - ומתוך הכרות איתו לפני המון שנים.
איש מיוחד
שמעתי אצלו לפני 17 שנים מגבר שהוא בנה עם ESL-57 QUAD ומארידן 508.24
את שיחרזדה עם מאזל וברלין בDGG אז הייתי די בהלם - כי אני מכיר את הרמקולים שהיו אצלי מספר שנים
הראה לי את האיקוסיטיקה בחדר שלו כולל חשמל נפרד עד ללוח .
אודיופיל רוסי עם נשמה .
הוא טכנאי במקצועו ובונה מגברים

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור