מגבר כל כך הרבה, איך יודעים מה לבחור ?!

Guy30

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
כל כך הרבה מגברים שונים, איך יודעים במה הכי כדאי לבחור ?
תקציב : עד 6 אלף שקל.
עדיפות : תצוגה / חדש / יד שנייה כמעט חדש, תקין לחלוטין וללא תקלות בעבר.
אני משתמש ב- cabasse eole 2.1 שמחוברים למחשב.
שומע בעיקר infected, מייקל ג'קסון והמון ראפ.
השתמשתי עד כה ברסביר ישן נושן בן 14 שנים, הזקן לא עומד בקצב :)
אני מחפש מגבר עוצמתי ועמיד מכיוון שאני שומע חזק, שיהיה איכותי בסאונד שהוא מפיק וסביבות ה-100W נשמע לי מעולה!
אם שמעתם על מבצעים, תצוגות, או כל דבר שיתאים לי.... זה הזמן.
דיברתי עם zmax בגלל המבחר הגדול שיש להם, יום חמישי אני אהיה באזור הרצליה ותל אביב.. אם יש לכם עוד מקומות שכדאי לי לבקר בהם, אני אשמח.
תודה רבה לעוזרים, ובלי קשר, כל הכבוד על העבודה שאתם עושים פה (Y)
המשך יום נעים

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
שלום גיא.

בטווח המחיר הזה ועבור הרמקולים שלך, שהם נצילים יחסית ולא זקוקים להרבה וואטים יש מבחר עצום.

נתחיל במגברים משולבים של קמבריג' אודיו שהם נטרלים באופיים {נוטים לבהירות עם רמקולים בהירים} היבואן - אלגזי.
- יש את המגברים של שינדק שהם משמשפחה החמה יותר וכוח ממש לא חסר להם. יבואן - אודיו פידליטי.

- יש את המגברים של מיקרו מגה שגם הם כמו השינדק אמורים להחזיק את הרמקולים שלך בלי בעיה - יבואן - אודיופריק.

- יש למרנץ מגברים משולבים מעולים שגם נכנסים לתקציב שלך. יבואן - מוראל.

בקיצור, יש בוחטה של מגברים בתקציב שלך שיכולים להתאים. אני ממליץ לך להאזין לכמה בבית שלך ואז להחליט מה מהם יותר מתאים לך.

אגב, מנורות והייברידים שים בצד. לא יתאימו לך ולאופי ההאזנה שלך בשילוב המוסיקה שאתה מאזין לה.

Av1

עוסק בתחום
מעורבות
0
נקודות
16
נמר, נמר.

"אגב, מנורות והייברידים שים בצד. לא יתאימו לך ולאופי ההאזנה שלך בשילוב המוסיקה שאתה מאזין לה."(shocked)

מה יהיה, מתי נסכים?;)

ואני עוד עושה הכללות?:rolleyes:

יום טוב

נערך לאחרונה ב:

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
אני פשוט מנוסה גם במוסיקה, גם בציוד ומכיר בהחלט את סגנון ההאזנה הזה ומכיר עוד יותר טוב את המתחרים בתקציב הזה.

אין לי בעיה שלא תסכים איתי כל עוד יש לך הסבר מלומד שבא מנסיון שלך. במקרה הזה, בתקציב הזה, עם הרגלי ההאזנה של הבחור וסגנונות המוסיקה האופציות שלך הן להסכים איתי או לשלוח אותו לקנות משהו שלא מתאים לו.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
לא עולה 9 אלף אלא 11 אלף כולו.

הכח הצרכני שם זה לא הכח הצרכני כאן. בזמן שאתה קנית סט אחד של 2.1 קנו שם 20 סטים של 5.1.

Guy30

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תודה רבה על העזרה חברים!
NUFORCE IA7 + חברת מיקרומגה + MYRYAD MP100 & MYRYAD MA120 מאוד מעניין אותי.. אני אבחן אותם.
המשך יום נעים :)

נערך לאחרונה ב:

partner11

חבר משקיען
מעורבות
121
נקודות
63
בהצלחה, עדכן אותנו

ברקצ

חבר משקיען
מעורבות
269
נקודות
83
תוסיף סאב.
לא מכיר את הרמקולים שלך אבל שמעתי קרובי משפחה שלהם. למוסיקה מהסוג שלך סאב יחולל פלאים. יזיז לך את הבטן ומאחר שהסאב מוגבר עצמאית (בדרך כלל הגברה דיגיטלית פנימית) גם לא יהווה מעמסה על המגבר שלך.

Guy30

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תוסיף סאב.
לא מכיר את הרמקולים שלך אבל שמעתי קרובי משפחה שלהם. למוסיקה מהסוג שלך סאב יחולל פלאים. יזיז לך את הבטן ומאחר שהסאב מוגבר עצמאית (בדרך כלל הגברה דיגיטלית פנימית) גם לא יהווה מעמסה על המגבר שלך.

2.1 = זוג רמקולים וסאב.
:cool:

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור