כוון פורטים ,

שניצל

חבר משקיען
מעורבות
1,485
נקודות
113
שעות שאני משקיע בבדיקת וכוון זוג הפורטים DOWN FIRING שלי ,ולדהמתי זה המקום לשים בו את האצבע , יש משמעות לגובה של הפורט ,ובמיוחד לקונסים בגבהים שונים ובמידות שונות שחודרים בחלקם לפורט הבדי לפזר הבאס הומוגני ולא מאיזה קיר עם טיח צמוד לקיר בגלל האישה , והתוצאה משפיעה על כל הריינג ולא רק על הבס !(יש זוג פורטים בכל רמקול ) , גובה הרמקול נקבע ע"יי צילינדרים מנחושת בגבהים שונים במקצת בכדי לשמור הטויטר במקום.

exupgh12

חבר משקיען
מעורבות
3,005
נקודות
113
שעות שאני משקיע בבדיקת וכוון זוג הפורטים DOWN FIRING שלי ,ולדהמתי זה המקום לשים בו את האצבע , יש משמעות לגובה של הפורט ,ובמיוחד לקונסים בגבהים שונים ובמידות שונות שחודרים בחלקם לפורט הבדי לפזר הבאס הומוגני ולא מאיזה קיר עם טיח צמוד לקיר בגלל האישה , והתוצאה משפיעה על כל הריינג ולא רק על הבס !(יש זוג פורטים בכל רמקול ) , גובה הרמקול נקבע ע"יי צילינדרים מנחושת בגבהים שונים במקצת בכדי לשמור הטויטר במקום.

אלדר, תעלה תמונה כדי שאנשים יבינו במה מדובר ולא רק החברים שמכירים את הרמקול.

OzKol

אוהב את התחום
מעורבות
74
נקודות
18
יש משמעות לקוטר, אורך ומיקום הפורט.
במקרה שלך כל הפורטים מכוונים לאותו התדר בדיוק, או שכל אחד מהם שונה באורכו וקוטרו? יש לך איך לבדוק/למדוד את זה או שהבדיקה היא רק באוזן? בוא נפרק את זה...

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור