כבלי רמקולים להשאלה.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
שלום ובוקר טוב לכולם,

אינני יודע אלו כבלי רמקולים מתאימים לי ביותר?!
אני פונה בזאת לחברי הפורום, בבקשה להירתם לעזרתי בעיין הזה!

במידה ולמישהו מכם יש כבלים לרמקולים להשאיל לי (כאלה שנמצאים אצלו בצד, ברזרבה או סתם במחסן), אודה לו מאוד על כך. :מלאך:

בדרך זו אוכל לבדוק התאמה "לסט-אפ" האישי ואולי גם להגיע להחלטה הכי נכונה והכי מתאימה מבחינתי בעניין הזה,
דבר אשר ימנע ממני הוצאות כספיות לא מחויבות המציאות ולתסכולים מיותרים. (את ההוצאות המיותרות אני מעדיף להשקיע בריענון הפטיפון, למשל).

בתודה מראש לכל המגיבים, הפונים והנרתמים לעזרתי. (ורד)

לידיעתכם, אני גר ביהוד.
אז חברה, אתם מוזמנים להתקשר, להגיב לפוסט או בהודעה פרטית .
:מבולבל: :מבולבל: :מבולבל:
חיים - 054-5884658

נערך לאחרונה ב:

zariel

חבר משקיען
מעורבות
718
נקודות
113
הי חיים
יש לך הערכה באיזה תקציב מדובר
תודה

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
יש לך הערכה באיזה תקציב מדובר

היי,
בשלב זה אני לא מגדיר תקציב, מפני שאני לא יודע מה מתאים וטוב בשבילי, ובוודאי שלא מדובר בתקציב לא שפוי.
אני מעדיף להשאיל מהחברה כבלים ולבחון אותם, אם וכאשר "אפול" על זוג מתאים, אז אבדוק אפשרות לרכושו.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
השבוע מקווה יגיעו הכבלים החדשים שלי, אוכל להלוות לך VDH Revelation.

shushu

חבר משקיען
מעורבות
783
נקודות
113
היי חיים. הכל בסדר, ממש בקטנה.
מעריך שהשבוע או שבוע הבא אוכל להשאיל לך.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
אתה ממש שושו,
בצרפתית זה שם חיבה מאוד נפוץ (ע"ש עוגה טעימה מאוד).
שוב תודה.

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
חיים, כמעט כל העוסקים בתחום יכולים להשאיל כבלים כדי שתוכל להאזין ולתהרשם ואולי בסוף תחליט לרכוש.

נערך לאחרונה ב:

ZEEV78

חבר משקיען
מעורבות
349
נקודות
83
יגאל מסטריאו סקופ יכול לעזור לך אם תגלה רצינות. יש לו כבלים לרמקולים מיוחדים שנקראים טרליום (הדגם נקרא black), אם אתה מחפש לרכך את התדרים הגבוהים לדעתי מאוד תאהב אותו. גם הvdh שהציעו לפני יכול להתאים השאלה היא מהו המחיר.

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
השאלה היא מהו המחיר.

בשלב זה לא מדובר בלקנות, מדובר בהשאלה, (חינם אין כסף) אם וכאשר אמצא כבלים "שתפורים" עליי אזי אשקול רכישה,
כך שנכון לעכשיו אני לא מתכוון לקנות שום כבל.
בכול אופן אני מודה לך ואולי אגיע גם ליגאל, מי יודע?
תודה זאב.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
מה התקציב?

haim sultan

חבר משקיען
מעורבות
291
נקודות
63
מה התקציב?

היי נמר,
אתה השלישי היום ששואל אותי על תקציב, וכמו שעניתי לקודמך אני עונה גם לך, אין מדובר ברכישה, אלה בהשאלה ללא תמורה כספית, כמו ש- shushu הציע, (ראה תגובת שושו לעיל),
זאת עד "שאפול" על משהו מתאים לי, אז אשקול לרכוש.

ארז_וחני

חבר משקיען
מעורבות
932
נקודות
113
שיטת ניסוי ותהייה ...
:)
ארז

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
כך שנכון לעכשיו אני לא מתכוון לקנות שום כבל.
בשלב זה לא מדובר בלקנות, מדובר בהשאלה, (חינם אין כסף) אם וכאשר אמצא כבלים "שתפורים" עליי אזי אשקול רכישה,

זה נשמע שהמטרה בסוף היא כן לקנות במידה ותמצא משהו שאתה אוהב ותחליט שההשקעה כדאית.
אז למה לא לחשוב על התקציב וללכת עם זה לעוסקים בתחום כדי שיאפשרו לך התנסות בבית?

אפשרות מעולה אחרת היא תחום של יד שניה.
אבל גם שם צריך לחושב על התקציב.

כדי להמחיש - ראיתי לפםני כמה ימים בלוחות כבל יד שניה שמבקשים עליו 28,000 ש"ח. אני אישית לא הולך לנסות אותו אפילו כי לא משנה מה יעשה לי במערכת אני לא מעוניין להוציא סכומים כאלו על הכבל.
אני יודע איפה הגבול התקציבי שלי.
או שאני חי בהשלאיה שאני יודע :p

Alberto

אוהב את התחום
מעורבות
18
נקודות
18
עזבו את הבן אדם עם התקציב הזה, בס"כ הוא רוצה לנסות ואז להחליט אם בכלל.
יש לכם כבלים להשאיל - אז תתנו, אם אין תפסיקו לחטת.
במידה והכבל שלכם להשאלה יהי יקר מדי ,עדיין אפשר לנסות אותו ומשם להסיק מסקנות.

נמר

כתב אודיו
צוות האתר
מעורבות
4,236
נקודות
113
חיים.

עניין התקציב חשוב בהחלט. אסביר לך מדוע.
משום שאם למשל התקציב שלך הוא עד 1000 ש״ח אזי חלק נכבד מהחברים כאן לא ״יבזבזו״ את הזמן שלהם בלי המערכת משום שהכבלים שלהם עולים נניח 15,000 ש״ח. הרי הבנתי שאתה מעוניין לשמוע כבלים ואז להחליט מה לרכוש.

אם מדובר על לשמוע על מנת להתנסות בכבלים האופן כללי, במנעד מחירים רחב, אז זה סיפור אחר.

עם זאת. עניין התקציב יוכל גם לארגן לנו סדר גודל של ״מה לתת לך לשמוע״. לא רק אנחנו, גם יבואנים שאולי ישאילו לך כבלים בתקציב שלך ממרכולתם. הרי מה הטעם שאני למשל אתן לך לשמוע את כבלי הרמקול שלי שעלותם 6,000 דולר שהרי יכול להיות שזה אפילו לא קרוב למה שאתה מעוניין להקציב לכבלים. דהיינו, זה לא רק לא יעזור לך לבחור כבלים עבורך, זה פשוט ימנע ממני מלהאזין למערכת שלי מספר ימים (או שעות). ברגע שהמטרה היא רק סקרנות ולמידה כללית כזו, אני כן יהיה מוכן להקריב כמה ימים בלי המערכת עבורך או עבור כל חבר שרוצה ללמוד ולהתפתח בתחום.

שאלת התקציב היא לא רק רלוונטית אם כי חשוב בהחלט לענות עליה. לחלופין ניתן להגדיר את מטרת ההשאלה בהסבר שאתה רוצה להתנסות בשלל דגמים מכל המחירים.

Croc

חבר משקיען
מעורבות
111
נקודות
43
אלברטו, ברור.
רק מנסים לעשות לחיים קצת סדר כי רואים כאן סטירה בדבריו.
בכל מקרה - אני בטוח שיהיו כמה עוסקים בתחום שלא יהיה איכפת להם להשאיל כבלים גם אם הם יודעים שהסיכוי לרכישה במיידי הוא שואף לאפס. כי הלקוח לא פעם חוזר אליהם.

למעלה
תצוגת צבעים באתר (* פועל בדפדפנים מתקדמים מסוג Chrome ו- Firefox) תצוגה רגילה מותאם לעיוורי צבעים מותאם לכבדי ראייה
+ 100% -
סגור