לאיזה קומפקט סאונד יותר אנלוגי ?

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תשמע את הקסינדקס (הדגם עם המנורה)אצל איל
ותשוה אותו למכשירים אחרים,תעצום את העניים
ורק תאזין......אני משוכנע שתגיע להחלטה שתערוב
לאוזנך.
בהצלחה.

שינדק.:)

אבל קסינדקס גם עובר.:p

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113

שינדק נישמע כמו שם של נקניק רומני(במיסעדה-"כריך שינדק עם מיונז לתימני עם המעיל והמשקפי שמש בשולחן 13 ")
אני בעד קסססינקסססס,נישמע הי הנד לעלה.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
ברומנית זה עם צ' לא עם ש ....
וצריך בסוף קו.
צ'ינדקו :)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שינדק נישמע כמו שם של נקניק רומני(במיסעדה-"כריך שינדק עם מיונז לתימני עם המעיל והמשקפי שמש בשולחן 13 ")
אני בעד קסססינקסססס,נישמע הי הנד לעלה.

חזק!(lol)

קבל בבדיחה.:)

רופא - "יש לי בשורות רעות וטובות".
חולה - "תתחיל עם הרעות".
רופא - "גילינו לך "ASR.
חולה - "ומה הטובות".
רופא - "שנשארו לך עוד 24 שעות של סוללה".

:D

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
ונניח שבגלל חוסר סינרגיה המיד מעובה ומורחב וזה לטעמי-אז יש כן סינרגיה שנובעת מחוסר סינרגיה,
אז מה כל הנפיחות"סינרגיה"אלאאק
מה שאתה אומר נישמע טוב או לא טוב-מכיוון שסינרגיה קשורה להתאמת אימפדנסים וגיין-וכן קשורה חזק לכבלים המחברים בין המכשירים ולתכונות הטבועות בהם.
.

שניצל יקר,
אני תוהה אם גסות הרוח היא חלק אינטגרלי מהאישיות, או שמא מתקפת זעם חולפת כתוצאה מפעילות מוגברת בסופהשבוע. כך או כך, השימוש בביטוי "סינרגיה" אכן נועד מתוך הנחה (ייתכן שגויה, ולכן מומלץ לבדוק) שאולי היצרן דאג מראש להתאמה בגיין בין המכשירים (יציאה/כניסה). נכון כי לא תמיד זה יספק, והרבה פעמים דווקא מכשיר מחברה אחרת יתאים יותר לאוזניו של מי שישווה, עדיין, מאחר והבנתי שלבחור כבר יש מכשיר מאותו יצרן, ומאחר והוא מחפש צליל יותר "חם", ומאחר ולמכשיר שהומלץ לו יש "אפילו" מנורה, ומאחר והמכשירים המדוברים נמצאים בסקאלת מחירים נוחה ביחס לשוק, אך טבעי שלפני שילך לבדוק יצרנים אחרים, יבדוק את ההתאמה בין שני המכשירים הללו. זו הסיבה שחיזקתי את המלצתו ההגיונית של אורי.
אם זה עושה לך טוב ומקל על העצבים, אתה יכול לקרוא לזה "נפיחות". זה בסדר, נתקלתי כבר במקרים הרבה יותר קשים. אני בכל אופן ממליץ לפתוח את השבוע עם לידוקאין או יובסטין. עשוי לעזור בהרגעת העניינים. שבוע טוב ושנה (רגועה) מצויינת. (ורד)

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
נפיחות זו בהחלט תופעה שמאפיינת את ידידנו הססגוני (ח' בחולם כמובן)

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113

XINDAK -עובר גם עובר (תרתי משמע)
ואתה יודע באיזו מע' הוא החליף
את ה CD שהיה....ואתה גם יודע
איזה CD הוא החליףרק
שזה לא הזמן כרגע לכתוב או יותר מיזה...
ואתה יודע...צוחק מי ......אחרון.:D
(ורד)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
בוודאי שאני יודע איזה נגן הוא החליף.
השינדק הוא נגן מעולה, אין ספק.

אני שמח שלא כתבת איזה נגן הוא החליף.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
תראה רוזי.

לא הייתי שם בעצמי אך האדם שבחן את ההבדלים על המערכת שלו החליט לרדת מקומפקט של מעל 20K לשינדק.
לי זה נשמע מעט מוזר אבל בתחום הזה הכל יכול להיות.
מדובר באדם שבעיות כלכליות {בלי עין רעה} הן לא דבר מוכר לו. ההחלטה היתה איכות הצליל נטו.

רוזי1

חבר משקיען
מעורבות
882
נקודות
113
הנושא הכלכלי לא חשוב, מעניין אייכות האוזניים ומרכיבי המערכת.
(ד"א ה 20K זה ב $..)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מדובר במערכת עם רכיבים של מעט 300K ש"ח וכבלים ברמה הגבוהה ביותר.
המאזין הוא מאזין מנוסה עם נסיון של מעל 20 שנה בתחביב.

מדובר ב-20K ש"ח.

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
סליחה

שניצל יקר,
אני תוהה אם גסות הרוח היא חלק אינטגרלי מהאישיות, או שמא מתקפת זעם חולפת כתוצאה מפעילות מוגברת בסופהשבוע. כך או כך, השימוש בביטוי "סינרגיה" אכן נועד מתוך הנחה (ייתכן שגויה, ולכן מומלץ לבדוק) שאולי היצרן דאג מראש להתאמה בגיין בין המכשירים (יציאה/כניסה). נכון כי לא תמיד זה יספק, והרבה פעמים דווקא מכשיר מחברה אחרת יתאים יותר לאוזניו של מי שישווה, עדיין, מאחר והבנתי שלבחור כבר יש מכשיר מאותו יצרן, ומאחר והוא מחפש צליל יותר "חם", ומאחר ולמכשיר שהומלץ לו יש "אפילו" מנורה, ומאחר והמכשירים המדוברים נמצאים בסקאלת מחירים נוחה ביחס לשוק, אך טבעי שלפני שילך לבדוק יצרנים אחרים, יבדוק את ההתאמה בין שני המכשירים הללו. זו הסיבה שחיזקתי את המלצתו ההגיונית של אורי.
אם זה עושה לך טוב ומקל על העצבים, אתה יכול לקרוא לזה "נפיחות". זה בסדר, נתקלתי כבר במקרים הרבה יותר קשים. אני בכל אופן ממליץ לפתוח את השבוע עם לידוקאין או יובסטין. עשוי לעזור בהרגעת העניינים. שבוע טוב ושנה (רגועה) מצויינת. (ורד)
לא התכוונתי להיות גס,מצטער.(אגב לידוקאין הינו להרדמה פריפרית ואתה ודאי התכוונת למשהו מרכזי יותר).

אלוהיםאדירים

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
לא התכוונתי להיות גס,מצטער.(אגב לידוקאין הינו להרדמה פריפרית ואתה ודאי התכוונת למשהו מרכזי יותר).

(Y) (ורד)

(אכן פריפריאלית, וכך גם יובסטין, לא?)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני הייתי עוזב את הכימיה ועובר לחבל תליה. לא מסובך, לא צריך אישורים להביא את החומר והוא היעיל ביותר מכל הכימיכלים.:D

תחשבו על זה.:cool:

truejoker

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
וואלה , נמר הפתרונות שלך הם יותר טרמינאליים משלהם(lol)(lol)
אתה לא חושב שכדאאית דווקה הרדמה למחשבה , לפני שפונים לפתרונות טרמינאליים ?(lol)(lol)

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
וואלה , נמר הפתרונות שלך הם יותר טרמינאליים משלהם(lol)(lol)
אתה לא חושב שכדאאית דווקה הרדמה למחשבה , לפני שפונים לפתרונות טרמינאליים ?(lol)(lol)

:D:D:D

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור