כבלים כבל HDMI מעביר אודיו מהמחשב לLCD ולרסיבר?

opall

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
ערב טוב

שלום יש לי מחשב עם כרטיס קול 5.1 ערוצים תומך ב DOLBY DIGITAL ובלי יציאה אופטית ו כרטיס מסך עם יציאה HDMI אני רוצה לחבר את המחשב לרסיבר ולLCD איך אני עושה זאת,האם אני צריך לקנוות כרטיס קול עם יציאה אופטית במיוחד לזה או שהכבל HDMI יכול להעביר לי סאונד ב DOLBY DIGITAL מהמחשב לLCD ?

תודה לעוזרים

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
הכרטיס קול שלך OB? האם בלוח יש תמיכה בסאונד דיגיטאלי בתאום עם כרטיס מסך?

תסתכל בספר היצרן של הלוח ובאפשרויות שלכרטיס מסך. אמור להיות כבל גישור בין הלוח לכרטיס מסך.

במידה ואין לך אפשרות כזו ויציאות כרטיס קול הן 6 יציאות PL3.5, אז מומלץ כרטיס קול חיצוני שיתחבר יחד עם הכבל HDMI.

opall

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
כן כרטיס הקול שלי הוא OB ואיך אני בודק עם בלוח אם שלי יש תמיכה בסאונד דיגיטלי בתאום עם כרטיס המסך? ואיך אני בודק עם הוא מקושר?

opall

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
משהו יכול לעזור?

jexy

עוסק בתחום
מעורבות
1
נקודות
16
רשמתי לך שתסתכל בספר של הלוח אם שלך איזו יציאת אודיו ניתנת לגישור לכרטיס מסך.

מה הדגם של הלוח אם?
מה הדגם של כרטיס מסך?

opall

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
p43 neo-f 7.1-1glan msi זה לוח אם אחי
ati redeon 4850 1g-3 o.c msi זה כרטיס מסך ..

liorkoren

מנהל
צוות האתר
מעורבות
666
נקודות
113
כרטיס המסך שלך מוציא אודיו דרך HDMI, לצורך זה, אתה צריך להתקין דרייבר אודיו שלו ולהגדיר אותו כחיבור הפעיל בלוח הבקרה.

opall

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
איך אני עושה את זה ?
יכול להיות דרך אחד הדיסקים שקבלתי עם המחשב ?
ועם אני מתקין את זה במחשב אז כל החיבורים האחרים מבוטלים?
ועוד משהו אחד הסאונד שעובד דרך ה כבל HDMI מהכרטיס מסך הוא יכול להיות dolby digital ?
ועם כל זה עובד אני מחבר את ה HDMI לרסיבר ומהרסיבר לLCD? וזה קשור עם הרסיבר שלי רק 720P
הרסיבר שלי הוא זה http://www.newpan.co.il/Index.asp?ArticleID=2748&CategoryID=147&Page=1

תורדה רבה רבה לכל העוזרים :)

נערך לאחרונה ב:

opall

חבר אתר
מעורבות
0
נקודות
0
משהו יכול לעזור כאן?

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור