כבלים למשהו יש ניסיון /שמע את הכבלים של החברה הזו?

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
כמובן.
חברת כבלים מכובדת מאוד. נטרלים, מאוזנים מאוד.
היבואן: אודיו קונספט.

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
אחרי שקונים כבל כזה מסדרת העל הדבר היחיד שלא יהיה מאוזן זה חשבון הבנק.
התחביב שלנו-וככלל הצעצועים- הוא יקר מילא רמקול ,מגבר ,אבל 16,000 דולר לכבל,כבל !!! :נגד::נגד: ....איזו עזות מצח יש לשרלטנים בתחום הזה :בהלם: מה הם יכולים להגיד שנים של פיתוח והשקעה במוצר, רישום ברשם הפטנטים....כנראה שהחוטים שם ממש יקרים ונדירים, החומר אגב הוא ממאדים.
מה יעצור אותם ? אין גבול בעולם הקפיטליזם החזירי כל עוד יש בעלי ממון שמוכנים לשלם את זה ופלטפורמות כמו שלנו שהם קרקע פוריה לאשליות של נירוונה אודיופילית.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
התחביב שלנו-וככלל הצעצועים- הוא יקר מילא רמקול ,מגבר ,אבל 16,000 דולר לכבל,כבל !!! :נגד::נגד: ....איזו עזות מצח יש לשרלטנים בתחום הזה :בהלם: מה הם יכולים להגיד שנים של פיתוח והשקעה במוצר, רישום ברשם הפטנטים....כנראה שהחוטים שם ממש יקרים ונדירים, החומר אגב הוא ממאדים.
מה יעצור אותם ? אין גבול בעולם הקפיטליזם החזירי כל עוד יש בעלי ממון שמוכנים לשלם את זה ופלטפורמות כמו שלנו שהם קרקע פוריה לאשליות של נירוונה אודיופילית.

מעניין שבחרת כבל באורך 3 מטר.
כנראה שיש לך דירה רחבת ידיים.....
אפרופו, דברים דומים נשמעו במחאת הקוטג.. וכולם חזרו לשלם ובגדול.
אפרופו (2), מותר תעמולת בחירות בפורום ????

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83

ומה תגיד על זה:
http://app.audiogon.com/listings/speaker-argento-audio-smr-jumpers-2012-11-24-cables-10016

ואפרופו (נמר) לא מצאתי את הכבלים באתר של אודיו קונספט.

viamusic

אוהב את התחום
מעורבות
48
נקודות
28
siltech יותר טובים

מה לעשות...

Walther PPK

מושעה
מעורבות
0
נקודות
0
כבל לדביליזטורים. מי שקונה את הכבל הזה הוא גרוס במשולש

Martin Logan

אוהב את התחום
מעורבות
26
נקודות
28
מעניין שבחרת כבל באורך 3 מטר.
כנראה שיש לך דירה רחבת ידיים.....
אפרופו, דברים דומים נשמעו במחאת הקוטג.. וכולם חזרו לשלם ובגדול.
אפרופו (2), מותר תעמולת בחירות בפורום ????
איתי,
כשם שלא פניתי לגופו של אדם ובחירותיו אלא הביקורת שלי הייתה במפורש על התמחור השערורייתי של סוג המוצר, הייתי מצפה ממך לא להפוך זאת לא לעניין אישי ובטח לא להיכנס לכיסי וגודל דירתי.
אפרופו(חטיף של אוסם) כיסי לא בחרתי (אלא הבאתי כדוגמא )בכדי בכבל של 3 מטרים זה פשוט האורך הגדול ביותר שמוצג בקישור שאתה נתת למכירה,אפרופו דירתי היא קטנת מימדים ולא רחבת ידיים.
אחר הדברים האלה אני מקווה שתנוח דעתך ותוכל להמשיך ולהתדיין בצורה ידידותית.

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
אני מתהדר בכבלים של החברה, למיטב ידיעתי היקרים ביותר מכבלי הרמקולים שלהם (DREAM) שקניתי בשעתו מהיבואן במחיר מיוחד, לדעתי כי הוא חיסל את המלאי שלו של החברה, ולכן אני מרשה לעצמי להגיב בצורה פתוחה.
באורך של 2.5 מ' לצד, מחירם כחדשים בארה"ב היה, אם איני טועה, כ- $12,000.

מדובר בכבל בעל עובי של צינור השקיה, קל משקל ויחסית נוח לעבודה.

לגבי הצליל שלהם - הושווה מול כבל VDH, דגם INSPIRATION HYBRID שעולה... כעשירית, במקרה הטוב. מיותר לציין שה- DREAM היה טוב ממנו בכל פרמטר. במה הרבה יותר גדולה, צליל מנופח כזה כאילו מילאו בלון עם אוויר. מצד אחד גדול, מצד שני קצת פחות מפוקס. כאילו שלחו אותך לחפש את הכלים במרחב. הרבה יותר מפורט, אגב.

להגיד שהוא שווה את מחירו? ממש לא. לא הייתי שם עליו גם חצי. אבל במחיר שהוצע לי, לקחתי על עצמי את נטל המכירה במידה וארצה להחליף מתוך ידיעה שככל הנראה אוכל למכור ללא הפסד גדול, אם בכלל.

בקיצור, צלילי מענין, ואוי ואבוי אילולא היה לו. אבל לא שווה את הכסף.

זו רק דעתי, ורק על דגם אחד של כבל רמקולים שלהם. אחרים לא שמעתי.

מיותר לציין שהשירות שקיבלתי מיריב היה מצוין, אגב. נתן לי לשמוע בבית יותר משבוע, עשה לי מחיר נהדר, נתן לי את הספרות של הכבל, וחשוב לא פחות - עשה לי קפה פצצה בחנות.

איתי ו.

חבר משקיען
מעורבות
299
נקודות
83
תודה מתנוש על חוות הדעת המלומדת והמפורטת.
לא לכל אחד היה האומץ להיות גלוי בצורה כזו....

איתי

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור