כיף לחזור לאנלוג

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
עברו אצלי מספר ראשים והאחרון בהם היה Denon 103r. לא התלהבתי וכנראה כתוצאה מצאתי את עצמי כמעט ולא נוגע בפטיפון. המסמר האחרון היה הזנב של הכלב שפגע בזרוע שגלשה בעוצמה ושברה את המחט 103r.

הדיגיטל פשוט נשמע לי טוב יותר ונוחות התפעול תמיד בונוס.

ה Quad II עברו לאחרונה ריענון מלא של כל רכיבי החשמל (תודות לחננאל) פלוס החלפה לסט טרי (לא NOS) של GL KT66
ואני נהנה מכל רגע. חשבתי לעצמי, אולי כדאי להחזיר את האנלוג לפעולה הרי גם ככה יש לי מלא תקליטים ופטיפון סבבה אבל חסר רק ראש.

אחרי התלבטות בין MM ל MC וכמה גישושים באינטרנט, זנחתי את הרעיון ואז נזכרתי שיש לי Fidelity Research FR-2 מאוחסן שלא היה בשימוש מאז שקניתי אותו. אף פעם לא התלהבתי מה FR-2, נשמע לי קצת מת ולא דינאמי ובגלל שהוא רק 0.1mv הוא היה ממש משקף את מצב התקליט, ככה שרעשי הפצפוצים נהיו דיי מסיחי דעת.

חיברתי אותו היום ואני ממש מופתע ונהנה מהתוצאה

תמונות מצורפות

• 20210409_154107.jpg
    20210409_154107.jpg
    KB 67.6 · צפיות: 152

ronensud

חבר משקיען
מעורבות
733
נקודות
113
איזה יופי של מערכת,
תתחדש!

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
נשמע פשוט תענוג!

תתחדש. וכן, אנלוג זה הכי!
וחננאל? אם מדובר על חננאל מרמת גן, אז הוא בהחלט אחד האנשים שאני יותר מעריך בתחום. אדם נפלא, עם אוזן מצוינת ויכולות פשוט אדירות.

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
איזה יופי של מערכת,
תתחדש!
תודה :)

וחננאל? אם מדובר על חננאל מרמת גן, אז הוא בהחלט אחד האנשים שאני יותר מעריך בתחום. אדם נפלא, עם אוזן מצוינת ויכולות פשוט אדירות.
כן. עשה עבודה סופר יסודית והחזיר את הקוואדים ל specs המקוריים עם רכיבים מודרניים בלי overkill.
גילה שכבר בוצעו שינויים שגרמו לכל מיני ערכים לא נכונים והתחממות יתר מה שהוביל לנזילת זפת מהשנאים וכנראה גמר לי את השפורפרות.

נערך לאחרונה ב:

ayal30

חבר משקיען
מעורבות
910
נקודות
113
איזה מערכת ניפלאה שומעים ניפלא תתחדש ושתהנה ממנה :בעד:

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
נשמע טוב!!
לא קלטתי איזה קדם מגבר יושב שם
תהנה (ורד)

Juiced

חבר משקיען
מעורבות
277
נקודות
63
נשמע טוב!!
לא קלטתי איזה קדם מגבר יושב שם
תהנה (ורד)
תודה

קדם פסיבי Fidelity Research AS-2

shushu

חבר משקיען
מעורבות
784
נקודות
113
אוהב! התלבש פגז!

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור