מאסטרו אודיו החדשה

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
יש אנשים עם רוע לב כמו שעמיר קסנר אומר/כותב ואז מגיעה הודעה של יבואן ששמח לבשר לכולם שהוא פתח /העביר את העסק שלו למקום אחר ובמקום לאחל לו בהצלחה או שלא להגיב בכלל שוב עולה הגאון מאוקספורד ומטיח בעופר האשמות וזילזול ושוב מעלה את עניין האקוסטיקה!

חלאס עמיר אתה לא חושב שהגזמת? אתה לא חושב שאתה צריך להתנצל בפני עופר?

כמה אפשר להיות מגעיל?!!!

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
איזה חדר עופר!
תתחדש!

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
מקום תצוגה חדש
בן אביגדור 18, תל אביב

מבחר מערכות הי אנד החל מתקציב נמוך ועד קצה

תנאי שמיעה ביתיים ללא טיפול אקוסטי או טריקים אחרים שיקשה עליכם להעמיד אצלכם בבית.

בתצוגה שתי עמדות האזנה, ועוד.

1. Kudos + Symphonic Line + CEC + Innuos

צפה בקובץ המצורף 56930

העמדה ראשונה מציגה מבחר הגברות של סימפוניק ליין עם מבחר רמקולים של קודוס. השילוב של ההגברה של סימפוניק ליין
הגרמנית והרמקולים של קודוס האנגלית יוצר מבחר פתרונות מעולים בכמה רמות מחיר. הרמקולים של קודוס ממש ״תפורים״
לחדרים ישראליים טיפוסיים. הם נמנעים מבעיות של בס מוגזם ומהדהד. הם מייצרים בס הדוק ומאוזן עם שאר יחידות הרמקול.
אין צורך בטיפול אקוסטי שלרב מקלקל את האיזון הטונלי ובעיקר ״מייבש״ את החדר. הצליל נשאר חי ועשיר. הטוויטרים של
קודוס ידועים כטובים מסוגם - צליל חי ופתוח ללא כל חריפות.
כמקור דיגיטלי אנו מציעים ממיר של CEC היפנית ומבחר שרתים\סטרימרים של Innuos היצרנית המובילה בתחום.
מהמבחר הזה ניתן להרכיב מערכות שונות עד לרמת הי אנד גבוהה ביותר. הדגש הוא על צליל טבעי ואורגני ויכולת שיחזור
גבוהה של מוסיקה קלסית מורכבת ועמוסה - המבחן העליון לכל מערכת אודיו.

Symphonic Line RG14 + Kudos C20
Symphonic Line RG10 + Kudos S20A
Symphonic Line RG7 + Kudos Titan 606
Symphonic Line Kraft 300 + Kudos Titan 808 (Feb. 2022)

CEC
TL2N Transport
DA5 DAC (up to DSD)

Innuos
ZEN Mini + LPSU
Phoenix USB Reclocker

2. AudioNec + Riviera Audio Labs + CEC/Playback Designs

צפה בקובץ המצורף 56931

צפה בקובץ המצורף 56932

מערכת ברמת הי אנד קצה שמציגה את הרמקולים המהפכניים של אודיונק, הגברה של ריביירה ומקור דיגיטלי ברמת רפרנס של
CEC. דרייבר Duopole עליו מבוסס הרמקול הוא השקוף והמהיר ביותר בשוק ולכן המערכת כולה נותנת תוצאה ריאליסטית ברמה
שאינה ניתנת להשגה עם אף רמקול אחר. הכי קרוב ל״להיות שם״.

AudioNec Evo 2 AS
Riviera Audio Labs Levante
CEC DA0 3.0 DAC
CEC TL0 3.0 CD Transport

ועוד מערכת בתצוגה

דובל פלנטס + סימפניק ליין RG14 Edition
מציגה רף גבוה מאוד של הי אנד במחיר שווה לכל נפש.
רמקולים אומני Duevel Planets עם מגבר משולב חזק של סימפוניק ליין. הפלנטס באים מיצרן הבוטיק הגרמני
מספקים תצוגת סאונד מרהיבה במחיר של 6000 ש״ח בלבד. השילוב עם המגבר המשובח של סימפוניק ליין מייצר
תמורה נדירה למחיר.

ציוד נוסף בתצוגה
Brodmann VC7 - רמקולים רצפתיים גדולים
Symphonic Line RG11 - מגבר דו ערוצי
Townshend Allegri+ קדם מגבר פסיבי
Playback Designs MPS-8 - נגן\ממיר\סטרימר ברמת קצה
אנלוג
Kuzma Stabi S / 4Point / ZYX Ultimate Omega
Air Tight ATH-3 stepup transformer
LAMM LP2.1 phonostage

ועוד בתצוגה

Albedo
רמקולים קרמיים מאיטליה. יצירת אמנות של עיצוב וצליל.

Brodmann
רמקולים ייחודיים בעולם ההי אנד. Pure emotion.

VAC
יצרן הגברת מנורות המוביל בעולם.
מבחר קדם מגברים נפלאים שהם לב המערכת ומגברים עד רמה אקזוטית ממש.
בקרוב בתצוגה קדם מגבר Renaissance Mk. 5

LAMM
פונוסטייג׳ מנורות כבד מיצרן העילית.

Zesto
מציעה בין השאר קדם מגברים נפלאים מנורות לפטיפון.
בתצוגה פוונוסטיג׳ Andros II וכן סטפ-אפ לראשי MC דגם Allasso.

Audiomat
מגברי מנורות משולבים. פונוסטייג׳ים וממירים.
בתצוגה מגבר משולב .Arpege Ref. ופונוסטייג׳ 1.7

Lavardin
מגבר משולב ISx Reference
שילוב נפלא לרמקולים נצילים

Sine
טיפול אקטיבי בחשמל, כבלי חשמל ושאר כבילה ברמה גבוהה מאוד

Acoustic Revive
מבחר רחב של מוצרים למיכסום ביצועי המערכת: שיכוך, כבילה, אקוסטיקה ועוד.

Analysis Plus
יצרנית כבלים המובילה בארה״ב לשוק הביתי והמקצועי.

SRA
היצרן המוביל בעולם למוצרי שיכוך אקטיבי לאודיו. כל המוצרים הם
custom made .לפי המכשיר המיועד

יצרני עילית נוספים, בהזמנה מיוחדת

Gryphon
Boulder
Air Tight

מערכת שלמה של German Phyiks בתצוגה אצל ויואלדי אודיו, צפון הארץ.

לשוחרי האנלוג
סט אנולג המורכב מפטיפון וזרוע של Kuzma, ראש ZYX, סטפ-אפ של Air Tight ופונוסטייג׳ של LAMM.

במקום ספריית מוסיקה עשירה ותנאי ישיבה נוחים ומפנקים.

חניה במקום.

נשמח לראותכם (ורד)
בתיאום מראש, תודה.
בהצלחה עופר(ורד)(ורד)(ורד)

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
תתחדש עופר,
המקום נראה מדהים ושדרוג ענק מהמקום הקודם.
אני מוחה על כך שאין בתצוגה גרייפון (-:
בהצלחה רבה!

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
אני הייתי הראשון שביקר אצל עופר, למרות הבלאגן עדיין אתה יכול להתרשם מאיכות הסאונד במקום למרות שלא היה טיפול אקוסטי בשום צורה.
אהבתי מאוד את הסימפוניק ליין המשולב על הרמקול שהודגם בתמונה הראשונה.
אני חושב שהגישה של עופר היא נכונה מבחינת היחס חדר/רמקול. כמו גם הגישה שאינו מדגים עם אקוסטיקה שמחמיאה לציוד אך לאחר שהציוד מגיע ללקוח ואינו "יושב" בצורה מיטבית אז מגיע מפח נפש. לא הרבה אנשים יכולים גם אם יש להם אפשרות כלכלית להכניס אקוסטיקה(אישה)
פרט לכמה יחידי סגולה בפורום ,לכמה יש טיפול אקוסטי בבית??? לכמה יש חדר במימדים רציניים שאפשר להכניס רמקולים גדולים עם כל ההגברה שהם דורשים? אני לא מנסה לשים משקולות לרגלי התחום אבל הרב המכריע כאן לא נמצא היכן שהיה רוצה להיות מבחינת גודל חדר ואקוסטיקה
גם אני סובל מכך שצריך לחלוק את סלון הבית עם המשפחה (16 מטר).אני שואף לכך אבל מציאותי:בכי:

genvirt

חבר משקיען
מעורבות
775
נקודות
113
רק עכשיו עברתי על השרשור מהתחלה... מה מה הולך כאן לאחרונה? רוע דולפת ! חאלס באמת. כול פוסט הופך לגועל כאן.
התחדשנו באתר מחוזש - בואו נשמור גם על הניקיון - נקי שם איפה שלא מנקים אלה איפה שלא מלכלכים !
עופר לא זקוק לשום מגן, אך עדיין, כתב שהתחדש במקום והסביר תפיסתיו לגבי האקוסטיקה, יכל גם לא לכתוב כלום בעניין - אזי מה? איפה הבעיה? אני מקבל דע זו, אין לי טיפול אקוסטי בבית מסיבות ״פנים ארגוניים״ ולא יהיה גם כמו שאין לרוב כאן.
יותר מזה לרוב היבואנים חדר לא מטופל בדיוק מסיבות שתוארו - ולהתנפל על אדם שמתחלק בשמחתיו זה פשוט לא לעניין ולא מוסיף.

תתחדש עופר, בשמחה אבקר בקרוב.

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
לא מסכים איתך עמיר. למרות שתנסה ככל שתוכל לצמצם בעזרים אקוסטיים לעולם לא תוכל לבטל את החדר. כפי שציינתי קודם-לא כל לקוח יכול להשתמש באקוסטיקה. כאן היכולות והידע של היבואן ישחקו תפקיד כיצד להתאים את הציוד לחלל הלקוח לפי תקציב ודרישה. זה נכון שאקוסטיקה יכולה לעזור מאוד אבל לא תמיד ניתן למימוש.
לפי מה שאתה ממליץ הלקוח ייאלץ להשתמש באקוסטיקה גם אם אשתו אינה חפצה בכך על מנת לשחזר את מה ששמע ואהב

leni

אוהב את התחום
מעורבות
130
נקודות
43
יש כאן ובכלל גם אנשים שנותנים שירותי טיפול אקוסטי, בין שהאר. למשל @Dan-Cinemart הוא מומחה לעניין.

אתה באמת מוכיח באופן חד-משמעי שאתה לא מבין בנושא.

איש אקוסטיקה מכוון לפי הצרכים. זה שלא שתמיד איש אקוסטיקה עושה כמו אוטומט את אותו דבר בכל צקום.
אם הצרכים הם של אולפן, אז עושים מה שצריך עבור אולפן, כולל מינימיזציה של החזרים.
אם הצרכים הם של חדר האזנה ביתי, צריך לטפל בתדרים שהחדר מדגיש ו/או בולע, ובהחזרים ספציפיים שפוגעים בבמה ובפוקוס.

גם ההשווצה בהדגמה בחלל שאינו מטופל אקוסטית מראה על אי הבנה מהותית בנושא:
הרי כל הסיכויים הם שהבעיות של החלל בחנות אינן דומות בכלל לבעיות בחדר של הלקוח, כך שמה ששומעים בחנות הלא מטופלת אינו מייצג בשום צורה את מה שהלקוח ישמע בבית, והסטיות מ-flat, כיווניהן ועוצמתן שונות לחלוטין בחללים השונים, כמו גם העוצמות, התיזמונים והכיוונים של ההחזרים.
אם כבר, טיפול אקוסטי שמקרב ל-flat יכול כן להתקרב למצב שהלקוח יקבל בבית אם הוא יטפל אקוסטית (או שהחדר שלו כבר די flat).
הדגמה בחדר מטופל היטב מראה ככל האפשר את איך שהציוד עצמו נשמע, ככל האפשר ללא התערבות החדר.

וכדאי לכל מי שהצליל חשוב לו לפחות לבצע מדידה מקצועית של תגובת החדר שלו, כדי לדעת האם ואיזה בעייתיות יש בו. אם אין בעיתיות גדולה, אין צורך בטיפול. בלי מדידה, אין אפשרות לטפל בבעיות כי קשה עד בלתי אפשרי לאפיין אותן בעזרת האוזן בלבד. האוזן לא יכולה לומר שיש הדגשה של 5dB ב-331 הרץ.

הבעיות אינן בהכרח בתחום הבאס בלבד, כך שלא תמיד העניין הוא עודף באס, ולא זה חייב להכתיב את בחירת הרמקולים.

ההיפך הוא הנכון. דווקא ברוב החדרים טיפול אקוסטי יכול לשפר מאוד. במקרים קיצוניים הצורך ברור, אבל במקרים פחות מובהקים אפשר לדעת את מידת הצורך בטיפול רק באמצעות מדידה מקצועית, כשהמודד גם יודע לפרש את התוצאות.

קצת מביך שמוכר ציוד יקר לא מבין באקוסטיקה עד כדי כך שהוא משוויץ בחדר לא מטופל במקום לטפל בו, ולא יודע מה שאקוסטיקאים וטיפול אקוסטי עושים.
כולם יודעים שאתה ידען גדול אבל זו ללא הבמה הנכונה להפגין זאת,מה שנדרש פה זה ברכות ובהצלחה(וזה לא כואב באמת,תנסה פעם ותווכח).ואני רוצה לאחל למאסטרו אודיו בהצלחה וגם מוריד את הכובע על תצוגה בסדר גודל שכזה.

moshe625

חבר משקיען
מעורבות
313
נקודות
83
מי שמדבר על להיות מגעיל, אחרי שניסית לפרסם שמועת שווא שקרית על שריפה בטוויטר שלי?
יש בדיוק שרשור על אנשי הזבל של השמועות השקריות. זה גם עליך.

חוצמזה, בדברי עופר יש הטעיות ושגיאות בעייתיים, שכדאי שאנשים ידעו שהדברים לא עובדים כפי שהוא מתאר.
ואם לא שמת לב, לא אני העליתי את עניין האקוסטיקה, כך שאתה גם משמיץ.

ואכן זו לא פעם ראשונה שאני מעדיף שלא לתת לשגיאות בולטות להישאר בלא תגובה על פני להיות נחמד.
אולי זו שגיאה אסטרטגית מהותית, ואולי לא.
ממש תשובה לעניין של מתחזה.
כולם יודעים שהטוויטר שלך נשרף וחבל שאתה מסית את הנושא.
עכשיו זה הזמן שלך להתנצל בפני עופר.

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
כל הכבוד ובהצלחה.
אגיע לבקר בהקדם.
❤️

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
עופר תתחדש , לגבי מסע הצלב שלך כנגד אקוסטיקה ,אתה עושה בושות לחברים שלך ,מה זה ?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
מזל טוב עופר, ובהצלחה! (ורד)

אתה אחד היבואנים המבינים, הנדיבים וההגונים שיצא לי להכיר. אני בטוח שחדרי ההאזנה החדשים יגרמו להרבה הנאה וחיוכים בקרב מי שמעריכים סאונד טוב.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
תגיד ? מתי לבוא ?

TakeOne

חבר משקיען
מעורבות
865
נקודות
113
אני לא ידען כזה גדול. כל מה שכתבתי היה די בסיסי, אבל כשמספרים לנו דברים כמו:
-- טיפול אקוסטי מייבש את הצליל ומקלקל את האיזון הטונלי
-- אם תקנו אצלי רמקולים לא תצטרכו טיפול אקוסטי
-- בגלל שהחנות שלי לא מטופלת, אם תקנו אצלי, קטן הסיכוי שתתאכזבו עקב זה שהציוד נשמע בבית אחרת מאשר בחנות

כל זה פשוט לא נכון, די להיפך, ומהווה הטעייה לכל דבר ועניין.

אותי זה מקפיץ, יותר מאשר הצורך להיות נחמד ומפרגן.
הכל טוב ויפה ואתה אולי אפילו צודק , אבל המינון איש יקר, המינון......הבהרת את הנקודה, הפואנטה שלך הובהרה הבהר היטב כבר בהתייחסות הראשונה, אז למה לחזור, לדוש, שוב לחזור, להתייחס לכל מי שכתב משהו בעניין, להתנצח עד כלות, לטחון עד דק ולהלאות? תאמין לי עוד הודעה ועוד התייחסות לא תבסס את הטיעון שלך בצורה חזקה יותר, להפך.
ראה זאת כהצעה ידידותית ממי שבאמת מעריך אותך, את הידע ואת הנסיון שלך.

Dan-Cinemart

עוסק בתחום
מעורבות
1,028
נקודות
113
המקום נראה נהדר!
בהצלחה רבה עופר ושרק יקומו עוד מקומות כאלה

• Like
Reactions: arb

AK1

חבר משקיען
מעורבות
2,746
נקודות
113
הכל טוב ויפה ואתה אולי אפילו צודק , אבל המינון איש יקר, המינון......הבהרת את הנקודה, הפואנטה שלך הובהרה הבהר היטב כבר בהתייחסות הראשונה, אז למה לחזור, לדוש, שוב לחזור, להתייחס לכל מי שכתב משהו בעניין, להתנצח עד כלות, לטחון עד דק ולהלאות? תאמין לי עוד הודעה ועוד התייחסות לא תבסס את הטיעון שלך בצורה חזקה יותר, להפך.
ראה זאת כהצעה ידידותית ממי שבאמת מעריך אותך, את הידע ואת הנסיון שלך.
אתה צודק, הגעתי למסקנה הזו בעצמי בדיוק לפני 5 דקות. אני מתכוון לכתוב תגובה אחת מסכמת ולמחוק כל הקודמות.

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
כן תמחוק את מה שכתבת כאן - כי זה רוע צרוף.
זכותו של כל סוחר לטעון מה שרוצה

Slim1900

אוהב את התחום
מעורבות
97
נקודות
28
בכלל נראה שמרוב הלהיטות למכור נטשת את הכיוון של "אמת בפירסום" ופנית להגזמות מיותרות:

האם אנחנו באמת אמורים להאמין שמכל הרמקולים בעולם, כולל, ללא משמעות לסדר, אקפלה, מג'יקו, טידל, ווילסון, מרטן, ויוויד, פרליסן, ואחרים, כולל פלנארים ושופרים למיניהם, ומכל ההגברות בעולם, ומכל המקורות הדיגיטליים בעולם, דווקא "המערכת [הזו] כולה נותנת תוצאה ריאליסטית ברמה שאינה ניתנת להשגה עם אף רמקול אחר. הכי קרוב ל״להיות שם״"??

האמנם? ומה עם Audio Research, McIntosh, Balanced Audio Technology ואחרות? האם VAC "מובילה" אותם?

וכנ"ל

מבחינתי, אם תסיר את כל ההטעיות וההגזמות, אשמח למחוק את ההודעות שלי ולהצטרף לברכות.
אם//////
דוגמא לביקורת שאינה רק על העיניין האקוסטי אלא על פרסום כל מוצר שלו. יותר מזה יש כאן איום .אם לא תסיר את הטענות אז....
רוע לב

motorica

אוהב את התחום
מעורבות
67
נקודות
28
בהצלחה עופר!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור