מגבר אוזניות xindak-H1 במבחן

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
לאיכות הרכבים יש כמובן השפעה על איכות סונית.
יכול להיות שיהיו 2 יצרנים שיש להם אותם רכיבים וישמעו זהה בשניהם, אבל יהיה הבדל גדול באיכות ההרכבה , הלחמות, ובגימור החיצוני וגם ביקורת האיכות של המוצר , חברת שיש להם שם טוב ישקיעו יותר בגימור החיצוני ובבקרת איכות ההרכבה.
גם מוצרים איכותיים (אפל למשל) מרכיבים בסין בגלל כח האדם הזול,
אבל משקיעים שם הרבה בביקורת הסופית.

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
בד"כ למכשירים הירודים הללו גם מבחינה אלקטרונית וחשמלית אין הגנות שזה אומר שבמקרה של תקלה במכשיר, הנזק יכול להמשיך ולדפוק לך את כל השרשרת וגם את הרמקולים.
ושמעתי ונוכחתי לראות שני מקרים כאלה פעמיים עם מגברים של אימוטיבה.
אני לא מבין כ אודיופיל איך אפשר להכניס קופסא שבתוכה אשפה, לסט-אפ אודיופילי כלשהו באשר הוא.
בגלל זה קודם כל שלמכשיר יהיה אבא ואמא ואני יחקור כל מכשיר עד לקרביים שלו ורק אחרכך אני אשפוט אותו מבחינה סונית אם הוא יתאים/ישתלב יפה עם הציוד שלי.
וכן, גם יצא לי להיכוות עם מכשירים ורמקולים יקרים מאוד שנשמעו פח זבל וכל מה שעשיתי לא עזר וגם אותם העפתי.
כמובן שאפשר גם אחרת, שכל אחד יעשה ככל העולה על רוחו.

נערך לאחרונה ב:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
YB-7
ראה מוצרי EAR ....אין קשר בין האיכות הסונית לבין איכות הרכיבים.
בעוד יצרנים מסוימים משתמשים בקבלים הלחמות כסף חוטים וכל מני מהשורה הראשונה אדון טים פרבצ'יני לועג לכולם.קונה בתחנה המרכזית הישנה ומציג תוצאות מצוינות.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
YB-7
בעוד יצרנים מסוימים משתמשים בקבלים הלחמות כסף חוטים וכל מני מהשורה הראשונה אדון טים פרבצ'יני לועג לכולם.קונה בתחנה המרכזית הישנה ומציג תוצאות מצוינות.
אגב... גם גוגל הבינו את זה. יש להם עשרות אלפי שרתים סיניים פח במקום חומרה איכותית יותר שעולה הרבה יותר, גם לקניה וגם לתיחזוק.

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
YB-7

בשירשור הזה לא כתבתי דבר על איכות הרכיבים....!:מבולבל:

אבל עכשיו אני כן.

מאז ש-סימן-טוב אלקטרוניקה עברו מתחנה מרכזית הישנה לפתח תקווה ,לא כל כך בטוח שנותרו רכיבים איכותיים בסביבה הזו...

ועכשיו ברצינות.. אני מתכוון בעיקר למוליכים למחצה/שפופרות איכותיים...
לא ניתן לבנות מכשיר איכותי ללא אלמנטים אקטיביים איכותיים, או לכל הפחות, על המתכנן ללכת מסביב לבעיות ולפתור אותן בדרך שונה.

אני בכלל לא מדבר על חלקי בוטיק.

מעבר לזה, בעיות באמינות של מכשירים חדשים נובעות 99.99% מהנדסה לקוייה.

מי זה אדון טים פרבצ'יני???
*
*
*

נערך לאחרונה ב:

menahem

כתב האתר
מעורבות
360
נקודות
83
מה בכלל ניתן להשיג שם שמתאים לאודיו...:מבולבל:
צרות,ובשפע.
ואם לדייק:שנה את ה"צ" באות השביעית של הא"ב :confused:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
והוא קונה רכיבים בתחנה מרכזית הישנה??:)

מה בכלל ניתן להשיג שם שמתאים לאודיו...:מבולבל:
תשמע,הבחור גאון כנראה זוורמים לו בגוף סוגים שונים של כל מני אלקטרונים .אלקטרונים פרוטונים אלקטרונים חופשיים ועוד....(תכלס לא מבין בזה כלום) עברו דרכי כמה מכשירים של aer.כשאתה מביט בפנים אתה מבין שישנה שם חכמה מאוד גדולה עקב התוצאה הסונית.
אבל היא גדולה יותר כאשר אתה מבין שאילו רכיבים מאוד זולים.
תביט על פונו 834 למשל....שוב כל הכבוד לבחור.וaer אחת החברות הטובות.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
קטונתי מלדעת אלו רכיבים משמשים את שינדק לייצור המוצרים שלהם, כאחד שבעבר החזיק כעשור פרה, מגבר ודיסק של שינדק אני יכול להעיד על שני דברים בציוד מתוצרת החברה:

א. אמינות, מעולם לא חוויתי בעיה כל שהיא בכל שנות השימוש במוצרי החברה.

ב. תמורה סונית טובה למחיר.

לאור האמור אני קצת מתקשה להאמין שמדובר באיכות רכיבים ירודה, אולי לא מדובר ברכיבים שהם מהעלית שיש אבל מדובר ברכיבים מוכחים ולניסיוני האישי אמינים.

לגבי תמחור, כמו כל מוצר אם המחיר אינו פרופורציונאלי תמיד יש אפשרות לייבוא אישי או לחפש מוצר אחר, רבותי הכפר הגלובלי הופך לקטן מיום ליום.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
הציוד של ear בהחלט נשמע נהדר.

טים פרביצ'יני לעולם יזכר אצלי בעקבות ה M6000 האגדי ו-המעולה של LUXMAN.

לגבי XINDAX, עברו אצלי נגן/קדם/מונו בלוקים (לפני 15 שנים בערך), חזות מרשימה מראה SOLID מוברש מוגדר היטב ובעל הימרת יוקרה, בזמנו גם דיי נהניתי מהם.

תודה על הסקירה.:שתוי:

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
תביט על פונו 834 למשל....שוב כל הכבוד לבחור.וaer אחת החברות הטובות.

לא יודע. היה אצלי. נשמע... עייף. האינשטיין העיף אותו מכל המדרגות. נקי יותר, דינמי יותר, גדול יותר, מפורט יותר. אז קצת פחות עושה נעימי בבטן. נו פסדר.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
לא יודע. היה אצלי. נשמע... עייף. האינשטיין העיף אותו מכל המדרגות. נקי יותר, דינמי יותר, גדול יותר, מפורט יותר. אז קצת פחות עושה נעימי בבטן. נו פסדר.
אבל האינשטיין הרבה יותר יקר אינגלה.והוא כבר ברמה אחרת.
ב"ה שתשקיע במשהוא יקר יותר מהאינשטיין (מגיע לפט שלך) תזכור שהוא היה פעם טוב לא?:)

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
הנה תמונות של המוצר מבפנים.
אני לא כ"כ מבין מה לא בסדר..
http://www.hifishock.org/gallery/electronics/xindak/headphone-amplifier/h1-1-xindak/

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אורי. אתה לא יודע איך זה? מוצאים אתר אחד שמוכר ממש בזול וזה הופך להיות המחיר הרשמי בחו״ל לשיטתם.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אבל האינשטיין הרבה יותר יקר אינגלה.והוא כבר ברמה אחרת.
ב"ה שתשקיע במשהוא יקר יותר מהאינשטיין (מגיע לפט שלך) תזכור שהוא היה פעם טוב לא?:)
למה הרבה יותר יקר? אותו מחיר. זה עלה קרוב ל-20 וגם ההוא.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנצ'וק קצת מתבלבל עם ה 88 ........ :שתוי:
נכון. צודקים. אז אני כבר לא יודע מה היה אצלי. בכל מקרה האינשטיין לקח בהליכה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור