מגבר מארק לוינסון במבחן מול סובריין

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
כזכור לכם מהפוסט שפתח יורם על ביקורו אצלי: http://www.dtown.co.il/forum/17313-ביקור-ערב-אצל-panter.html הגיע אלי תחילה כדי לקבל כיוון לגבי מגבר הסובריין שנמצא ברשותי, ומשיקול של החלפת המגבר הקיים. מכח הנסיבות שמע יורם סט שלם ולא יכל לבודד את המגבר משאר הסט אפ, כמו שצריך לעשות על הסט שלך לפני שרוכשים הגברה או כל רכיב אחר למערכת.

עוד בטלפון הבטחתי ליורם שאם ירצה להתקדם להאזנה ממוקדת על הסט שלו לא העסס לבוא עם הסובריין אליו. ובחן, ליפני מספר ימים הרים לי יורם טלפון ושאל אם אוכל לממש את הבטחתי? כמובן שתשובתי היית חיובית ולפני יומיים התיצבתי בביתו עם המגבר.

בבואי לביתו של יורם לא ידעתי כלל למה לצפות מפני שלא שמעתי עד אותו יום את הסט אפ שנמצא ברשותו שכלל:
רמקולים: Dynaudio Contour 3.4
הגברה: Mark Levinson 23
מקור דיגיטלי: BLUENOTE Black Pearl
פרה: octave hp 300
כבלי כח: jps
כבלי רמקול בבניה עצמית
ונגן אנלוגי שאינו נבחן: NOTTINGHAM ANALOGUE -SPACEDECK

תחילה ליפני שחיברנו את המגבר ביקשתי מיורם להאזין לסט שלו כדי שגם אני אוכל לקבל כיוון מה עושה המגבר שלו לעומת הסובריין שעוד מעט יחובר.
לאחר זמן מה אחרי ששמעתי כמה קטעים שהבאתי עימי ושאני מכיר היטב נפעמתי לגלות שהתוצאה אצלו מאד לטעמי והסט שלו יושב בסינרגיה יפה מאד. יש לציין שהרמקול שלו אינו נציל בלשון המטה והוא עומד על התנגדות של 4 אום ו 86db. על פניו נראה שזה רמקול שאוהב כח והרבה כח ואכן זו המציאות.

התחלנו את האזנה עם כמה קטעי רוק קלים בינהם: האלבום Brothers in arms של ה Dire straits המשכנו עם להקת toto אלבום האוסף 86/2002 וסימנו עם כמה קטעים מהירים של טיפוף מהאלבום של זקיר חוסיין the Rhythm Experience
בכל סוגי המוזיקה להם האזנתי אצל יורם יכולתי להתרשם שיש שליטה אפסולוטית של המארק לוינסון על הדיינאודיו קונטור. הפירוט היה בהחלט מרשים ויכולתי לחוש את הכלים במרחב הבמה בצורה מסודרת. אחד הדברים שתפס את צומת ליבי הייתה קצת חוסר שקיפות שאני רגיל לקבל אבל לא משהוא שאי אפשר לחיות איתו. התוצאה הכללית באמת הרשימה אותי.(heart)

את סיגנון המוזיקה שיורם שם על המערכת אינני מכיר, בינהם כמה זמרות ווקאל ועוד כמה להקות רוק לא קל שלא כל מערכת שיצא לי לישמוע הייתה עומדת בעומס:O

הגענו לשלב ששנינו כבר רצינו לדעת איך ישתלב הסובריין על הסט הנוכחי של יורם ואיך יתפקד לעומת המארק 23:מבולבל:
חיברנו וחיכינו קצת שיתחמם כדי לקבל תוצאה נכונה.
לפני שחיברנו את המגבר, יורם שם על הסט שלו דיסק רפרנס עם הקלטות מעולות בשם:
Five Songbirds עם ביצוע יפה של אסתר אופרים בגרמנית מה שסיקרן אותי יותר איך ישמע כשיוחלף המגבר. מהרגע שהתחילה לנגן המערכת עם הסובריין הבנתי מיד שזה לא המקרה הקלאסי של "זבנג וגמרנו" עמד מנגד מתמודד ותיק ועקשן:)
שמתי לב לעובדה שהבס לא ממוקד כמו שאני אוהב והסיבה העיקרית לזה הייתה שהמגבר עמד ללא שיכוך. מיד אחרי ששמנו לו משכחים התוצאה השתפרה וגם המגבר התחמם מה שנתן עוד קצת.
בהאזנה לקטע מתוך: Five Songbirds של אסתר אופרים יכולתי לחוש שהצליל עם הסובריין יותר גדול ופתוח, השקיפות השתפרה אבל לא בצורה דורסנית. הפתיחות במיד ובגבוהים הורגשה ולעומת זאת בתחום התחתון שני המגברים שלטו בצורה יפה ולא יכולתי לדעת בדיוק של מי היתרון. למרות שלפי מה שאני חשתי המארק לוינסון עשה זאת טיפה יותר נכון, ואם מסתכלים על נתון מעניין המגבר הזה בין יותר מעשרים שנה עם החלפת קבלים ואפשר בהחלט להוריד את הכובע.

לסיכום: לטעמי שני המגברים עובדים נהדר עם הרמקולים ויש סינרגיה יפה גם כאן וגם כאן.
עם יתרונות ברורים לסובריין בתחום המיד והגבוהים ועם יכולת מרשימה של המארק לוינסון בתחום התחתון. כמובן שאם יורם ירצה לשדרג לסובריין השיקול הכלכלי בידו ואת ההחלטה הוא צריך לקבל בעצמו אם ירצה בכך. לטעמי לפני החלפת המגבר אם תהיה כזו הייתי בודק מקור אכותי ועדיף שפורפרתי אבל זה שיקול של יורם וכבודו במקומו.
תודה יורם על ערב מהנה ושיהיו עוד הרבה כאלו עדו(ורד)

אז מהי המסקנה לדעתך? מי היה טוב יותר בשורה התחתונה?:מבולבל: האם יצא לך להשוות בין מארק לוינסון [דגמים ישנים] למארק לוינסון [דגמים חדשים]?

gil

אוהב את התחום
מעורבות
13
נקודות
18
בוקר טוב
המגבר אכן עבר החלפת קבלים הדבר נתן לו זריקת מרץ והוא אכן נשמע מעולה ותפסיקו להתפלסף כל אחד עם החוכמולוגיה שלו
סך הכל העברנו רשמים שמענו מספר דיסקים בסגנונות שונים וכן גם אסתר עופרים בליווי גיטרה השמענו אז מה רע בכך אף אחד לא התכון לקטול את מגברו של השני אז אם יש למשהו הערות לענין אז בכיף אם לא שלא יגיב.
נמר הראש שמורכב על הנוטינגהם הוא ortofon 2m black.

לא מבין למה אתה מתיחס לשאלות ששאלו אותך בצורה שלילית?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אז מהי המסקנה לדעתך? מי היה טוב יותר בשורה התחתונה?:מבולבל: האם יצא לך להשוות בין מארק לוינסון [דגמים ישנים] למארק לוינסון [דגמים חדשים]?

שורה תחתונה כתבי שהמגבר שהבאתי נמצא עדיף, אבל מבחינת סינרגיה המארק לוינסון יושב נהדר ולטעמי החלפה או שידרוג לסובריין הוא שיקול כלכלי לא קטן ולא בטוח שזה שווה ליורם מפני שהסט שלו גם ככה נהדר. חוץ מזה שאני לא במקומו ואת זה הוא יחליט בעצמו בסופו של דבר.

לא יצא לי להשוות את המגבר של יורם למגבר חדש של מארק לוינסון אבל יצא לי להשוות כמה מגברים אחרים למארק לוינסון חדשים בינהם ה 431 והם יצאו עם ידם על העליונה:)

אגב את הרמקול שלך שמעתי עם סט שלם של מארק לוינסון וכבילה של קימבר מסידרת ה select
וזה באמת הצליח להרשים אותי אבל לא הייתי חי עם הסט הזה מפני שאינו סיפק אותי בסיגנון המוזיקה לה אני מאזין.

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא יצא לי להשוות את המגבר של יורם למגבר חדש של מארק לוינסון אבל יצא לי להשוות כמה מגברים אחרים למארק לוינסון חדשים בינהם ה 431 והם יצאו עם ידם על העליונה:)

אגב את הרמקול שלך שמעתי עם סט שלם של מארק לוינסון וכבילה של קימבר מסידרת ה select
וזה באמת הצליח להרשים אותי אבל לא הייתי חי עם הסט הזה מפני שאינו סיפק אותי בסיגנון המוזיקה לה אני מאזין.

מול מי השוואת את המארק לוינסון החדשים יותר?

למוסיקה שאתה שומע {פופ} דרוש רמקול נפוח, צבוע ובומבסטי.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
מול מי השוואת את המארק לוינסון החדשים יותר?

למוסיקה שאתה שומע {פופ} דרוש רמקול נפוח, צבוע ובומבסטי.

אני שומע כמעט הכל ובין היתר אוהב במיוחד מקצבי תופים מהירים ודינמיים. ביננו אני מעדיף את זה על מוזיקה מזרחית ותימנית:)

למה אתה שואל לגבי המארק לוינסון החדשים אתה מעוניין במגבר חדש?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
העדפות המוסיקה שלי אינן קשורות למה שטענתי לגבי מוסיקת פופ. אבל למען האמת אני בהחלט שומע גם מזרחית ובימי שישי אני מאזין לציון גולן {תימנית} בהנאה רבה במהלך הצהריים בהם אני עסוק בנקיון הבית לקראת שבת.

לגבי השאלה השניה.
אם הייתי רוצה מגבר חדש הייתי פשוט קונה. לא נראה לי שאני צריך את עזרתך בכך.

השאלה שלי היא רלוונטית לנושא השירשור, התשובה שלך רלוונטית לנושאים אחרים. אבל אם אתה חש צורך עז לעקוץ או לפות לחשוב שאתה עוקץ בבקשה.

אבנר126

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
שורה תחתונה כתבי שהמגבר שהבאתי נמצא עדיף, אבל מבחינת סינרגיה המארק לוינסון יושב נהדר ולטעמי החלפה או שידרוג לסובריין הוא שיקול כלכלי לא קטן ולא בטוח שזה שווה ליורם מפני שהסט שלו גם ככה נהדר. חוץ מזה שאני לא במקומו ואת זה הוא יחליט בעצמו בסופו של דבר.

אתה מדבר על הNINES או ה8 SUPER ?

שניהם רמקולים מצויינים לדעתי(Y), אך התקדמתי הלאה לרמקול DIY פנטסטי שאני תכננתי ובניתי.:)

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
העדפות המוסיקה שלי אינן קשורות למה שטענתי לגבי מוסיקת פופ. אבל למען האמת אני בהחלט שומע גם מזרחית ובימי שישי אני מאזין לציון גולן {תימנית} בהנאה רבה במהלך הצהריים בהם אני עסוק בנקיון הבית לקראת שבת.
אין לי שום דבר נגד המוזיקה שאתה שומע אבל הסגנונות הללו הם לא כוס התי שלי.
כמו כן יש הרבה דברים שאתה שומע שאני מאד מתחבר אליהם.
לגבי השאלה השניה.
אם הייתי רוצה מגבר חדש הייתי פשוט קונה. לא נראה לי שאני צריך את עזרתך בכך.
אם כך מה זה חשוב עם איזה מגברים בחנתי את המארק לוינסון החדש? אתה יודע טוב יותר מכל אדם אחר איזה מגברים היו בביתי ואם זה חשוב לך אוכל לתת תיזכורת קלה.

ממה שהיה זמין באותה תקופה ולא בהכרח באותו טווח מחיר לכאן ולכאן בחנתי בביתי את:
Bryston 4B SST
Bryston 7B SST
Ayre V-1xe
Audia Flight 50
Sovereign
וכמובן מארק לוינסון 431 שהיה נחות מהם מטעמים כאלו ואחרים.
השאלה שלי היא רלוונטית לנושא השירשור, התשובה שלך רלוונטית לנושאים אחרים. אבל אם אתה חש צורך עז לעקוץ או לפות לחשוב שאתה עוקץ בבקשה.
בדרך כלל אני לא מתיחס לדברים שאחרים כותבים עלי וממשיך אבל במקרה שלך זה קצת אחרת. זה שאתה כתב האתר זה לא נותן לך זכות ללעוג לאנשים שאוהבים סיגנונות מוזיקה מסוימים. הרי שהייתי אצלך שמענו ביחד תקליט פופ שלך אז מה זה אומר שצריכים להיות לך רמקולים צבועים ומנופחים? תחשוב קצת ליפני שאתה יורה, יש נפשות בצד שני וגם אם אתה לא אוהב אותם לפחות תכבד אותם ואז לא תתפלא שעוקצים אותך בחזרה.

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
אתה מדבר על הNINES או ה8 SUPER ?

שניהם רמקולים מצויינים לדעתי(Y), אך התקדמתי הלאה לרמקול DIY פנטסטי שאני תכננתי ובניתי.:)

זה היה אצל אפי מ Stereotype וזה היה ה nines .

בסיגנון ווקאל גאז ורוק קל זה היה נהדר, בשאר הסיגנונות התחבר לי פחות אבל על טעם וריח...

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
לא הבנתי

אם כך מה זה חשוב עם איזה מגברים בחנתי את המארק לוינסון החדש? אתה יודע טוב יותר מכל אדם אחר איזה מגברים היו בביתי ואם זה חשוב לך אוכל לתת תיזכורת קלה.

Bryston 4B SST
Bryston 7B SST
Ayre V-1xe
Audia Flight 50
Sovereign

בדרך כלל אני לא מתיחס לדברים שאחרים כותבים עלי וממשיך אבל במקרה שלך זה קצת אחרת. זה שאתה כתב האתר זה לא נותן לך זכות ללעוג לאנשים שאוהבים סיגנונות מוזיקה מסוימים. הרי שהייתי אצלך שמענו ביחד תקליט פופ שלך אז מה זה אומר שצריכים להיות לך רמקולים צבועים ומנופחים? תחשוב קצת ליפני שאתה יורה, יש נפשות בצד שני וגם אם אתה לא אוהב אותם לפחות תכבד אותם ואז לא תתפלא שעוקצים אותך בחזרה.

האם אתה אומר שכל המגברים האלה היו אצלך באותו זמן, נבדקו זה מול זה, והמרק לוינסון היה הפחות טוב מכולם?

על איזה רמקולים בוצעה ההשוואה הזו, אם מותר לי לשאול?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
האם אתה אומר שכל המגברים האלה היו אצלך באותו זמן, נבדקו זה מול זה, והמרק לוינסון היה הפחות טוב מכולם?

על איזה רמקולים בוצעה ההשוואה הזו, אם מותר לי לשאול?

זה היה על הרמקול הקודם 2.KEF Reference 3. כולם נבדקו על אותו רמקול לא באותו זמן. בהפרש של כמה ימים מפני שהייתי צריך להחזיר אותם ליבואנים:)

נערך לאחרונה ב:

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
זה אומר שהיוניסון S8 היה טוב מכולם?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113

Bryston 4B SST
Bryston 7B SST
Ayre V-1xe
Audia Flight 50
Sovereign

איפה לעגתי לך.:מה??????????:

טענתי שמוסיקת פופ נשמעת הכי טוב ברמקול בומי ונפוח. אני טועה?
כן גם אני שומע פופ לפעמים. אבל רוב הזמן תשמע אצלי קלאסי, ג'אז, עברי ומזרחי ישן {זוהר ארגוב, צלילי העוד, האחים שובלי}.

אין כאן שום קשר ללעג - מדובר בעובדות שלא ניתן להתווכח איתן.

ועכשיו.
ההצהרות שלך מול התכלס קצת מוזר לי.

ביד אחת אתה מחפש שליטה ומהירות וביד השניה השוואת את כל המגברים ההם ליוניסון S8 שבקושי סוחב טויטר. האמת היא שעל הרמקול הקודם שלך {ולדעתי גם על זה} כבר המגבר הראשון שבדקת היה צריך לגרום ליוניסון הזה להיות בלוחות.

אינני מבין כיצד הצלחת להחליף את המקינטוש 350 המדהים שהיה לך ביוניסון SE ועוד בביטחון שהוא זה שיניע את הרמקול הקודם שלך טוב יותר.

אין לי מילה רעה להגיד על הסובריין. האמת היא שאני זה שהתעקשתי שתאזין לו בריכוז ולאט לאט תגלה כמה הוא טוב וזה לאחר ששללת אותו אחרי יום האזנה ורצית להחזיר אותו ליבואן. זה מגבר שבחרתי בו כמגבר השנה ואני חושב שהוא בין הטובים שיש למחירו, לא הכי טוב - בין הטובים!

עידו.
לא עקצתי אותך ולא הייתה אפילו כוונה כזו. אבל כשאתה מאזין למוסיקת פופ כדאי שתדע מה היא מעדיפה ומה נשמע איתה הכי טוב.

איל פור

עוסק בתחום
מעורבות
2
נקודות
38
במה

ובמה הברייסטון 4SST היה יותר טוב מהלוינסון?

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
ובמה הברייסטון 4SST היה יותר טוב מהלוינסון?

מעצור לדלת?

panter

חבר משקיען
מעורבות
38
נקודות
48
איפה לעגתי לך.:מה??????????:

טענתי שמוסיקת פופ נשמעת הכי טוב ברמקול בומי ונפוח. אני טועה?
אין לי מושג למה אתה אוהב לשמוע בומי ונפוח כשאתה שומע פופ:מבולבל:
יתכן שזה קשור בעבודתך כתקליטן והספקולציה שלך לגבי איך צריכה מוזיקה כזו להשמע בבית עם מערכת טובה מוטעת. שיהיה.
אין כאן שום קשר ללעג - מדובר בעובדות שלא ניתן להתווכח איתן.
כמו שאתה שם לב איתך אפשר להתווכח על הכל:)
ועכשיו.
ההצהרות שלך מול התכלס קצת מוזר לי.
ביד אחת אתה מחפש שליטה ומהירות וביד השניה השוואת את כל המגברים ההם ליוניסון S8 שבקושי סוחב טויטר. האמת היא שעל הרמקול הקודם שלך {ולדעתי גם על זה} כבר המגבר הראשון שבדקת היה צריך לגרום ליוניסון הזה להיות בלוחות.
ניתן להבין שיש לך בעיה בהבנת הנקרא! כתבתי שאת המגברים הללו בחנתי מול המארק לוינסון. לא דברתי או הזכרתי את ה S8. המגבר שנבחן מול היוניסון הוא מקינטוש שיתכן ולא היה תקין.

אינני מבין כיצד הצלחת להחליף את המקינטוש 350 המדהים שהיה לך ביוניסון SE ועוד בביטחון שהוא זה שיניע את הרמקול הקודם שלך טוב יותר.
א.נתונים זה משהוא אחד וביצועים זה דבר אחר. ב.חברים שהיו איתי בניסוי יכולים להעיד שהמקינטוש לא הזיז את הקף לשום מקום. ג.איך אתה יכול לומר על מוצר מסויים שהוא מדהים אם לא שמעת אותו מעולם:cool:

אין לי מילה רעה להגיד על הסובריין. האמת היא שאני זה שהתעקשתי שתאזין לו בריכוז ולאט לאט תגלה כמה הוא טוב וזה לאחר ששללת אותו אחרי יום האזנה ורצית להחזיר אותו ליבואן. זה מגבר שבחרתי בו כמגבר השנה ואני חושב שהוא בין הטובים שיש למחירו, לא הכי טוב - בין הטובים!
מה זה משנה אם הוא הכי טוב או בין הטובים זה בכלל לא העניין.
אף אחד לא עושה כאן תחרות. הוא מגבר מצויין עם מחיר בהתאם וזה מה חשוב. כל היתר לא שייך לאודיו שייך לאגו.

עידו.
לא עקצתי אותך ולא הייתה אפילו כוונה כזו. אבל כשאתה מאזין למוסיקת פופ כדאי שתדע מה היא מעדיפה ומה נשמע איתה הכי טוב.
מה נשמע הכי טוב זה עניין של טעם. אתה אוהב לשמוע עם הרבה צבע ובובסטי יש שאוהבים אחרת.
על הרמקול שלי כל הסיגנונות נשמעים לי מצויין ולא קרוב לאיך שאתה מגדיר את זה.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תגובתי מסומנת באדום.

אין לי מושג למה אתה אוהב לשמוע בומי ונפוח כשאתה שומע פופ:מבולבל:
יתכן שזה קשור בעבודתך כתקליטן והספקולציה שלך לגבי איך צריכה מוזיקה כזו להשמע בבית עם מערכת טובה מוטעת. שיהיה.

כמו שאתה שם לב איתך אפשר להתווכח על הכל:)

אני ממש לא אוהב לשמוע בומי ונפוח. המערכת שלי אינה מאפשרת זאת גם אם ארצה.:)
זה לא קשור לעבודתי זה קשור למטרה ולסוג ההקלטה. אם תרצה אסביר לך לעומק את הסיבה ומדוע זה מתרחש ומדוע מוסיקה מהסוג הזה נשמעת טוב יותר על מערכות לא מאוזנות.

ונכון, אתה יכול להתווכח על כל דבר, אין לי ולא היה לי ספק בכך.:)

ניתן להבין שיש לך בעיה בהבנת הנקרא! כתבתי שאת המגברים הללו בחנתי מול המארק לוינסון. לא דברתי או הזכרתי את ה S8. המגבר שנבחן מול היוניסון הוא מקינטוש שיתכן ולא היה תקין.

מדוע בחנת? על מנת להחליף את היוניסון, נכון? אז המבחן תכלס היה למצוא מתמודד ראוי ליוניסון. זו הסיבה שהכנסתי אותו למשוואה.
אם המקינטוש לא היה תקין אז היית צריך לחשוב על האופציה הזו. מגבר לא תקין לא נשמע טוב ולא רק לא שולט.

א.נתונים זה משהוא אחד וביצועים זה דבר אחר.

נכון. שמדובר בנתונים דומים על רמקולים מתאימים לו. אבל הפער בין 24 וואט עם דמפינג פקטור קיקיוני וזרם לא ממש מרשים למגבר גיבור, עוצמתי מיצרנית רצינית יותר עם איכות בניה שיוניסון אינה מתקרבת אליה זה כבר על גבול האבסורד.

ב.חברים שהיו איתי בניסוי יכולים להעיד שהמקינטוש לא הזיז את הקף לשום מקום.

אז כנראה שאתה צריך פנאל האזנה חדש. אחרי הכל גם אני טענתי שהיוניסון לא מניע את הקף שהיה לך וגם הוכחתי לך את זה אצלך. {מותר להודות שעושים טעות, לא צריך להצדיק כל דבר}.

ג.איך אתה יכול לומר על מוצר מסויים שהוא מדהים אם לא שמעת אותו מעולם:cool:

יש דברים שלא צריך לשמוע על מנת להבין דבר בסיסי כמו שליטה. זה ממש כמו להגיד שהפרארי של חבר טוב לא סחבה את העליות של הקסטל עם מזגן דולק והטרנזיט עקפה אותה בסיבוב. אני מאמין שלא מעט אנשים היו חולקים עלייך כאשר רובם היו רצים למוסך לבדוק היכן הבעיה, כי יש אחת כזו. מעבר לכך, אני מכיר את המוצרים של מקינטוש היטב ומודע ליכולות שלהם.

מה זה משנה אם הוא הכי טוב או בין הטובים זה בכלל לא העניין.
אף אחד לא עושה כאן תחרות. הוא מגבר מצויין עם מחיר בהתאם וזה מה חשוב. כל היתר לא שייך לאודיו שייך לאגו.

זה לא משנה, פשוט שלא תחשוב לרגע שאני חושב שהסובריין אינו מספיק טוב. אין לי סובריין ולכן אגו אינו קשור לעניין.

מה נשמע הכי טוב זה עניין של טעם. אתה אוהב לשמוע עם הרבה צבע ובובסטי יש שאוהבים אחרת.
על הרמקול שלי כל הסיגנונות נשמעים לי מצויין ולא קרוב לאיך שאתה מגדיר את זה.

שוב אתה טוען דברים שאינם קשורים למציאות. הרמקול שלי אינו מאפשר צליל בומי וצבע. זו ה"חולשה" של כל הקרמים. הרמקול שלך או המערכת שלך בכלל אינה קשורה לדיון. דיברתי על סגנון מוסיקה והיכן היא נשמעת הכי טוב או הכי מרשים. ודיברנו על נושא השליטה במגברים והתייחסותך אליה.

נערך לאחרונה ב:

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
בנושא ההשוואה בין ה -ML לסובריין, אפשר להסיק מסקנה אחת והיא שלא היו הבדלים משמעותיים במערכת הספציפית שנמצאת בחדר הספציפי.
כנראה ששניהם מגברים טובים, אבל לא בטוח שההבדל בינהם במערכות אחרות יהיה דומה להבדל שהציגו במערכת הספציפית.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
זה תמיד ככה רוזי.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור