מגבר מבקש סיוע למתחיל בבחירת רסיבר ורמקולים

leoleo

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
שלום חברים. מתנצל מראש העל הבורות.
אני מעונין לרכוש מגבר/רסיבר שיהיה מובנה בו רדיו וכן יתמוך בחיבור לנגן תקליטורים שטרם רכשתי.
בנוסף אני מעוניין לרכוש רמקולים בגודל סביר (ילשני ילדים בדירה קטנה יחסית).
הצורך הוא לשמיעת מוזיקה באיכות טובה, רדיו ודיסקים וכמוב ןאפשרות חיבור לטלויזיה ו-DVD אם כי אני לא בהקשר של מערכת קולנוע ביתי אלא יותר כמערכת שתשפר את השמע.

אם יש חיבור למחשב גם אז עדיף אם כי אין לי בשלב זה את הצורך בכך.
חשובה לי האיכות אך התקציב מוגבל לצורך העניןן ל-2000 שח פלוס מינוס למגבר/רסיבר ו-1000 לרמקולים.
קראתי באתר על ה- pm5004 marantz והתרשמתי לחיוב. האם המכשיר עונה לצרכים שלי? האם יש לו רדיו/טיונר מובנה? האם צריכים להיות לו מפענחים או שזה רק במערכות קולנוע ביתי?
אשמח להתייחסות והמלצות אחרות אם יש כולל על רמקולים.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שלום וברוך הבא,

מגבר + רדיו/טיונר מובנה = רסיבר.
מפענחים זה עבור קולנוע ביתי.
אם אתה מתכנן לחבר DVD לרסיבר סטראו שאתה רוצה לרכוש, מומלץ שלרסיבר תהיה כניסה דיגיטלית. אני מניח שמדובר ב DVD פשוט ולכן עדיף שאת ההמרה מדיגיטל לאנלוג יבצע הרסיבר ולא ה DVD .

בתקציב שלך עדיף לחפש ציוד ביד 2 . תוכל להשיג מכשירים הרבה יותר איכותיים מאשר מכשיר חדש.
בקשר לרמקולים - האם אתה מתכוון לרצפתיים או מדפיים?
ארז

leoleo

חבר אתר
מעורבות
1
נקודות
3
רסיבר

תודה על ההתייחסות המהירה.
האם אני צריך להבין מתגובתך של-marantz אין חיבור דיגיטלי? איך החיבור הזה נקרא בעגה המקצועית? האם אני אצטרך גם לחבר את הטלויזיה לרסיבר, כדי לשמוע טוב יותר.
בכל מקרה אני מעדיף לרכוש מכשיר חדש גם אם אצטרך להוסיף כמה מאות שקלים. אם תייעץ לי שאין לי סיכוי למצוא משהו איכותי במחירים האלה אני אשקול זאת שוב.
אודה לך אם תציע לי דגמים רלוונטיים.
לגבי הרמקולים -מדף/תליה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור