כבל רמקולים

ilaubel

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
בבקשה

תמונות מצורפות

• תמונה של WhatsApp‏ 2024-05-02 בשעה 19.33.56_cb86454d.jpg
    תמונה של WhatsApp‏ 2024-05-02 בשעה 19.33.56_cb86454d.jpg
    KB 85.4 · צפיות: 52

drm9559

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8

זה כבל be wer 4 גידים. לדעתי כדאי לך לבנות או לקנות מגשר של van damme יש באיביי לא יקר . לquad עשה הבדל גדול. אני גם פעם ב.. מנקה את הכניסות גם במגבר עם קיסם אוזניים דק עם אלכוהול. יוצא פיח. תראה זה גם משפר. אבל בזהירות מקסימום נתקע הצמר גפן אפשר להוציא עם מחט תפירה בזהירות כמובן. אצלי כנראה המוגמי לא מתאים לרמקולים, אצלי זה אופרה מדפי.

ilaubel

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28

ilaubel

אוהב את התחום
מעורבות
86
נקודות
28
אבל הכל רק המלצה אני חובבן. לגבי המגשר אולי אני טועה והוא טוב ברמקולים שלך.
ניסיתי כל מני מגשרים כולל מכסף לא הרגשתי שינוי אז החזרתי את המקורים

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
מוזר אני עובד עם mogami E137383 ולא חוויתי זאת , עם זאת יש לו טיפה הדגש בבס
יש מצב שהאוזן התרגלה לסאונד מסויים ?
יש מצב לדעת מה ההגברה שלך?

moshem74

חבר משקיען
מעורבות
475
נקודות
83
תחבר את ה clear water ואן-דן-הול במקביל עם המוגמני, תוך כדי השמעה תנתק בננה מהואן-דן-הול ברמקול ותאמר אם יש הבדל.

drm9559

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
תחבר את ה clear water ואן-דן-הול במקביל עם המוגמני, תוך כדי השמעה תנתק בננה מהואן-דן-הול ברמקול ותאמר אם יש הבדל.
לא הבנתי לנתק בננה אז לא ישמעו צד ימין. המוגמי לא מוזיקלי לא פתוח והמרקם צליל יבש. אני חברתי בשני הצדדים מוגמי והבחנתי שנעלמו צלילים שאני מכיר. כשהחזרתי את הקליירווטר הצלילים חזרו.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
roksan candy גרסה שלישית.
זה CD,לא מגבר.. יש מצב שהתכוונת ל-K3 ?
במידה וכן- תנסה את ה-CHORD EPIC
תופתע לטובה...

drm9559

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
לגמרי יכול להיות,
זה דיי ניסוי וטעייה.

זה לא אומר בהכרח שהכבל לא טוב אלה פשוט פחות מתאים לרמקול והמגבר שברשותך.

היה לי VDH Clearwater
אחלה כבל למחיר!

מ Clearwater שידרגתי לכבל נחושת מבית dh-labs שלא השאיר בי ממש רושם .. דיי meh
מ dh-labs לכבל כסף של קונדו אבל אלו כבר רמות מחיר אחרות..
ערב טוב החזרתי את השינדק הכבלים טענוג לאוזניים. מוגמי זה חרא.

drm9559

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
ערב טוב ניסיתי שוב צליל על הפנים. אם אתה רוצה אתה מוזמן לקבל אותם בחינם. אני ישמח לתת לך אותם הם אחד 2 מטר השני 3 מטר בערך. ישמח לתת לך בכייף.

דיטון66

חבר משקיען
מעורבות
89
נקודות
28
היי דיטון זה מגבר רוקסן קנדי הנגן cd זה קימבריג' אזור 640 chord יש לי crimson הוא איכותי דווקא.
היי, מחזק את המלצתי ואם תוכל ל EPIC XL עוד יותר טוב. אין צורך בכבלים עם מחירים הזויים...

drm9559

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
היי, מחזק את המלצתי ואם תוכל ל EPIC XL עוד יותר טוב. אין צורך בכבלים עם מחירים הזויים...
תודה רבה האפיק לא יקר כל כך. אני הזמנתי לי זה בדרך מבריטניה furutech עשה מחיר טוב. בנתיים שומע מהשינדק. הchord מה שאתה ממליץ כבל דגל במחיר שפוי.

drm9559

חבר אתר
מעורבות
2
נקודות
8
שלום רב. התעניינתי וקניתי לאחר בירור כבל רמקולים אולפני mogami 3103w למערכת סטריאו. התאכזבתי מהאיכות לאומת van den hull clearwater שיש לי. הmogami בולע צלילים אומנם מאוזן אבל לא מפורט כמו שכתוב. יכול להיות שאני טועה? תודה
החלפתי פלאגים של furutech מה אני יגיד יותר טוב. כנראה מערכת צריכה להתרגל לכבלים במיוחד עבים,לוקח זמן .

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור