לחמם עם הטלויזיה!

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שעה לפני שגומרים את העבודה מצלצלים ל"שניצלון" ,ונותנים פקודה "אופק תחמם לי המגבר" ,בינתיים שעה וחצי נסיעה ,ואופק שלי כבר מאומן ,מדליק המגברים ,עושה MUTE לטלויזיה ,ומעביר בממיר לכניסה האופטית של הממיר ,וואלה טלויזיה ברמה של סופר אודיו (בגלל הממיר) ,ככה שומעים התכניות של אחר הצהריים ,בהתחלה סאונד מהתחת עד שהמגבר מתחמם ,אבל ששניצל מגיע הביתה ,המערכת כבר אש ,אפילו בצליל של הטלויזיה שומעים איך הצליל משתפר עם ההתחממות ,
האמת ,מבאס כמה זמן מתחמם החרה הזה ,אפילו שפופרות יותר מהר ,בינתיים נותן בסים של CARY מיד של רוטל ,וגבוהים של B&W

נערך לאחרונה ב:

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
מתנוש ! מה קורה עם השמאות ? יעני שיטות חימום למיניהם ? מדליקים ביום חמישי מכבים במוצש ,דופקים שעה ראשונה ווליום הסטרי והולכים להתקלח ,אבל תן שמאות ,בחיאת!

matanoosh

חבר משקיען
מעורבות
1,564
נקודות
113
מתנוש ! מה קורה עם השמאות ? יעני שיטות חימום למיניהם ? מדליקים ביום חמישי מכבים במוצש ,דופקים שעה ראשונה ווליום הסטרי והולכים להתקלח ,אבל תן שמאות ,בחיאת!
בפוסטים האחרונים שלך נזכרתי מאוחר מדי וזה כבר תפס תאוצה, אז לא היה הרבה טעם.
כמו לנסות להמר על החשבון בסופר שיוצא 800 ש"ח וכל מה שנשאר להעביר זה מילקי ולחם.

בקיצור, פה... לדעתי 3.:)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
שניצל ,
אני חושב שמספיק עם המילה " התחממות"," לחמם" וכד.
קוראים לזה ייצוב טרמי .
כיאה למכשיר שאמור לספק סחורה מדויקת.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
יאללה בסדר, יצוב טרמי! אבל תסביר לי רבאק, למה כל כך הרבה זמן ליצוב המחורבן הזה? כולם אומרים לי מדליקים כמה דקות הטרנזיסטור ויש סאונד , וזה לכאורה היתרון שלו על שפופרות , ורק אצלי השפופרות מתחמם יותר מהר מהטרנזיסטור, וההבדל בין חם לקר עצום , עד כדי כך שכבר חשבתי אולי להכניס אותם לארון ולהגן עליהם מהמזגן העצבני שלי , אולי ככה יגיעו יותר מהר לנקודת עבודה , אני בכלל לא יודע אם ה״ ייצוב״ הזה הוא טרמי או יצוב חשמלי, כי אם הוא טרמי , אני יכול לסגור בפתחי אוורור בכדי להאיץ התהליך . יש מישהו שיודע?

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
ב SS הקטן שלי - השעה ה 6 ממש לא דומה לשעה השנייה או השלישית.
יוצר בעיה לא פשוטה בכוונון המערכת

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
שניצל, הנחת העבודה שלך אינה נכונה
שפופרות מתחממות מהר יותר מ SS ונשמעות טוב כבר אחרי חצי שעה

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
כנל לגבי הasr .
אומר בפירוש שפר רצוי להדליק לפחות חצי שעה עד שעה לפני .וגם אחרי כ 40 דק עבודה נשמע טוב יותר.
כניראה ככה עם טרנסיזטור ולא רק מנורות
גם avm מתנהג כך.
אולי ישנם כאלה שאני לא מכיר. קשה לי להאמין.
אבי אולוס אומר שכל מכשירי הכיול והמדידה אצלו במעבדה עובדים מדויק יותר לאחר שעה של הדלקה.

נערך לאחרונה ב:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור