מגברי "כח" התלבטות

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
עכשיו שאתה מתאר בעיית פוקוס וחידוד בגבוהים, אני הייתי מנסה לשים קדם פסיבי לשבוע-שבועיים כדי להבין מה נותן החיבור בין ההגברה שלך לרמקולים ואז לפי התוצאות מנסה להבין איך להתקדם משם.
למרות שלמגבר שלך עוצמה יפה ו High Current ה 3.7 מאוד תובעניים, אם כי התיאור שלך לא נשמע כמעיד על בעיה במישור הזה דוקא.
שים לב שאם אתה שוקל שינוי בהגברה מתישהו, החברה עצמה של הרמקולים ממליצה לא לשלב עם מגברים Class D !
וגם, הפלנריים רגישים מאוד לכבלי רמקולים. יש כבלי רמקולים שמאוד מומלצים איתם, שכחתי את שמם, אבל בכל מקרה הייתי עושה נסיונות בעניין הזה

ארמה אודיו

עוסק בתחום
מעורבות
963
נקודות
113
לרמקול פלאנרי הסט שברשותך פשוט כמו בפרסומת של יעקוב - כל מוצר בול !
פאוור חזק - ופרה מנורות שזה מה שצריך רמקול פלאנרי שמצטיין בצלילים גבוהים .
לדעתי , ברייק אין, משחק במנורות בפרה שזה קריטי מבחינת התוצאה ,ומשחק בכבלים .
אינטגריטד חייב להיות הי קורנט מפלצתי ועדיף היבריד עם פרה מנורתי .
למרות שאני היתי נשאר עם מה שיש לך ומיישם את ההמלצות שכתבתי מעלה .
בהצלחה

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
הייתי משאיר הקדם ומחליף את מגבר ההספק. אף פעם לא התחברתי לצליל של פליניוס. מאוד דוחף בנמוכים אך זה משתלט על השאר כי הוא נשמע "כבד" ולא מאוזן. מבין את הרצון למשהו יותר מפוקס ופתוח. לדעתי הוא הגורם למחסור במה שאתה מחפש.

נערך לאחרונה ב:

GROOPER

אוהב את התחום
מעורבות
175
נקודות
43
לדרישותך הייתי שם בעדיפות ראשונה את המשולב של sanders
(מאסטרו אודיו).

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הצעתי לך לפני...קח avm תנסה עם הפרה שלך.גאי צודק בקשר לפליניוס.
הvm יותר מאוזן יותר שקוף יורד ל 1 אוהם אין לו בעיה עם שום רמקול בקיצור מגבר מצויין.הממה ...שוב מאוד תלוי מה לפניו.אם השידוך טוב זכיתה.אם לא אז זה יהיה פשוט מידי.
בכל מקרה בהצלחה.

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
ואם אתה לא רוצה להשקיע הרבה, גם הזוג אדקומים שיש אצלי יתנו לך תוצאה יותר מאוזנת.

tomertsin

מושעה
מעורבות
2,203
נקודות
113
zariel שלום,

WOW...איזה רמקולים קנית, כולי ירוק מקנאה :D.

ה-3.7i זקוקים לחדר גדול (30 מטר לפחות), לתת לממברנה להישמע במלוא גודלה ועוצמתה. אני מניח (אין אופציה אחרת), ששמת את הרמקולים על הצד הארוך, 1.5 מול הקיר האחורי. יוצא שאתה שומע את הרמקולים מטר וחצי ממך ומפאת גודלם הקרוב, רק הבס ומיד מגיעים אילך והטרבל חסר לך כי הוא גבוה מידי.
הרמקולים בעייתיים למיקום בחדר, מומלץ למקם אותם 1 מטר מהקיר האחורי. החברה ממליצה על מגברים טרנזיסטורים לפחות 100 וואט לערוץ עם ספקי כוח גדולים, כאלה שמכפילים את ההספק כאשר חוצים את העכבה עד 4 אוהם. בקיצור, צריך לעבוד על מגבר מספיק בריון שיפעיל אותם טוב מאוד, בעל יכולת אספקת זרם רצינית, דמפינג פקטור גבוה, מרחק וחלל שמע. כמו כן, לוקח להם להיפתח 400 שעות בקרוב עד שהם נפתחים. אני מניח שאתה רוצה לשמוע עם הרמקולים החדשים באלקטרוניקה חדשה ולא הישנה שלך, עוד לא נגענו במה ובמי.

תומר

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
נראה לי שיש עוד כמה דגמי ויצרני מגברים שלא הומלצו...

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
463
נקודות
83
ברכות למשפחת שו איסמו.
לפי דעתי האישית בלבד:
במקום ללכת קדימה, אתה עלול ללכת אחורה. כל חנות\יבואן\סחור\מגרש ליסינג ... ישמחו לקבל אותך עם ספל קפה טוב וחניה בשפע, אתה מחפש גוון שונה תנסה לשדך פרה שונה, אל תהפוך את הכלים שאחרי כן תמצא את עצמך בלי ידיים ובלי רגליים ובבלאגאן בראש. תנסה להחליף פרה לגוון מנורתי עגול, עדיף טרנזיסטורי טוב מאשר להתחיל להתעסק עם מנורות ושות (הסיפור שלא נגמר), ותחפש ביד 2 או בלוחות, לא בליסינג.
כל ההמלצות האלה קח בערבון מוגבל אין פה אף אחד שבאמת ניסה את זה עם פאוור ורמקול ואקוסטיקה וחלל כמו שלך, הכל דיבורי סרק באויר ממידע שנשאב מביקורות שברובם לא שווים כלום כי יש הרבה XXX ועוד דברים שחבל לפרט.... יום יפה.
אני הייתי מנסה לקנות מגבר נוסף זהה ומחבר את הרמקול בתצורת בי אמפינג. לא מספיק, עובר לפרה.

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
הפרה של זריאל מנורתי. לא הייתי משדך למגיס פאואר מנורתי בשום פנים ואופן.

יכול לומר מנסיוני עם מגיס ופליניוס שזה פשוט לא עבד. הצליל היה כבד וכל הקסם המגנפלנרי נעלם.

ואם בכל זאת יחליט להשאר עם הפאואר, אז אולי לשדך לו קדם יותר "יבש".

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אוהב ג'אז,בלוז,בלדות שקטות,ומוסקת עולם,
ממש לא שומע חזק,
דגם 3.7i

לא מכיר את המגבר שלך..
אך החלפה לקדם מגבר שפופרתי יכניס אוויר וקלילות לסאונד של מגבר טרנזיסטורי מהסוג הזה, ויאפשר לרמקול הפלנארי לפרוס ולפתוח את הבמה.
נסה אודיו ריסרץ הם שפופרתיים וגם רזולטביים .

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
לא מכיר את המגבר שלך..
אך החלפה לקדם מגבר שפופרתי יכניס אוויר וקלילות לסאונד של מגבר טרנזיסטורי מהסוג הזה, ויאפשר לרמקול הפלנארי לפרוס ולפתוח את הבמה.
נסה אודיו ריסרץ הם שפופרתיים וגם רזולטביים .
אבל כבר יש לו קדם מנורתי

YB-7

חבר משקיען
מעורבות
397
נקודות
83
אבל כבר יש לו קדם מנורתי

ראשית,
לא מצויין בהודעתו עם איזה קדם מגבר הוא עובד.
שנית,
לא כל קדם המגברים השפופרתיים נשמעים זהה, לעיתים תכופות הם אפילו לא דומים...

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
joule electra l 100m3 מנורתי

אוהד11

צוות האתר
מעורבות
250
נקודות
63
וגם, הפלנריים רגישים מאוד לכבלי רמקולים. יש כבלי רמקולים שמאוד מומלצים איתם, שכחתי את שמם, אבל בכל מקרה הייתי עושה נסיונות בעניין הזה
על הכבלים האלו דיברתי, בקש מהמוכר לקחת לנסיון, יכול להיות שזה יעזור לך:
http://www.hifimusic.co.il/לבעלי-אפוג'י-מגנפן-וריבונים-t26376.html

gtr

חבר משקיען
מעורבות
465
נקודות
83
מצטרף להמלצה של גיא.
באופן אישי,לא מתחבר לפליניוס.
שמעתי ציוד שלהם במהלך השנים,ובנוסף היה לי לתקופה קצרה את ה 250 שלהם.
הם מצויינים באמת,אבל הסאונד שלהם לפחות לטעמי נשמע באמת "כבד" כפי שהגדיר גיא,יותר בכיוון "דארק".
באס מצויין,עם המון כח,אבל פחות אוויר ורזולוציה בגבוהים.
למרות שחייב לסייג שזה תלוי בסט כמובן ובטעמו של המאזין.
לגבי הפרה,יצא לי לבחון לפני כ 3 חודשים את הג'ול 400(שני חלקים),אצלי בבית.
חטפתי סטירה אמיתית.
פרה פנומנלי עם נפח ומוזיקליות למות.
בשרניות ומשקל שלא שמעתי מעולם.
בשל בעיות אקוסטיקה (הארונות במטבח) התחילו לזוז,ואני לא צוחק.
ויתרתי עליו בצער.
עם זאת,ואם אכן זה הסאונד שהוא מפיק,הוא פחות רזולטיבי מהnat, ומהקארן שברשותי.
יותר מנופח,לא במובן שלילי,עם הרבה יותר משקל.
אם אני מחבר את כל אלו לפלנרי הגדול שרכשת,נראה לי שיש באמת המון נפח ומשקל,אבל כנראה גם פחות אוויר ורזולציה בגבוהים.
פאוור גדול(ולא ההיתי הולך על מנורות),הי קארנט עם נטייה לקרירות מסוימת,יעשה את העבדה.
קרל לא מילה גסה,בודאי לא פה,וגם asr לדעתי עם רזרבות הכוח שיש לו יהייה פגז.
תתחדש ותהנה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור