רמקולים ליפני קניה חייב עזרת מבינים בחיבורים מהסאב לרסיבר ..

MK1990

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
אהלן חברה,
ישלי רסיבר YAMAHA HTR 6030 עם יציאה לסאב שחורה PRE-SUBWOOFER משהו כזה...
אני עומד לקנות סאב....משהו לא גדול, לא איכפת ל מאיכות בומבסטית...אני רק מחפש את הקול של הסאב שיהיה ברקע לא משהו רציני בגלל זה אני עומד לקנות סאב ב200-300 שקל מיד שנייה שהחיבורים הם לא כמו שלסאב מיקצועי ולכן אני שואל את השאלות שאני אדע אין יציאות יעבדו לכניסה ברסיבר שלי...

אני יציג לכם כמה אפשרויות חיבור ותגידו לי מה אפשר לעשות שזה יעבוד עם החיבור ברסיבר שלי..

1) יציאות מהסאב- רגילות של בוקסות,אתם יודעים החיבור עם הקצה חוט שחשוף עםחוטי ברזל...מתחבר לRIGHT והLEFT בסאב....משם לRCL ואז לרסיבר?

2) יציאות מהסאב- 2 יציאות RCL אחת אדומה אחת לבנה חיבור של 2 RCLים זכרים לסאב שמתלכדים לRCL אחד שיתחבר לרסיבר
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
שאלה לא קשורה לחיבורים-
3) אם אני אקח את הסאב שיש לי בבית סאב קטן לא רציני היציאות שלו הם RIGHT וLEFT לחוטים חשופים...ומשם אני אחבר לאחד הFRONT ברסיבר....אתם חושבים שאני עדיין אשמע את האיכות קול הטובה של הFRONT + את האפקט של הסאב?

תודה רבה על העזרה

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
קודם כל החיבור הינו RCA...

כבל RCA ניתן לחבר בין הרסיבר לסאב אקטיבי מוגבר בעל אותן כניסות RCA ומגבר עצמאי.

סאב בעל זוג חוטים חשופים נקרא סאבוופר פסיבי ודורש מגבר לכן הוא לא מתאים לך.

במידה ואתה רוכש ביד2 ממליץ לבדוק האם הסאב עובד בכלל ואין קרעים בממברנה ובסראונד.

כיצד מחברים?
כבל RCA (רצוי שיהיה בנוי מRG59) בעל שני מחברי RCA + מפצל Y (אך לא מחייב).
מיציאת PRE של הרסיבר לכניסת LINE IN של הסאב.
מחברים את הסאב לרסיבר, מגדירים אותו בהגדרות השמע וזהו.

במידה ומסתכים ולא מבינים כלום מזמינים בעל מקצוע שיבדוק, יחבר, יכוון את המערכת ויתן לך הסבר על אופן פעולתה.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור