מגבר מגבר משולב - Naim / Moon / Roksan או ...

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
גם אני ממליץ לך לבדוק את החלפת הרמקולים.
ולגבי מגבר, בדוק הגל. לא יודע אם יש לו bypass, כן יודע שבסאונד קשה להתחרות בהם במחיר/ תמורה, ובכלל הסאונד שלהם נהדר והשליטה ברמקולים מצוינת.
ברוב הדגמים תקבל גם ממיר וסטרימר באותה קופסא.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
יש להגל bypass מדגם H90 ומעלה.

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
לדעתי אין מנוס מלהסתובב עם הרמקולים ולשמוע מה מתחבר באוזן הכי טוב .

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
באיזו הגברה ב-50000 התנסית?
האופן שבו נוסחה התגובה שלך, הוא חסר ריספקט אנושי בסיסי.
בביקור אחד בתערוכה במינכן כל אחד ממי מאיתנו שנסע, שמע עשרות מגברים כאלו, אז בשביל מה הניסוח הזה.

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
חברים יקרים
אתם פשוט נפלאים. אחלה רעיונות.
מזה פרק זמן ארוך שאני מסתובב ושומע כל מיני מערכות. משנה את דעתי לגבי ממה להתחיל ואיך.
מבין יותר ויותר מהשיח והתגובות לפוסטים שהעליתי ובעיקר מחפש שותף או מקור שיש איתו חיבור טוב לצאת יחד למסע כזה.
בהתחלה זה היה מתסכל. גישות מוזרות ומאוד לא מזמינות בכל מיני מקומות (כתבתי על זה בפוסט מסע ה-sound שלי).
שלב שני היה ללמוד מהתגובות שלכם. חלקן, יש לומר, קרביות ולעיתים לוקחות את הדיון מהנושא המרכזי לכיוונים שונים, אבל תמיד נחמד לקרוא ולראות כמה אמוציונלי הנושא הזה.
בסוף יש להחליט שנגמר החיפוש. די עם ה-׳פקה פקה׳ ויוצאים לקניות.
כאן חייב להיות חיבור עם איש/ְת (הלוואי והיתה אשת בתחום שלנו :)) מקצוע. ניפגשתי עם 2 במהלך המסע הזה שעם אף אחד לא היה קליק ראשוני אבל חשבתי שכדאי לתת צ׳אנס נוסף. החלטתי לקבוע עם שניהם ליום שלישי ממש מעכשיו לעכשיו חתכתי ב-1200 מהעבודה ויצאתי נחוש.
מזל או לא אבל התחנה הראשונה היתה מאוד מוצלחת. חיבור טוב עם המקצוען. קבלת חזון לגבי המערכת העתידית ונראה שיש עם מי לבנות מערכת יחסים. ללא התנשאות, ללא התחכמויות (טוב אולי קצת :)) ובעיקר עם רצון לבנות משהו בשלבים, מתפתח, ובקיצור מה שחיפשתי.
החלטתי שאני לא ממשיך לתחנה הבאה ודי כבר עם תוכנית ב׳.
בקיצור - אני בעליו הגאה של Super Nait 2. יש לי כיוון לרמקולים עתידיים. שמעתי ולמדתי הבדלים בין כבלי רמקולים ואני הולך לבנות את המערכת שכל כך רציתי שתהיה לי.
כיף גדול. מקווה שההמשך יהיה מעניין ומלמד כפי שהיה עד עכשיו.
מחר מחברים. שומעים וממשיכים לחלום הבא.
המון תודה לכולכם. גם אתם חלק מאוד חשוב מהתהליך הזה.
התערוכה הפגישה אותי עם המון חלומות ופתחה לי כיוון שלא חשבתי עליו והנה אני מתחיל.
המשך מסע מהנה לכולנו....:כוכב:

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
חברים יקרים
מזה פרק זמן ארוך שאני מסתובב ושומע כל מיני מערכות. משנה את דעתי לגבי ממה להתחיל ואיך.
מבין יותר ויותר מהשיח והתגובות לפוסטים שהעליתי ובעיקר מחפש שותף או מקור שיש איתו חיבור טוב לצאת יחד למסע כזה.
בהתחלה זה היה מתסכל. גישות מוזרות ומאוד לא מזמינות בכל מיני מקומות (כתבתי על זה בפוסט מסע ה-sound שלי).
שלב שני היה ללמוד מהתגובות שלכם. חלקן, יש לומר, קרביות ולעיתים לוקחות את הדיון מהנושא המרכזי לכיוונים שונים, אבל תמיד נחמד לקרוא ולראות כמה אמוציונלי הנושא הזה.
כאן חייב להיות חיבור עם איש/ְת (הלוואי והיתה אשת בתחום שלנו :)) מקצוע. ניפגשתי עם 2 במהלך המסע הזה שעם אף אחד לא היה קליק ראשוני אבל חשבתי שכדאי לתת צ׳אנס נוסף. החלטתי לקבוע עם שניהם ליום שלישי ממש מעכשיו לעכשיו חתכתי ב-1200 מהעבודה ויצאתי נחוש.
מזל או לא אבל התחנה הראשונה היתה מאוד מוצלחת. חיבור טוב עם המקצוען. קבלת חזון לגבי המערכת העתידית ונראה שיש עם מי לבנות מערכת יחסים. ללא התנשאות, ללא התחכמויות (טוב אולי קצת :)) ובעיקר עם רצון לבנות משהו בשלבים, מתפתח, ובקיצור מה שחיפשתי.
בקיצור - אני בעליו הגאה של Super Nait 2. יש לי כיוון לרמקולים עתידיים. שמעתי ולמדתי הבדלים בין כבלי רמקולים ואני הולך לבנות את המערכת שכל כך רציתי שתהיה לי.
התערוכה הפגישה אותי עם המון חלומות ופתחה לי כיוון שלא חשבתי עליו והנה אני מתחיל.
בחירה מצוינת,בהצלחה עם המשך השדרוגים.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
האופן שבו נוסחה התגובה שלך, הוא חסר ריספקט אנושי בסיסי.
בביקור אחד בתערוכה במינכן כל אחד ממי מאיתנו שנסע, שמע עשרות מגברים כאלו, אז בשביל מה הניסוח הזה.
אני מקפיד תמיד לעוץ עצות בפורום המבוססות אך ורק על נסיון אישי.אם נפגעת קבל התנצלות.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
אני מקפיד תמיד לעוץ עצות בפורום המבוססות אך ורק על נסיון אישי.אם נפגעת קבל התנצלות.
אין קשר לפגיעה, לא רלוונטי.
ממש יחיד סגולה, כי חברי פורום אחרים כותבים על בסיס נסיון של הכלב שלהם.
ההצבעה שלך על תגובה שמישהו אחר שכתב, כאילו היא לא על בסיס נסיונו היא בלתי ראויה ולא מכבדת ואין לה מקום כאן.

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
חברים יקרים
תתחדש.
מגבר נעים להתחיל איתו את המסע.

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
אין קשר לפגיעה, לא רלוונטי.
ממש יחיד סגולה, כי חברי פורום אחרים כותבים על בסיס נסיון של הכלב שלהם.
ההצבעה שלך על תגובה שמישהו אחר שכתב, כאילו היא לא על בסיס נסיונו היא בלתי ראויה ולא מכבדת ואין לה מקום כאן.
תרגע חבר הכל טוב.

zvi-ka

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
בחירה מצוינת, אני בחרתי אותו דבר
אם תרצה לשתף מעם אם השוואת אותו בהאזנה למגברים אחרים ואיך התקבלה ההחלטה אותי זה יעניין..

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
מצטרף למברכים מעלי, תתחדש ותהנה.

glv

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
8
שיהיה בהצלחה,

גם אני מתחבר לצליל ההמשכי, לעומק במידבאס ופחות לרווחים ושקט שלא שומע בקונצרט או הופעה

Chen_J

אוהב את התחום
מעורבות
31
נקודות
18
תודה לכל המברכים
איזה כיף
שתהיה אחלה שבת!!!

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
שיהיה בהצלחה,

גם אני מתחבר לצליל ההמשכי, לעומק במידבאס ופחות לרווחים ושקט שלא שומע בקונצרט או הופעה
מגבר שקט וטוב מעביר את חוסר השקט באולם ולא מייצר רעש המשכי משלו...

glv

אוהב את התחום
מעורבות
24
נקודות
8
מקבל, יתכן ששקט אינה המילה המתאימה.
מתייחס להפרדה מוגזמת לטעמי בין תווים וכלים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור