מגבר סטריאו Pioneer A70-k למכירה-עידכון מחיר

• פותח הנושא orku
  • פורסם בתאריך

orku

אוהב את התחום
מעורבות
14
נקודות
8
אהלן חברים חג שמח ושבת שלום לכולם.

אני מציע למכירה את המגבר סטריאו שלי:
Pioneer a-70K מגבר סטריאו מדהים וחזק המספק 90W לערוץ ב 4 אום, אופציה לחיבור 4 רמקולים (A/B) עם מתג לבחירה או אפשרות לעבוד עם ארבעתם יחד, יציאת אוזניות קדמית שלא תבייש מגבר אוזניות ייעודי, גלגלי שליטה לכיוון טרבל, באס ובלאנס, כפתור Loudness להדגשת הצלילים בעוצמת שמע נמוכה, כפתור Pure Direct לשמע מקורי ללא שימוש באקולייזר של המגבר.

למגבר יש כניסת Power Amp Direct אשר מאפשר למגבר לעבוד כמגבר כח לרמקולים הקדמיים ולהתחבר ל Pre Out של רסיבר הק"ב שלכם.

המגבר בעל 3 כניסות אנלוגיות (RCA), כניסה ייעודית לפטיפון, כניסות דיגיטליות (Coax ו USB), כניסה ויציאה לצורך הקלטה וכניסת Power Amp Direct.

למגבר יש חותם של אולפני AIR Studio.

המגבר במצב 10/10 חדש לחלוטין, ללא שריטות, ללא מכות, בצבע שחור, שוקל 17 ק"ג, מגיע כמובן עם שלט בצבע זהה למגבר עשוי אלומיניום, המגבר ימסר בתוך הקופסה המקורית שלו יחד עם כל החוברות תדרוך והסברה שהגיעו איתו, כמו לקנות מהחנות.

המגבר אצלי 3 שנים ונהנתי ממנו בכל רגע ורגע שהוא עבד, אצלי הוא בעיקר עבד במגבר כח לרמקולים הקדמיים.

ניתן ורצוי לבוא לשמוע אותו לפני הרכישה.

מחיר: 3500 ש"ח.

פלאפון: 0528267055 אור (במידה ואני לא זמין ניתן לשלוח הודעת ב WhatsApp ואחזור בהקדם)

תמונות מצורפות

• המערכת שלי 76.jpg
    המערכת שלי 76.jpg
    KB 31 · צפיות: 146
  • המערכת שלי 77.jpg
    המערכת שלי 77.jpg
    KB 70.9 · צפיות: 152
  • המערכת שלי 78.jpg
    המערכת שלי 78.jpg
    KB 58.4 · צפיות: 153
נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור