מבקש עזרה

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
ליפניי חודש בנגן סידי וותיק שלי roksan caspian m-1 (עם הפנל מתהפך) הפסיקה להפתח מגירה. מסרתי אותו לתיקון אצל יאיר פורמן ומאז הוא לא מצליח להשיג גלגליי שיניים מתאימים למנגנון פתיחה/סגירה. אשמח לקבל עזרה במציית גלגליי שיניים מתאימים. אם לא ימצה פתרון, אצתרך לחשוב על מחליף,שלא נופל ממנו ברמת הביצועים ועם חותם צליל דומה(כמה שיותר נייטרלי ולא צובע) בסביבות 3000-4000ש"ח יד שניה.

נערך לאחרונה ב:

גיא

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
1,124
נקודות
113
אם לא יצלח התיקון אני ממליץ לך לפנות לדני בכור. בטח יש לו איזה נגן יד שניה טוב.
בתקציב הזה אני לא בטח שלא תמצא איזה נגן חדש נחמד. כנס לאודיו קלאב למשל. יש שם מגוון נגנים נחמדים מאוד.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תודה גיא. הכיוון שלי לתקן. אם לא יצליח,מעדיף נגן שמור יד שנייה פרטי או תצוגה/טרייד-אין ולא משוכר,שעלה בזמנו 10-15000ש"ח על נגנים חדשים במשקל נוצה.;) בתקציב שלי קצת בעיה למצוא חדש: בקושי מצאתי שלוש הצעות ברמה סבירה פלוס arcam ו rega חדשים ו yamaha מתצוגה.https://www.brand-audio.co.il/product/cds50-נגן-cd-משולב-dac-וסטרימר-מובנה-מותג-arcam https://www.tmaudio.co.il/items/1211567-נגן-APOLLO-CDP-RCD-REGA-CD- https://www.netoneto.co.il/product/קומפקט-דיסק-מבית-yamaha-דגם-cds1000?aff=Zap&aff_a=1

Eylo

אוהב את התחום
מעורבות
78
נקודות
28
תבדוק עם יאיר האם ניתן להוציא לגמרי את הגלגל ולהפוך את המגירה לפסיבית. כלומר, תדביק צופציק למגירה ופשוט תפתח ותסגור ידנית , כמו בסידי של ניים.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
88
נקודות
28
תנסה לבדוק מול אילן תמיר-יבואן ניים, חוויה מוזיקלית, אם יש לו במלאי pre loved cdp.המחיר שלהם ברצפה, כיום. ניתן להשיג,בהזדמנות, נגן שעלה בזמנו יותר ממה שכתבת..

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
יש עוד ראיונות למקרה,שהתיקון לא יצלח ?

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
לא שווה לתקן ! מחר תקרע הרצועה , העינית תזייף .....אין חלפים. ב4000 אני מאמין שתמצא משהוא יותר טוב ביד2.
בגדול הסידי מת ! אלה עם יש לך אלפי דיסקים.
כבר ראיתי ביד2 לומין d2 סטרימר ממיר ב5000.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
יש לי מעל אלף תקליטורים ואני לא מוכן לוותר על האוסף של כמעט שלושים שנה. שוק יד שנייה בארץ מאד מצומצם ולא כל-כך פשוט למצוא נגן שמור ולא יותר מידיי וותיק בלי לחרוג מהתקציב.:בכי:

אד ליב

חבר משקיען
מעורבות
323
נקודות
63
ליפניי חודש בנגן סידי וותיק שלי roksan caspian m-1 (עם הפנל מתהפך) הפסיקה להפתח מגירה. מסרתי אותו לתיקון אצל יאיר פורמן ומאז הוא לא מצליח להשיג גלגליי שיניים מתאימים למנגנון פתיחה/סגירה. אשמח לקבל עזרה במציית גלגליי שיניים מתאימים. אם לא ימצה פתרון, אצתרך לחשוב על מחליף,שלא נופל ממנו ברמת הביצועים ועם חותם צליל דומה(כמה שיותר נייטרלי ולא צובע) בסביבות 3000-4000ש"ח יד שניה.
א. אתה יכול להדפיס גלגלים בתלת מימד אם יש לך את הישנים יוכלו לייצר לך חדשים.
ב. אני קניתי ב 2000 שח נגן שעלה 16,000 חדש. יש נגנים מטורפים במחירים ממש שווים.
ג. מאוד מאוד ממליץ, אם כבר, לקנות נגן שיש לו כניסת usb שיוכל גם לעבוד כדאק, זה גם יעזור לך להיגמל בהדרגה מהדיסקים וזה גם יבטיח לך שהוא חדש יחסית ותוכל למצוא לו חלקים בסבירות גבוהה אם תצטרך.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
א. אתה יכול להדפיס גלגלים בתלת מימד
האם יצא לך להדפיס (להזמין בבית מלאכה מתמחה) גלגלי שיניים בתלת מימד?

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
יאיר התייאש ורוצה להחזיר לי את המכשיר. שאלה האם שווה לנסות לתקן במקום אחר,למשל ג.ו. אלקטרוניקה או להשלים עם העובדה ולהתרכז בחיפוש מחליף ראוי. לצערי כלום לא צץ ביד שנייה ואני מתחיל להרים ידיים.:בכי:

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
הייתי מנסה ב ג.ו רק שאני לא יודע כמה יעלה...?

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
הייתי מנסה ב ג.ו רק שאני לא יודע כמה יעלה...?
שווה לנסות מעבדה מקצועית
המחירים סבירים בהחלט.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
הגלגל שחוק או שבור, תביא ! יעשה לך חדשים המחומרים שלנו

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
תודה רבה לכולם על הרצון לעזור.כשהמכשיר יוחזר אלי ע"י יאיר פורמן בכוונתי לימסור אותו לתיקון ל ג.ו.אלקטרוניקה.כבר יצרתי איתם קשר והם מוכנים לנסות לתקן.מקווה שהפעם תוצאה תהייה חיובית ולא כמו יאיר,שסתם מרח אותי חודש שלם ובסוף הרים ידיים. ;) תומר את המכשיר של לין ראיתי,אבל ממש לא בא לי להתעסק עם מכשיר בן 20, אפילו אם הוא נישמע שמיימי,מספיק לי את הבעיה עם רוקסן.אם בסופו של דבר אצתרך ליקנות מכשיר אחר, לא מוכן ליקנות מכשיר מעל גיל 10.

למה

חבר משקיען
מעורבות
782
נקודות
113
איזה כייף לחזור לישמוע כמו בן אדם !!! ל ג.ו. אלקטרוניקה לקח בדיוק שבוע לתקן וגם לא הגזימו עם המחיר: 600 ש"ח.:אצבע מורמת

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור