מבחן - Marantz SR-8012‏

• פותח הנושא dtown
  • פורסם בתאריך

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
איציק, אני יכול להסכים לגבי החלק של עיבוד המידע אם כי פתיחת פרופסור כמו AV8802 או AV8804 תגלה לך שהם בנויים שונה מהרסיברים של מרנץ. הכוונה במה שרשמתי בתגובתי מתיחסת לרכיב ההגברה, המגברים התיעודיים בנויים שונה מאלו ברסיברים, עניין של שיקולים כלכלים וטכנולוגיים .

אני מאמין שהתוצאה בפרוססור AV8804+MM8077 בסטריאו תהיה טובה יותר מאשר ב-8012.
איכות הרכיבים שהחברה משקיעה במוצריה. רסיברים, פרוססורים, הגברה. מכוונת לשמע דו ערוצי משובח.
ומטבע הדברים משפיע לחיוב על נגזרת הרב ערוצי.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
מניסיון עם marantz 7011 ושני פרוססורים שלהם, באופן אישי ,פחות התרשמתי מהם בקולנוע לטעמי.
לגבי דו ערוצי, מודה ומתוודה שלא שמעתי גם כאשר היו אצלי.
יכול להיות שבאמת הם מפתיעים שם:בעד:.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מניסיון עם marantz 7011 ושני פרוססורים שלהם, באופן אישי ,לא התרשמתי מהם בקולנוע לטעמי, ועל כן גם לא הייתי ממליץ על Marantz עבור שימוש בקולנוע (עבור משתמשים שהעיקר עבורם זה קולנוע).

אז מדוע רכשת אותם?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לא רכשתי

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

אוקי. השתמע שהיו אצלך כאלה בבית.

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אוקי. השתמע שהיו אצלך כאלה בבית.

מה לא היה ברור ?
לפני קרוב לשנתיים הייתי בחיפושים אחר פרוססורים לקולנוע ושניים מהפרוססורים ביקרו אצלי, כאשר אחד הגיע אלי בטרייד + כסף, כאשר מכרתי את הפרוססור שהיה לי והשני השאלתי מחבר לבדיקה.

לפני כשנה בדיוק, את ה 7011 לקחתי לבדיקה אצלי יחד עם פינויר 89, אחד מהם רכשתי וזה לא היה המארנטז.
מה שנבחר התגלה עם הזמן כמאכזב בגזרת ה RC שלו ונמכר לטובת אחד אחר שהיה הרבה יותר מוצלח.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה לא היה ברור ?
לפני קרוב לשנתיים הייתי בחיפושים אחר פרוססורים לקולנוע ושניים מהפרוססורים ביקרו אצלי, כאשר אחד הגיע אלי בטרייד + כסף, כאשר מכרתי את הפרוססור שהיה לי והשני השאלתי מחבר לבדיקה.

לפני כשנה בדיוק, את ה 7011 לקחתי לבדיקה אצלי יחד עם פינויר 89, אחד מהם רכשתי וזה לא היה המארנטז.
מה שנבחר התגלה עם הזמן כמאכזב בגזרת ה RC שלו ונמכר לטובת אחד אחר שהיה הרבה יותר מוצלח.

אז כן רכשת אחד. ואני שואל מדוע?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
לא, לא ציינתי שרכשתי, אתה אוהב לפרש מה שאתה בוחר לנכון;), בכל אופן "זיכתי", אולי הייתי צריך להיות נקודתי.
בכל אופן כאשר מכרתי פרוססור שלי לאדם שהתעניין הראה רצינות ולבסוף רכש ממני, ביקש גם להכניס טרייד (שלו) לעסקה, ובכך להוזיל עלויות מזומן.
הסכמתי, המארנטז שימש כפרופסור זמני (מילא בינתיים מקום למוצר אחר ) וטו לא.

שאלות נוספות ?:)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא, לא ציינתי שרכשתי, אתה אוהב לפרש מה שאתה בוחר לנכון;), בכל אופן "זיכתי", אולי הייתי צריך להיות נקודתי.
בכל אופן כאשר מכרתי פרוססור שלי לאדם שהתעניין הראה רצינות ולבסוף רכש ממני, ביקש גם להכניס טרייד (שלו) לעסקה, ובכך להוזיל עלויות מזומן.
הסכמתי, המארנטז שימש כפרופסור זמני (מילא בינתיים מקום למוצר אחר ) וטו לא.

שאלות נוספות ?:)

אז כן רכשת. בעסקת טרייד. אז אני מפרש מעולה. שמעתי את הפרוססור שלהם בכמה הזדמנויות. מעבר לכך שהוא מקבל שלל מחמאות ברשת (חוץ מאיתי מרחובות) גם אני אהבתי מאוד את הביצועים שלו.

אני יודע שאת ה-7011 לא הביאו להדגמות בבית. אבל אם השגת, אחלה.

אז מה טוב בענייך?

itay123

חבר משקיען
מעורבות
2,432
נקודות
113
אז כן רכשת. בעסקת טרייד. אז אני מפרש מעולה. שמעתי את הפרוססור שלהם בכמה הזדמנויות. מעבר לכך שהוא מקבל שלל מחמאות ברשת (חוץ מאיתי מרחובות) גם אני אהבתי מאוד את הביצועים שלו.

אני יודע שאת ה-7011 לא הביאו להדגמות בבית. אבל אם השגת, אחלה.

אז מה טוב בענייך?

אתה יכול לפרש מה שאתה רוצה.
ולא, לא "רק איתי מרחובות"
הטעם שלנו 180 מעלות בכל דבר.
תהנה מ Marantz;)

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
סקירה יפה, ניטרליית מעניינת ומקצועית, כל הכבוד.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור