כוכב התערוכה.

robo7

אוהב את התחום
מעורבות
85
נקודות
28
ברשותך,
הכוכב הנעלם. זה שלא נצנץ.

רמקולים אלקטרוסטטים.
חסרו בתערוכה.

היחיד שמתקרב - ישב בבית קפה ;).
המגנהפלנר של מוישל'ה.

R
(ורד)

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
הסוכן של מוצרי אורלקס הוא מאסטרו אודיו.
מחיר המשטח: בערך 400 ש"ח.

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
ב-B&H זה עולה חצי נדמה לי.

אורי_ו

כתב האתר
צוות האתר
מעורבות
315
נקודות
83
מיכאל הם שולחים ישראלה?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
אני קניתי כמה פעמים משם ושלחתי לכתובת שלי ב-mustop,
אבל אז כדאי להזמין כנראה 2 כי זה לא יהיה משתלם

אבל B&H נדמה לי גם שולחים לארץ ישירות, כן.
קניתי כך שם הרי טלוויזיה פלזמה שלי 50" לפני 4 שנים :)

בכל מקרה, יוצאים איזה 10 מטוסים עמוסים בישראלים לניו יורק כל יום,
מי שמגיע לשם, שיקנה ב-B&H.

לשלם 400 ש"ח על מוצר של 40$ נשמע לי הזוי

Sol

חבר משקיען
מעורבות
621
נקודות
113
אני קניתי כמה פעמים משם ושלחתי לכתובת שלי ב-mustop,
אבל אז כדאי להזמין כנראה 2 כי זה לא יהיה משתלם

אבל B&H נדמה לי גם שולחים לארץ ישירות, כן.
קניתי כך שם הרי טלוויזיה פלזמה שלי 50" לפני 4 שנים :)

בכל מקרה, יוצאים איזה 10 מטוסים עמוסים בישראלים לניו יורק כל יום,
מי שמגיע לשם, שיקנה ב-B&H.

לשלם 400 ש"ח על מוצר של 40$ נשמע לי הזוי
Made in Israel כרגיל(sad)

jonwinitz

אוהב את התחום
מעורבות
0
נקודות
0
קניתי שני משטחים לסרוופרים של אאורלקס בתערוכה, ויש לי עוד זוג גדול מתחת למגברים, יוצא מן הכלל להניח מכשירים ,ובטח יחסית למחיר, די מופתע שאין הסתערות על המוצרים הללו שהנם תחליף נפלא לכל הפלטות היקרות של HRS 'SRA ודומים.
עולים מאות שקלים בודדים ויעשו שיכוך ברמה מצוינת אפילו על מזנון פשוט,
בקשר לפלטה של סיבי זכוכית לקירות,לדעתי צריך המון מזה ולא איזה פלטה של 40\.40
סליחה על ההתעלקות על השרשור:)
האם לחברה זו יש משטח מומלץ לפטיפון.
אם נהיה יותר ספציפים REGA P3 2000
דגם ספציפי במחיר שפוי(lol)

שמעון ב.

חבר משקיען
מעורבות
0
נקודות
0
סליחה על ההתעלקות על השרשור:)
האם לחברה זו יש משטח מומלץ לפטיפון.
אם נהיה יותר ספציפים REGA P3 2000
דגם ספציפי במחיר שפוי(lol)

לא, ומנסיוני, זה לא המשטח האידיאלי לפטפון, אבל כדאי לך לנסות, כי הפטפון שלך קל.
אפשרות אחרת היא לקנות איזה בלוק טוב של מייפל (לפחות 5 ס"מ גובה) ולהניח אותו על שלישיית ספייקים טובה (כגון BDR).

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
לא, ומנסיוני, זה לא המשטח האידיאלי לפטפון, אבל כדאי לך לנסות, כי הפטפון שלך קל.
אפשרות אחרת היא לקנות איזה בלוק טוב של מייפל (לפחות 5 ס"מ גובה) ולהניח אותו על שלישיית ספייקים טובה (כגון BDR).
אם יורשה לי קצת להמליץ משהו יותר פרקטי מ5 סמ של מייפל,לך תקנה באיקאה זוג קרשי חיתוך גדולים העשויים מבוצר בלוק, שים אותם אחד על השני כשבין שתי הפלטות יש כ 5 גומיות לשיכוך ויברציות מגומי דביק שאפשר לקנות אצל אייל פור,ומתחת לכל הסט הזה שים 3 ספייקים(לא 4) של BDR או ספיקים אחרים או אפילו עוד רביעיה (הפעם אפשר ) של אותם גומיות מיוחדות של אייל,
אני עשיתי לי משהו כעין זה ,ועובד כמעט כמו SRA
העלות של העסק כ-300 שח.
אפשרות נוספת להעמיד הפלטות על ספוגים לניקוי עור הרגליים של חברת "שול" עושה עבודה דומה "לקופולר" שהוא מעין ספייק מקרמיקה מוקצפת, אפשרות נוספת הים שקיקי חול פשוט מהים התיכן(יש לסנן,ולכניס לתנור בטמפרטורה גבוהה לשעה, לחיטוי)וכמובן לאטום טוב.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
קניתי שני משטחים לסרוופרים של אאורלקס בתערוכה, ויש לי עוד זוג גדול מתחת למגברים, יוצא מן הכלל להניח מכשירים ,ובטח יחסית למחיר, די מופתע שאין הסתערות על המוצרים הללו שהנם תחליף נפלא לכל הפלטות היקרות של HRS 'SRA ודומים.
עולים מאות שקלים בודדים ויעשו שיכוך ברמה מצוינת אפילו על מזנון פשוט,
בקשר לפלטה של סיבי זכוכית לקירות,לדעתי צריך המון מזה ולא איזה פלטה של 40\.40

באיזה דגם אתה משתמש בשביל המגברים?
האם גם מתחת למקור הנחת משטח? אם כן, איזה דגם?

תודה
ארז

Joshua_G

חבר משקיען
מעורבות
4
נקודות
0
אם יורשה לי קצת להמליץ משהו יותר פרקטי מ5 סמ של מייפל,לך תקנה באיקאה זוג קרשי חיתוך גדולים העשויים מבוצר בלוק, שים אותם אחד על השני כשבין שתי הפלטות יש כ 5 גומיות לשיכוך ויברציות מגומי דביק שאפשר לקנות אצל אייל פור,ומתחת לכל הסט הזה שים 3 ספייקים(לא 4) של BDR או ספיקים אחרים או אפילו עוד רביעיה (הפעם אפשר ) של אותם גומיות מיוחדות של אייל,
העלות של העסק כ-300 שח.
אפשרות נוספת להעמיד הפלטות על ספוגים לניקוי עור הרגליים של חברת "שול" עושה עבודה דומה "לקופולר" שהוא מעין ספייק מקרמיקה מוקצפת, אפשרות נוספת הים שקיקי חול פשוט מהים התיכן(יש לסנן,ולכניס לתנור בטמפרטורה גבוהה לשעה, לחיטוי)וכמובן לאטום טוב.

אתה מוזמן לפרט יותר בפורום "עשה זאת בעצמך" שאני מקווה שיעלה כאן בקרוב.
זה יכול להיות אחד הדברים המועילים ביותר בפורום כזה.

zs

חבר משקיען
מעורבות
1,590
נקודות
113
העלות של העסק כ-300 שח.

ואאלה,אהבתי.
ניראה לי שאני הולך לנסות את הנ"ל.
מקסימום הקרשים יעברו ,אחד לאמא
והשני לאחות.(הכל נישאר במישפחה)(ורד)

ronenperetz

חבר משקיען
מעורבות
225
נקודות
63
המגנפאן ביישו כמה סטאפים בתערוכה אך המרשים ביותר היה דווקה הרמקול החדש של NAIM עם הדרייבר המיוחד

hornless

חבר משקיען
מעורבות
365
נקודות
83
העלות של העסק כ-300 שח.

פתרון אלטרנטיבי לשקיקי חול ים הוא חול לחתולים שכבר בא מסונן ויש לו גם תכונות שיכוך מצויינות.

yairf

עוסק בתחום
מעורבות
21
נקודות
38
נסו פעם חול חתולים משומש. תוספת המינרלים הטבעיים משפרת מאד את ההענות של התחום המאד נמוך.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור