כבל hdmi

tidan29

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
ברשותי טלוויזיה oled של lg לטלוויזיה מחובר כבל hd של חברת audio line ואני מעוניין לשדרג את הכבל לחברת monster gold האם זה ישפר לי את איכות התמונה?

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
אם הכבל שלך תקין אז לא.

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
אין דין HDMI לתמונה כדין כבלי אודיו, ניסיתי יקרים ובסוף מה ש'הוט' נתנו בחינם היה לי הכי טוב.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
אין דין HDMI לתמונה כדין כבלי אודיו, ניסיתי יקרים ובסוף מה ש'הוט' נתנו בחינם היה לי הכי טוב.

מה שכן חשוב בכבל HDMI המחבר עצמו.

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
נכון שהמחבר חשוב אבל מה שהכי חשוב בכבל HDMI זה אורך הכבל,
אם הכבל קצר פחות מ 3 מטר איכותו חשובה פחות,
אם הכבל ארוך יותר, יש חשיבות לאיכות הכבל...(כמובן גם לאיכות המחבר)

tidan29

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
שלום מישהו מכיר את הסידרה של monster ex 1000 והאם הם טובים?

michael123

חבר משקיען
מעורבות
1,415
נקודות
113
היה לי אחד או שניים פעם, לזכרוני הם לא מתפרקים שזה גם טוב

gds

מושעה
מעורבות
756
נקודות
113
מה שכן חשוב בכבל HDMI המחבר עצמו.

יש לי אודיוקווסט מקורי (ועוד כמה) שמתהדרים באיכות המחברים, נכון שהם מחזיקים יותר חזק בשקע וגם מבחינת אודיו הם טובים יותר אך דווקא מבחינת איכות התמונה הפשוט של הוט נותן תמונה הכי טובה לטעמי על מסך הסוני שלי.

איציק ירקוני

צוות האתר
צוות האתר
מעורבות
1,023
נקודות
113
יש לי אודיוקווסט מקורי (ועוד כמה) שמתהדרים באיכות המחברים, נכון שהם מחזיקים יותר חזק בשקע וגם מבחינת אודיו הם טובים יותר אך דווקא מבחינת איכות התמונה הפשוט של הוט נותן תמונה הכי טובה לטעמי על מסך הסוני שלי.

כשכתבתי לגבי איכות המחבר, כיוונתי שהמחבר יכנס בצורה הדוקה, לא רופפת.
בנוסף ישנם כבלי HDMI במחירים שפויים ברמה מיטבית.

https://www.amazon.de/KabelDirekt-K...832264&sr=8-1-spons&keywords=hdmi+kabel&psc=1

נערך לאחרונה ב:

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
חשוב במחבר גם כמה מיקרונים של ציפוי זהב על המגעים, כמובן חשוב גם כמה זהב יש על המגעים במקור של האות או במסך...

tidan29

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
חיברתי את הכבל למסך והוא נכנס עד הסוף אבל לא שומעים קליק מה הסיבה שבכבלים אחרים שומעים קליק?:מבולבל:

tidan29

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
כרגע יש לי כבל של monster סידרה ex 1000 הכבל מחובר לממיר hd של יס ורציתי לשדרג את הכבל לסידרה black platinum האם אני יראה שינוי משמעותי מבחינת תצוגה ברצוני לציין שיש ברשותי טלוויזיה lg oled 55 c8.

tidan29

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
ומה משמעות הנתון gbps שמצויין על הכבל?

tidan29

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אז מבחינת איכות התמונה לא יהיה הבדל בין שני הסדרות?

tidan29

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
הצלחתי למצוא כבל hdmi monster סידרה ex1000 2m ב-150₪ שווה?

tidan29

אוהב את התחום
מעורבות
1
נקודות
18
אני מתלבט בין monster black platinum 1.5m ל-3m ההבדל במחיר משמעותי האם התוספת מצדיקה ויהיה שיפור באיכות התמונה לעומת ה-1.5m?

arix

חבר משקיען
מעורבות
486
נקודות
83
ומה משמעות הנתון gbps שמצויין על הכבל?
בכבל HDMI יש הרבה חוטים, חוט של שעון , חוטי בקרה (I2C ) ועוד 3 חוטים החשובים שדרכם עוברים הנתונים בקצב גבוהה , 3 החוטים מעבירים או R G B או Y CB CR
הנתון שרשום על הכבל זה מכפלת 3 החוטים ותלויים ברזולציית התמונה , בקצב הפרימים לשניה וכמות הביטים עבור כל צבע. למשל ב HDMI 2.0 עבור 60 פרימיים בשניה ב 4K ל 10 ביט לצבע (סה"כ 30 ביט ל 3 צבעים) צריך כבל שמסוגל להעביר כ 16 ג'יגה ביט בשניה (16 חלקי 3 עבור כל חוט) ,HDMI 2.0 מוגדר להעביר עד 18 ג'יגה ביט לשניה, עכשיו תשאל את עצמך מה המקור של המסך, אם זה ממיר 4K ? נגן 4K ?
כמה ביטים לצבע מספק הנגן או הממיר שלך ?
הלכת לאיבוד בשאלותי ? רואים טוב בכבל רגיל ?
אם רואים טוב אז בכבל יקר יותר לא תראה טוב, המידע הוא דיגיטלי , או שרואים טוב או שרואים נקודות ירוקות או לבנות ושיבושים.. אם אין שיבושים אז לא תראה יותר טוב ממה שיש :)
שורה תחתונה, קח את ההמלצה של ידידנו מיכאל ואל תתרשם ממה שרשום ... :)

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור