מבחן השוואתי Streamer/DAC

• פותח הנושא igall
  • פורסם בתאריך

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
מאחר ואני מוצא את עצמי יותר ויותר בהאזנה דרך הStreamer/DAC שברשותי בהזרמה של מוזיקה דרך TIDAL וכ"ו
והשאיפה כמובן לטוב ביותר (כן יש לי גם אנאלוג וגם CD במערכת ) :))

האם לא הגיע הזמן להשוואה בין הדגמים החדשים התומכים בפורמטים האחרונים ?

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
היי יגאל

בהחלט נשמע כמו רעיון מצוין , הדגמים שאני מכיר הם הSIMAUDIO 280D , הDIRECTSTREAM של PSAUDIO וDS150 של CARY AUDIO , כולם כוללים מרכיב של STREAMER , לא ביצעתי השוואה ביניהם וזה יכול להיות מאד מעניין נראה אם מישהו ירים את הכפפה ..

יגאל , אתה מספר שברשותך STREAMER/DAC , מה הSETUP שלך , ומה החוויה שלך מהSETUP הזה ?

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
חחח אפשר להוסיף למבחן השוואה לא מעט דברים כמו מלקו ואורנדר ולין ווווו.... מי לא עוסק היום בהזרמה:)
ורעיון באמת נפלא ויכול לתרום להרבה.

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
SIMAUDIO 280D
UNICO 150
CD macintosh 250

OPERA QUINTA SE
thorens 150 mkii

אוהב את הקומביציה הזו , המערכת ברקע כל הזמן נדלקת בבוקר וכבית בערב ,רוב המוזיקה מTIDAL , ומפתיע למדי גם ב youtube
ניתן להאזין באיכות סבירה
וכמובן אין תחליף לתקליט טוב :) (מוצא את עצמי יותר ויותר שם

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
מגניב , יש לי בדיוק אותו מקור של SIMAUDIO 280D , ואני ממש אוהב את האפליקציה שלו היה לי את הROON במשך שנה שהיא אפליקציה מובילה , אך עולה 100$ לשנה , והMIND באותה "ליגה" כמו הROON , מצד שני לא השוויתי אותו ישירות לCARY או לPSAUDIO , מעניין לראות מה האופציה המובילה (ניחוש שלי שזה הDIRECT STREAM , סתם ניחוש..)

לגבי הגברה , הUNICO 150 מצוין , זו הייתה האופציה השנייה המובילה לאחר הBMC ששקלתי , הסינרגיה בינו לבין הQUINTA נהדרת , למעשה באתי לאמיר לקנות את הQUINTA וכמעט סגרתי , עד שאמיר הציע לי לשמוע את הסדרה הגבוהה יותר , שהייתה מתצוגה , אחרי ששמעתי את הDIVA , הבנתי שזה אופרה אחרת לגמרי וכבר לא הייתה דרך חזרה ..

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
שידרגתי את הMOON על ידי החלפת הכרטיס לMIND 2

עובד עם הROON במקביל :)

ronengolanpt

אוהב את התחום
מעורבות
333
נקודות
63
לגבי השדרוג לMIND2 , אני לא רואה צורך לשדרג לROON כאשר הממשק של הMOON נותן בערך את אותם FEATURES והוא חינמי , מצד שני הMQA קורץ לי , בעבר לSIMAUDIO היה DEAL על המשדרגים מMIND1 לMIND2 , ואני מחכה DEAL דומה כדי לשדרג , יום אחד אמיר יתקשר , אני בטוח ..

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
לגבי השדרוג לMIND2 , אני לא רואה צורך לשדרג לROON כאשר הממשק של הMOON נותן בערך את אותם FEATURES והוא חינמי , מצד שני הMQA קורץ לי , בעבר לSIMAUDIO היה DEAL על המשדרגים מMIND1 לMIND2 , ואני מחכה DEAL דומה כדי לשדרג , יום אחד אמיר יתקשר , אני בטוח ..

אם יש לך מנוי ל Tidal, שדרוג למודול החדש רק עבור MQA יהיה שווה כל שקל של השידרוג.

tzachi

חבר משקיען
מעורבות
386
נקודות
83
אני בעד
יש קצת מידאי עתבות על ממירים וסטרימינג

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
מי שלא חייב את הקבצים החדשים ביותר ורוצה ממיר מוסיקלי מפורט וטבעי מאוד, אני ממליץ מאוד מאוד על הממיר של טדי פרדו.
את הממיר הזה יצא לי לשמוע ב 3 סט-אפים שונים לחלוטין ובכולם הוא עשה עבודה מדהימה. בין השאר גם בתערוכה של דיטאון בסט מלא של טדי, שהיה כולו מאוזן, טבעי ומפורט. אנשים לא רצו אז לצאת מהחדר.
שמעתי ממירים רבים במחירים שונים ולטעמי הוא אחד הממירים עם ה vfm הכי גבוה בשוק הממירים סביב 5000-6000 וגם אם מצפינים לכיוון ה10,000 אני לא נתקלתי (לא אומר שאין) בממיר שמתעלה עליו במוסיקליות ובטבעיות שגם מצליח להיות מפורט וחשוף ותמיד נעים להאזנה.
אם עושים מבחן בעיני הוא חייב להיכלל עם ובלי קשר לכך שהיצרן מקומי.

efi1965

כתב האתר בצפון
צוות האתר
מעורבות
395
נקודות
83
מי שלא חייב את הקבצים החדשים ביותר ורוצה ממיר מוסיקלי מפורט וטבעי מאוד, אני ממליץ מאוד מאוד על הממיר של טדי פרדו.
את הממיר הזה יצא לי לשמוע ב 3 סט-אפים שונים לחלוטין ובכולם הוא עשה עבודה מדהימה. בין השאר גם בתערוכה של דיטאון בסט מלא של טדי, שהיה כולו מאוזן, טבעי ומפורט. אנשים לא רצו אז לצאת מהחדר.
שמעתי ממירים רבים במחירים שונים ולטעמי הוא אחד הממירים עם ה vfm הכי גבוה בשוק הממירים סביב 5000-6000 וגם אם מצפינים לכיוון ה10,000 אני לא נתקלתי (לא אומר שאין) בממיר שמתעלה עליו במוסיקליות ובטבעיות שגם מצליח להיות מפורט וחשוף ותמיד נעים להאזנה.
אם עושים מבחן בעיני הוא חייב להיכלל עם ובלי קשר לכך שהיצרן מקומי.
הבעיה שהייצרן הפסיק לייצר ......... :(
מתמקד עכשיו רק בספקים.

igall

אוהב את התחום
מעורבות
47
נקודות
28
אפשר לקטלג אותם בהשוואה גם לפי רמת מחיר

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
אני מחזק - אם אין צורך ברזולוציה גבוהה - אין כמו תדי פרדו - היה לי שניים - צליל ללא תחרות ובטח לא מבחינת המחיר.
אפשר יד 2 בטח לאתר - לא משנה שהפסיק לייצר - תדי עומד מאחורי המכשירים שלו אבל לא קורה להם כלום - מוצרים מאוד איכותיים

Andrewv

אוהב את התחום
מעורבות
151
נקודות
43
הבעיה שהייצרן הפסיק לייצר ......... :(
מתמקד עכשיו רק בספקים.
הסתכלתי עכשיו באתר, באמת הפסיק לייצר מגברים, כמה חבל, נפלאים המגברים שלו.
אבל ממירים הוא עדיין מייצר או לפחות מוכר שם באתר.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור