מגבר משולב Musical Fidelity m8xi במבחן

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
עם רגשות אני לא מתווכח.
עם היכולת שלך לזהות את אם אני אנטי או לא כנראה שאתה לא מסוגל.
חוץ מצדקנות ואמירות פופוליסטיות ההודעה שלך לא ממש תורמת.

אישית, אני מתעב את תרבות הפרט'צ. ורק משם באה ההתייחסות שלי.
אם יש לך הסתייגות עניינית ממה שכתבתי או שאלות - אשמח להגיב.
תחסוך ממני בבקשה את הצדקנות וההתייפייפות.
ולא, אני לא רוצה להיות סוקר, כיוון שאיני חושב, שיש לי את היכולות, הניסיון והאמצעים לבצע סקירה כמו שצריך למוצרים כה רציניים ויקרים.
אותו דבר לגבי המאמרים שהצעת לי לכתוב.

בקיצור אתה מעדיף להישאר מעודדת מרירה מהיציע, לא חשבתי אחרת.

מקווה שהפעם לא הייתי יותר מידי צדקני או פופוליסטי לטעמך, יום טוב.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

היית היית.
כמו תמיד

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113

אגב במסגרת הגדרתך אותי כמריר (כי הרי אתה יודע הכל), אגיד לך את דעתי על היכולות שלך - מהיום שהחלטת להוציא את פנקס הצ'קים ולקנות מוצרים יקרים.
מאז כאילו נחה עלך השכינה והפכת למבין גדול בתחום, בעוד שיום קודם שאלת בנושאים וברמה של מתחיל.
זה טוב להגדלת האגו, ממש לא טוב ללמידה ולהתפתחות.

שא ברכה והצלחה.

ליאור

חבר משקיען
מעורבות
363
נקודות
63
תודה על הסקירה :בעד: MF כאן להישאר..
אאל"ט אני מזהה בתמונה EBMM StingRay special? כבוד..

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
רק לידיעה
להחזיק אתר עולה כסף
ארוח, פיתוח, תחזוקה שוטפת
והרווחים מפרסומות וכתבות
אם היו עושים סקירות רק על מוצרי ultra hi end היו פה 20 מבקרים מקסימום
עשו סקירה מצויינת על מגבר, לא מתאים לכם אל תיכנסו, למה לחפש ביקורת בכל דבר?
בלי קשר בתור אחד שקנה בעבר מספר מוצרי MF לדעתי מוצרים מצויינים עם vfm מצויין
אודיופיל מתחיל לא ירכוש סטאפ ב 200000 שח

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
רק לידיעה
להחזיק אתר עולה כסף
ארוח, פיתוח, תחזוקה שוטפת
והרווחים מפרסומות וכתבות
אם היו עושים סקירות רק על מוצרי ultra hi end היו פה 20 מבקרים מקסימום
עשו סקירה מצויינת על מגבר, לא מתאים לכם אל תיכנסו, למה לחפש ביקורת בכל דבר?
בלי קשר בתור אחד שקנה בעבר מספר מוצרי MF לדעתי מוצרים מצויינים עם vfm מצויין
אודיופיל מתחיל לא ירכוש סטאפ ב 200000 שח
הכל נכון אבל אודיופיל מתחיל מעדיף לקרוא ביקורת מאודיופיל מנוסה שבחן את המוצר בתנאים יותר טובים מהתנאים שהוא יוכל ליישם אצלו בבית, הוא מחפש את הפוטנציאל הגלום למרות שקרוב לוודאי לא יוכל ליישם את מלוא הפוטנציאל בעצמו.
בלי קשר, מתי לאחרונה היתה פה ביקורת למוצר ultra hi end?

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
הכל נכון אבל אודיופיל מתחיל מעדיף לקרוא ביקורת מאודיופיל מנוסה שבחן את המוצר בתנאים יותר טובים מהתנאים שהוא יוכל ליישם אצלו בבית, הוא מחפש את הפוטנציאל הגלום למרות שקרוב לוודאי לא יוכל ליישם את מלוא הפוטנציאל בעצמו.
לא חושב
לפני 30 שנה לכל אחד היתה מערכת סטריאו ושמיעת מוזיקה היתה חלק מתרבות הפנאי
היום לרוב יש מקסימום אוזניות בכמה מאות שקלים
כאשר בא לבקר מישהו ורואה פטיפון בד"כ זה גורם לתגובה מופתעת "יש עוד תקליטים???"
כשמישהו כזה מבקש המלצה מה לקנות לסלון, בשלב ראשון תמליץ לו על רמקולים ומגבר. לא תדבר איתו על כבלים/סטנד/חשמל/אקוסטיקה/ראש/זרוע כי זה לא לשלב הראשון
אנשים כאלו מחפשים ברשת ומגיעים לאתר והם מחפשים מוצרים במחירי ביניים מקסימום וזה הרוב וכדי שהאתר ישרוד הוא חייב כמה שיותר תוכן מהסוג הפשוט/בינוני
אגב זה נכתב בלי קשר ישיר לסקירה כאן. המגבר הזה הרבה מעבר לבינוני ובטח לא מתאים למתחילים

royla

אוהב את התחום
מעורבות
68
נקודות
28
מאוד נהנתי לקרוא ולראות את הרקע שלך,תודה על הסקירה!

zeppelin85

כתב האתר
מעורבות
21
נקודות
8
הביקורת נעשתה מול מקור דיגיטלי, סטנד אודיופילי הייתי שמח להעמיד אך בסטאפ הנוכחי אין לי את האופציה ולכן מכרתי את הסטנד הקודם שלי, האם התנאים אצל הלקוח הפוטנציאלי טובים מאצלי בבית? בספק, חדר אקוסטי נפרד ומטופל אני לא חושב שתמצא בכל בית ישראלי ממוצע ומנסיוני האישי התמורה גבוהה מוני מונים מסטנד אודיופילי. להחליט על סמך העמדה על נסיון האודיופיל היא לא משקפת את המציאות לדעתי, לקנות ציוד במאות אלפי שקלים כל אחד יכול, לאמן את האוזן ולהבין סאונד לעומק לוקח זמן ונסיון.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
471
נקודות
83
מגבר יפה, עם נתונים טובים, נראה מבטיח.
מה יש לכם נדבקתם לסטנד האודיופילי הזה...
ואם כן היה סטנד, הייתם בוכים על הכבלים, ואם היה כבלים אז זה היה חשמל, בקיצור, תמיד זה לא טוב.
אם ככה הוא נשמע כמו שהוא מתואר בכתבה, אז ניתן להסיק שעם כל התכשיטים/פיצ'פקייסים שמסביב, הוא רק ישתבח.
ביקורת יפה, תודה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
כשאני רשמתי את מה שרשמתי לא התכוונתי דווקא לסטנד אודיופילי...זה כבר שלב אחרי....החדר עושה לי רושם שהוא אינו גדול.שני הרמקולים ניצבים למיזנון .הימני כלוא בין קיר למזנון... והשולחן חוסם...אני מבין שאילו אילוצים אבל גם הסוקר שאני מאמין ורואה שהוא איש של מוזיקה.לא מקבל תוצאה "נכונה"
כראוי לציוד יקר.(כל מגבר היום מעל בלוטוס נחשב כבר יקר)
מבחינתי זו רק הערה בונה להבא .אולי במצב סקירה ניתן להתאמץ ולמקם הציוד כמו שצריך...

zeppelin85

כתב האתר
מעורבות
21
נקודות
8
כשאני רשמתי את מה שרשמתי לא התכוונתי דווקא לסטנד אודיופילי...זה כבר שלב אחרי....החדר עושה לי רושם שהוא אינו גדול.שני הרמקולים ניצבים למיזנון .הימני כלוא בין קיר למזנון... והשולחן חוסם...אני מבין שאילו אילוצים אבל גם הסוקר שאני מאמין ורואה שהוא איש של מוזיקה.לא מקבל תוצאה "נכונה"
כראוי לציוד יקר.(כל מגבר היום מעל בלוטוס נחשב כבר יקר)
מבחינתי זו רק הערה בונה להבא .אולי במצב סקירה ניתן להתאמץ ולמקם הציוד כמו שצריך...
החדר הוא חדר ישראלי סטנדרטי מבחית גודל, מרחק מהרמקולים 2.7 מטר , הרמקולים מקדימה למזנון, מרחק של הרמקול הכלוא מהקיר הצידי 24 סמ ומהאחורי 34 סמ, בחרתי בספנדור מכיוון שהם על הצד הסלחני בהצבה. שולחן? איזה שולחן יש בתמונה? יש לי קו נקי לרמקולים - אני חושב שבלבלת בין הקופסא הענקית של המיוזיקל כשהוא הגיעה לבין שולחן גדול.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
נכון בלבלתי בקטע של השולחן.
אך אני בטוח וקבל טיפ ,אתה לא מקבל תוצאה ראויה לטוב ולרע...
סהכ מדובר בציוד(שלך) די יקר וחבל.

zeppelin85

כתב האתר
מעורבות
21
נקודות
8
נכון בלבלתי בקטע של השולחן.
אך אני בטוח וקבל טיפ ,אתה לא מקבל תוצאה ראויה לטוב ולרע...
סהכ מדובר בציוד(שלך) די יקר וחבל.
אשמח לדעת על סמך מה קבעת שהתוצאה לא ראויה, המזנון בין הרמקולים? המרחק מהקירות? נכון שהיה נחמד בלי קירות ובלי מזנון אבל לא יצא לי לראות יותר מדי מערכות שבהן באמת אין כלום בין הרמקולים, תמיד יש משהו (סטנד, טלוזיה וכו). יש לי חדר אקוסטי מטופל ומדוד, מלכודות באס וספה מאסיבית שמאפשר לי לשמוע מוסיקה (הדבר הכי חשוב במערכת כן... ) בווליום מצויין גם באחת בלילה כשהבית ישן. אגב, כשאני מבצע את הסקירות, בעיקר לרמקולים, אני מקשיב להם גם בסלון כשהם עומדים חופשיים מקירות לפחות מטר וחצי רדיוס ובלי שום כלום ביניהם ועם 2.7 מטר ממני לקיר האחורי, אז נכון שזה תורם מאוד לבמה אבל מכאן ועד לתוצאה לא ראויה בחדר הקטן יש מרחק אדיר. הסאונד בחדר קצת יותר מוניטורי - מצומצם, מדוייק ועוצמתי עם נמוכים מרוסנים מיד מהיר וגבוהים שלא יורים עליך מכל כיוון, לחדר יש אופי ואני מכיר אותו טוב, עברו אצלי המון המון רמקולים במהלך השנים וזה עזר לי להבין ולהכיר את החדר טוב יותר, ולהבין מה מתאים לו יותר ומה פחות - יש רמקולים ענקיים עם במה קטנה ויש קטנים עם במה גדולה.
אסיים בתמונה של מגזין stereophile מהבחינה של הווילסונים Sasha DAW, חדר קטן (מצויין גם בכתבה), רמקולים גדולים, מרחקים לא אחידים מקירות אחוריים, חלון זכוכית גדול וספריה רק בצד אחד. כנראה שהם גם לא מוציאים את המיטב מרמקול במחיר של למעלה ממאה אלף שקלים חדשים...

תמונות מצורפות

• 1219wilson.room.jpg
    1219wilson.room.jpg
    KB 282 · צפיות: 19
נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור