כמה שאלות לגבי האקסטרימר

arikel

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
1.לא מצליח לראות youtube אתרים אחרים כן ושאני רוצה לצאת מהאינטרנט המכשיר נתקע ואז אני צריך לנתק אותו מהחשמל.
2.בהגדרת יציאת hdmi באיזה אפשרות לבחור שהגדרתי hdmi auto לוקח לו הרבה זמן לחפש את הסרט אבל בסוף לא מראה כלום .יש לי מסך פלזמה סמסונג 42a410.
3.בעיית כתוביות בעברית למרות שהסרט והכתובית באותה תיקיה ושם הקובץ דומה למעט הסיומת srt .avi.
הגרסה המותקנת 2.3.1.

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
1. יוטיוב לא מאפשר כניסה יותר, בגלל מגבלות של האתר עצמו.
2. תגדיר 720P
3. מה הבעיה בדיוק?

arikel

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תודה הסתדר לי הבעייה עם הכתוביות .

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
לא מדוייק
בגירסה 2.3.1 אפשר לראות יוטיוב בלי בעיה.
לדעתי יש לך בעיה לצאת החוצה לאינטרנט, תנסה להגדיר ידנית IP

arikel

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
איך מקצים ip ידנית.

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אתה יכול לבדוק אצלך במחשב
שורת הפקודות
הקש CMD
הקש ipconfig /all
בדוק מה ה IP של המחשב שלך
תן לאקסטרימר IP זהה כאשר הספרה האחרונה שונה
לדוגמא אם המחשב שלך
192.169.1.100
תן לאקסטרימר
192.168.1.103

העתק את הנתונים הבאים ללא שינוי
defult gatway
DNS
הם צריכים להיות זהים למחשב.

וזהו.

arikel

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
פעלתי לפי הרשום עדיין יוטיוב לא עובד אתרים אחרים כן.
ועוד שאלה הסאונד נשמע לא טוב מעורפל גם ביציאה אנלוגית וגם בדיגטלי הגדרתי על ac3 2.1.

ahersko

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אם אתרים אחרים עובדים, ז"א שקיים חיבור לרשת.
יתכן והראוטר חוסם לך פורט?
מאוד מוזר.
אני עובד עם 2.3.1 (חרום) ונכון ליום שני היו-טיוב עבד.

arikel

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תודה מה לגבי הסאונד.

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אריאל כמה דברים,
1) אתה אומר שיש בעיה בהצגת תכנים מהרשת והמכשיר נתקע, האם הגדרת DNS תקינים בנתב שלך? מי הספק אינטרנט שלך? מה הכתובת אייפי של האקסטרימר ברשת אצלך?
2) איך אתה מציג את התכנים שלך? אתה נכנס למדיה ואז לאן? לרשת או ל-UPNP?
אם יש ווינדוס 7/ויסטה, פעלת לפי המדריך שהעליתי לפה לשיתוף תקין?
יש תוכנת הורדה ברקע? אם כן בטל אותה.
מעבר לכך אתה מעביר את השמע יחד עם הוידיאו בכבל HDMI? או סאונד לחוד ותמונה לחוד?
הבעיה הנפוצה ביותר שמתקשרת כאן לאקסטרימר היא מהכבל HDMI שהוא לא בגירסת 1.3 אלא משהו ישן יותר ולכן יש בעיות תאימות או סתם כבל HDMI זול שנותן לך בהתאם תמורה. הייתי מציע לך לבדוק עם כבל HDMI נוסף ולוודע כי מדובר בכבל מסוג 1.3 ולא מתחת או משהו אחר.

בהצלחה.

arikel

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שלום הספק נטווזיון ראוטר אדימקס 6424n
כתובת ip 192.168.2.102
השתוף תקין.הסאונד מחובר עם כבל hdmi ישירות לפלזמה וסיב אופטי לרסיבר.
הכבל קניתי לפני חודש יבוא של gpt עם זכוך רעשים בסך 100 ש"ח.יש לי עוד כבל נוסף.הבעייה זה נתקע בצפייה באינטרנט באתרים אחרים אולי צריך שדרוג מהירות אינטרנט מה הדרישה המינמלית ביוטיוב מופיע הודעה שאינו יכול לנגן את הקובץ.

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
זה יוטיוב.. אין דרישה מינימאלית גל על 56K יעבוד לך :)
בדוק שה-DNS של נטוויז'ן מוגדר ידנית בנתב שלך.
מעבר לכך וודע ש-UPNP בנתב פעיל ופיירוול מבוטל.

arikel

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
שאר האתרים באינטרנט עובדים +רדיו רק יוטיוב לא רואים את הקליפים שבוחרים ולוחצים אנטר הוא מחפש ולאחר מכן יש הודעה cannot play this file.
יש לי עוד שאלה שאני מחבר התקן חיצוני האקסטרימר מתחיל לחפש את הרשת מחדש ולאחר מכן לא מתחבר לרשת בקיצור כל הגדרת החיבור נמחקת וצריך לעשות הכל מחדש יש משהו שצריך לנטרל לפני חיבור התקן חיצוני זה קורה עם דיסק קשיח 2.5 wd חיצוני וגם דיסק און קי שמפורמט ב fat 32.
התודה.

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אריאל ממש מוזר לי התקלה שאתה חווה, גירסה 2.3.1 אמורה להפעיל לך את היוטיוב ולמרות זאת אתה אומר כי לא עובד לך - היוטיוב לפי הבנתי חזר לתפעול מלא בגרסה האחרונה, ככל הנראה ה-DNS אצלך בנתב לא מוגדר טוב, אציע לך גם להגדיר ידנית את החיבור תוך כדי הצלבת ה-DNS של הספק ששמת בנתב מול ה-DNS של הסטרימר.

בדבר התקלה שאתה מציין, חבר הרד דיסק שעובד עם ספק מתח חיצוני ולא שואב את המתח תוך כדי העברת מידע בכבל USB אחד, במצב זה הסטרימר לא יעמוד במתחים הנדרשים - דבר שיגרום לקושי שאתה מציין ולנפילת הרשת האלחוטית שכזכור מושתתת על אנטנה אלחוטית שגם מחוברת ב-USB.
אמרת שהבעיה קוראת גם ב-DOK, אציע לך לשים כבל USB מאריך ולחבר את האנטנה אליו או את ה-DOK/הרד דיסק במקום ישירות לסטרימר, העיצוב של האנטנה לא משהו ולקראת החיבור שלו הוא מעט עבה, דבר המקשה לחבר התקן נוסף בו זמנית וזה עשוי להיות פשר התקלה שאתה חווה.

בהצלחה!

arikel

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
טוב. אתמול דברתי עם התמיכה של באג לטענתם אי אפשר לראות יוטיוב דרך המכשיר הוסרה האפשרות אבל שחברתי בקווי עכשיו אני רואה יוטיוב יש אפשרות להגביר את השידור האלחוטי ראוטר אדימקס 6424n או לשנות ערוץ .השאלה גם מה המהירות האינטרנט המומלצת לצפיה בתכני hd 720p ואם מישהו יש לו נסיון עם אורנג כספק אינטרנט למחשב ביתי כיום אני עם נטווזיון ועומד להסתיים ההתחייבות עוד כחודש .תודה שבת שלום וחג עצמאות שמח.

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
אוקיי כמה דברים אריאל,
היוטיוב עובד חלקית בגרסה האחרונה, אי אפשר לבנות על התכונה הזאת ולדעתי זה ירד בהמשך לגמרי, תהרוג אותי אבל אין לי שמץ מה אנשים מוצאים בלראות קליפים באיכות 320 על 240 בטלוויזית LCD...
בנוגע לשאלתך אין מהירות מומלצת... אתה מדבר על קצב העברה ברשת ביתית ל-720, להרצת 720 גם נתב תקן G מספיק ואם אתה מחובר קווי אז לא תיהיה לך בעיה להריץ גם 1080 ברשת הקווית בצורה חלקה, באלחוטי תקן G להרצת 720 זה די והותר. הנתב של אורנג' הוא סבבה רק שים לב שלעבוד איתו אלחוטית קשה מול האקסטרימר ואולי תחווה קושי אלא רק אם אתה הולך להשאר קווי ואז לא תסבול כאבי ראש מול אותו נתב, מעבר לכך לפי מה שאני יודע ה-UPNP בראוטר שלהם צריך להיות כבוי כי זה יגרום לבעיות, שים לב שאתה מנטרל את זה איך שאתה מקבל תראוטר.

arikel

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
בעניין הסאונד הוא לא נשמע טוב בקבצי mp-3 גם ברשת וגם דרך יסק און קי בסרטים הסאונד בסדר אני מחבר דרך כבל אופטי וגם דרך אנלוגי נשמע אותו דבר.הסאונד מעוות ולא אחיד ניסתי את כל ההגדרות בסטרימר ולא עוזר גם בפלזמה אותו דבר.דרך מחשב נייד שומעים את המוסיקה מצויין.

arikel

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
מצאתי את הפתרון להגדיר את מצב הלילה לכבוי והסאונד בסדר גמור.

a^Z^a

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
שמח לשמוע שהסתדרת אריאל, שוחררו כבר שתי בטות חדשות
וככל הנראה תיהיה תמיכה בשידורי רשת של מדיה פלייר שזה נהדר ויתן אפשרות להכניס המון תחנות רדיו ישראליות :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור