כמה עצוב

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
עצוב בהחלט!

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
האמת כל הסיפור שלי עם מוסיקה ועם אודיו בהמשך התחיל עם הלהקה הזאת. ששמעתי את החליל שלו פעם ראשונה זה הטריף אותי ובמהלך השנים קניתי כל אלבום אפשרי שלהם ולא פיספסתי הופעה שלהם בארץ.
זכור מאוד לטובה ההופעות בקיסריה.
באסה

liranbh

חבר משקיען
מעורבות
900
נקודות
113
נתנחם בזה שראינו אותו בהופעות כאן הרבה פעמים
מאלו שלא התייחסו לבקשות של רוגר ווטרס ימח שמו להחרים אותנו

HOTSWAP

מושעה
מעורבות
15
נקודות
3
על זה נאמר: life catches up. עישן כמו קטר רוב חייו. אהבתי את העבודה שלו עם ריצ'י בלקמור וההרכב Blackmore's night. חבל עליו. אני רק ממתין לידיעה דומה הודות רוג'ר ווטרס ימ"ש.

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
Blackmores night בהחלט פרוייקט מעניין ששמעתי לא מעט בעבר אבל אף לא הסתדר לי ריצי בלקמור מנגן פולק אנגלי עם כובע של גנדלף ובגדים מימי הבייניים.תפנית חדה מדי לעומת דיפ פרפל.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
Blackmores night בהחלט פרוייקט מעניין ששמעתי לא מעט בעבר אבל אף לא הסתדר לי ריצי בלקמור מנגן פולק אנגלי עם כובע של גנדלף ובגדים מימי הבייניים.תפנית חדה מדי לעומת דיפ פרפל.
השיא של בלקמור זה Made in Japan כל מה שהוא עשה אח״כ זו ירידה ברמה, אם יש מזל לDeep Purple זה סטיב מורס שגם המציא אותם מחדש, גם המשיך את הצליל, גם גיבש וגם עשה את הלהקה הזאת שוב שמחה... כל זה כשהוא מוזיקאי מדהים ואינטליגנטי לא פחות מריצ׳י ולדעתי יותר.

pruym

חבר משקיען
מעורבות
1,817
נקודות
113
אחרי שבלקמור נאלץ לעזוב הציעו את התפקיד לסטריאני, סטריאני מספר שסטיב וואי אמר לו שהוא יהרוס לעצמו את הקריירה אם ייכנס לנעליים הגדולות של ריצ׳י, יש אפילו כמה סרטונים ביוטיוב של סטריאני מנגן איתם.
סטיב מורס (מי שלא יודע הוא היה טייס) בא עם ביטחון ואנרגיות כל כך טובות שכל נושא האגו לא היה יותר משמעותי. יחד עם הלהקה הם גם שמרו על הקלאסיקות בהופעות וגם הוציאו אחלה אלבומים חדשים.
בלקמור אחרי ריינבו לא חידש כלום, לא עשה מוזיקה מעניינת ורמת הנגינה שלו התדרדרה.

niv100

אוהב את התחום
מעורבות
146
נקודות
43
Pruym מאוד מסכים איתך
סטיב מורס מעולה
אחלה הופעות היו להם בארץ

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור