כיול לרסיבר ימהה 2700

Shingo

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
היי,
ברשותי רסיבר ימהה 2700 ואני מעוניין לדעת מהם ערכי הכיול עבור הרמקולים , בעיקר עוצמה,
ניסיתי להעזר ב RC של הרסיבר עם המיקרופון אבל כמה נסיונות שהתוצאות לא הגיוניות , הוא נותן עוצמת שמע שונה לכל רמקול והמרחקים ממש לא הגיוניים,
עשיתי כיול ידני אבל אני מעוניין לדעת האם יש ערכים מומלצים בעיקר לעוצמת השמע כי ברור שהמרחקים זה דבר שונה אצל כל אחד,

ממש לא ברור לי למה התוצאות לא טובות כי הבנתי שבד"כ ה RC מומלץ

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
האם אתה מבצע את הכיול כשהמיקרופון מונח בדיוק בעמדת האזנה וגם בגובה של ראש המאזין? (תניח מספר כריות האחת על השניה למשל).
אי אפשר לתת לך ערכי כיול עוצמה מומלצים, משום שלכל רמקול יש ערך נצילות שונה שגורם לו להשמע בעוצמה שונה ביחס לרמקול אחר באותו ערך ווליום.
מידע נוסף על רמקולים, תמצא במדריך כיצד פועלים רמקולים.

Shingo

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
הנחתי את המיקרופון על הקצה העליון של כורסאת הטלוויזיה כך שזה בדיוק במקום,
אני לא מבין למשל למה הערכים של רמקולי הסוראונד היה במינוס לאחר הכיול , זה מנמיך את עוצמת השמע?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
בהחלט יכול לקרות.
הרמקולים האחוריים קרובים יותר למאזין (בד"כ) לעומת הקדמיים ואם, בנוסף, הנצילות שלהם גבוהה יותר אז הרסיבר יוריד מעוצמתם על מנת שהווליום יגיע ברמה דומה (לזו של הקדמיים) אל המאזין.

Shingo

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
16
תודה ליאור זה נשמע הגיוני,
ביצעתי הרגע עוד כיול ולרמקולים הקדמיים שהם Polkaudio RTi12 הוא נתן ערכים של
ימין 0.0
שמאל 2.0+

בצד הרמקול השמאלי יש ווילון האם זה קשור להבדל בעוצמה? כי מרחק הישיבה שווה לחלוטין,

תודה

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
זה קשור גם באקוסטיקה, זוית הרמקול, מרחק מקיר ופרמטרים נוספים.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור